Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 196 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Dzieje grzechu Antify

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezkarność Antify w Polsce jest efektem parasola ochronnego wymiaru sprawiedliwości i służb specjalnych, które wykorzystywały ją do zwalczania tzw. skrajnej prawicy

Sugestia prezydenta USA o potrzebie wpisania Antify na listę organizacji terrorystycznych stała się okazją do uświadomienia szerokich mas społecznych o tym, że takowa organizacja istnieje i pomimo prowadzenia antypaństwowej i antynarodowej działalności o charakterze terrorystycznym funkcjonuje bezkarnie. Ta bezkarna działalność w majestacie prawa obejmuje zarówno terytorium Polski jak i wiele innych państw świata.
 
 
Antifa, to skrót od nazwy "Akcja antyfaszystowska". Ta skrajnie lewicowa bojówkarska organizacja wywodzi się z Niemiec, gdzie ze względu na chęć odkupienia swoich win i w imię denazyfikacji kraju, organizacja o proweniencji rzekomo antyfaszystowskiej, liczyć mogła na przychylność władz państwowych. Organizacja bardzo szybko zaczęła opanowywać inne kraje Europy Zachodniej. Najsilniejsze struktury tworzyła w krajach, w których dużym wpływem cieszyły się partie komunistyczne i socjalistyczna, a więc we Francji, we Włoszech, Grecji czy Hiszpanii. Trzon organizacji tworzą jednak anarchiści dla których socjalistów cechuje niewiele mniejszy poziom zgnilizny moralnej od tego jaki reprezentują nacjonaliści czy konserwatyści. Prezydent Donald Trump już wcześniej sugerował włączenie tej niezwykle niebezpiecznej organizacji na listę organizacji terrorystycznych, po serii ubiegłorocznych ataków na prawicowych aktywistów.
 
 
W ostatnich latach do najbardziej spektakularnych akcji z udziałem naszprycowanych narkotykami agresywnych bojówkarzy z Antify dochodzi w trakcie spektakularnych spotkań przywódców najbardziej uprzemysłowionych państw na świecie. W 2017 roku doszło w Hamburgu do kilkudniowych walk ulicznych, w trakcie szczytu G20. Członkowie Antify wystawili wtedy elitarne oddziały uderzeniowe oraz specjalnie szkolonych prowodyrów, którzy w umiejętny sposób podżegali do udziału w zamieszkach. Ówczesne zachowanie Antify wskazywało, że jej członkowie podobnie jak członkowie Al-Kaidy czy ISIS odbywają regularne ćwiczenia przygotowujące ich do walki z policją i innymi służbami wyznaczonymi do egzekwowania porządku publicznego.
 
W Polsce temat Antify stał się głośny od kilku dni za sprawą dotacji jaką otrzymała od władz Warszawy organizacja powiązana ideologicznie z Antifą, która otrzymała o zgrozo dofinasowanie właśnie na realizację szkoleń z walki w mieście. Skoro to Warszawa, to oczywiście w tle tej sprawy nie mogło zabraknąć fekaliowego spiritus movens w osobie prezydenta Trzaskowskiego.
 
 
Terrorystyczna działalność Antify w III RP ma się bardzo dobrze za sprawą chorego wymiaru sprawiedliwości. Otóż w sprawach o pobicie, zastraszanie, burdy czy podpalenia członkowie Antify mogą liczyć na wyrozumiałość sądów ponieważ swoje przestępstwa tłumaczą koniecznością walki z rzekomym wszechogarniającym nas faszyzmem i nazizmem. Sądy w takich sprawach wydają wyroki z których wynika, że co prawda oskarżeni ekstremiści są winni ale ponieważ w swoim postępowaniu kierowali się dobrem społecznym więc kara powinna być symboliczna. Dlatego bojówki Antify napadają nie tylko na młodych działaczy ugrupowań prawicowych czy narodowych, ale pozwalają sobie na bicie kombatantów czy bezkarne dewastowanie grobu Romana Dmowskiego. Szczytowym okresem ich bandyckiej działalności w Polsce był rok 2011, kiedy to niemieccy bojówkarze Antify zakłócili państwowe obchody Święta Niepodległości w Warszawie. Było to symboliczne wydarzenie, będące pewnego rodzaju zwieńczeniem upadku III RP. Niemieccy lewaccy bojówkarze bili pałkami polskich kombatantów, w stolicy ich kraju, w najważniejsze dla każdego Polaka święto państwowe. Co ciekawe zatrzymano wówczas kilkudziesięciu bojówkarzy, których następnie odtransportowano do granicy. Czy ktoś słyszał, żeby ponieśli jakieś kary za profanację święta narodowego i bicie polskich bohaterów? Praktycznie co roku bojówkarze Antify napadają na ludzi zmierzających na Marsz Niepodległości, a następnie w trakcie Marszu prowokują zamieszki, których celem jest jego rozwiązanie.
 
 
W latach 90-tych policja i UOP współpracowały nieformalnie z Antifą przy penetrowaniu i kanalizowaniu środowisk narodowych. Bojówkarze Antify pod lokalami, w których odbywały się zebrania działaczy narodowych wszczynali awantury, w efekcie, których dochodziło do starć. Interweniowała więc policja, która ekstremistów Antify puszczała wolno, a przeciwko narodowcom kierowała sprawy do sądu bądź szantażowała ich oczekując w zamian za wypuszczenie podejmowanie działań kompromitujących ruch narodowy w oczach społeczeństwa. Bojówkarskie środowisko Antify, mogło zawsze liczyć na parasol ochronny strony środowiska skupionego wokół czasopisma „Nigdy Więcej”, które to środowisko z walki z rzekomym faszyzmem zrobiło sobie sposób na życie za sprawą sowitych grantów zarówno ze strony UE, jak i domorosłych „światłych” gospodarzy największych miast polskich. Środowisko „Nigdy Więcej” jest również doskonale umocowane w ramach struktur polskich uczelni państwowych, pomimo faktu, iż regularnie szkaluje Polskę i Polaków na forum międzynarodowym.
 
 
W gruncie rzeczy, to przykra wiadomość, że dopiero po deklaracji prezydenta USA zwrócono i w Polsce uwagę na skalę zagrożenia jakie niesie dla państwa i społeczeństwa terrorystyczna działalność tego ruchu, który jest z ducha antypaństwowy, antydemokratyczny, w imię walki z rzekomym faszyzmem stosujący terror i przemoc do wymuszania swoich racji rodem z III Rzeszy.

Arkadiusz Miksa 

KOMENTARZE

 • "Dzieje grzechu Antify"
  --------------
  Tzw. skrajną prawicę też założyła ta sama ciemna moc - co i tzw. antifę - i sze kręci - i szalalala-la-la - demonkraturowy taniec czarciego pomiotu na grzbiecie suwerena - trwa! Szalala-la-la!
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @demonkracja 21:45:17
  Antifa to zradykalizowane i ideologicznie odświeżony FDJ - pseudo-niemiecka, skrajnie komunistyczna organizacja utworzona w Paryżu w 1936 roku przez żydowskich działaczy komunistycznych. Nic zatem dziwnego, że rząd USA jest wręcz ostentacyjnie bezradny wobec Antify. Te protesty to skutek wieloletniego systemowego przyzwolenia na agresję murzynów. Jeszcze długie lata murzyni spoglądając na swoje telewizory i zegarki, będą wzdychali: to prezent od Floyda. przez chwilę nie mogłem oddychać, gdy zobaczyłem z jaką pompą żegnają zwykłego bandziora. Najwyraźniej Floyd awansował w strukturach, choć jego pogrzeb nadal ustępował przepychem pogrzebowi cygańskich bandziorów z Rzymu. 'Koniec świata' jak mawiał p.Popiołek w filmie 'Dom'. Świat już nie mógł niżej upaść oddając hołd bandycie, kryminaliście, ale to jest Ameryka, to słynne USA.
 • Antifa odnosi nowe zwycięstwo w USA!
  W mieście Seattle Antifa wdarła się do City Hall, siedziby władz miasta, wielkim tłumem i zażądała od mera miasta rezygnacji ze stanowiska.
  Oprócz tego ogrodzono barykadami część miasta (sześć bloków) i ogłoszono strefę niezależną i niedostępną dla nikogo poza buntownikami.
  https://zh-prod-1cc738ca-7d3b-4a72-b792-20bd8d8fa069.storage.googleapis.com/s3fs-public/styles/inline_image_desktop/public/inline-images/bbcs%20matter.PNG?itok=5F7gePak
 • @kula Lis 69 07:52:48
  Witaj , hołotę ktoś finansuje ?. Salute .
 • @Repsol 23:39:10
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iNTRkMi9wLzIwMjAvMDYvMTAvODI1LzUxMy9iNTk1NTFmZWRlNmI0MTQ3ODdjZjI4MDJiYzAyYzg1OS5qcGVn.jpeg

  Aleksandra Rybińska w "Sieci": Zniszczyć Amerykę. Ruch Antifa był w większości uśpiony - aż do przejęcia prezydentury przez Trumpa. Prezydent USA Donald Trump poinformował na Twitterze, że zamierza uznać skrajnie lewicowy ruch Antifa za organizację terrorystyczną. Zdaniem konserwatywnych mediów za oceanem amerykańskie miasta są obecnie pod atakiem „złych loserów, którzy chcą tylko rabować i palić” – pisze na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Aleksandra Rybińska.

  https://youtu.be/zW2QcqHM3gA Publicystka odnosi się do zamieszek, które ogarniają coraz więcej dużych miast w Stanach Zjednoczonych:

  Stolica Minnesoty, Minneapolis, stała się centrum dla anarchistów i agitatorów spoza stanu. Tylko 20 proc. protestujących w tym mieście to miejscowi. W Pittsburghu w Pensylwanii protesty zostały przejęte przez białych mężczyzn ubranych na czarno. A w Rochester, gdzie spłonęły setki samochodów, policja obwinia anarchistów i opłacanych protestujących z zewnątrz za zniszczenia.

  Rybińska, cytując ekspertów, streszcza także historię organizacji Antifa:

  Współczesny amerykański ruch Antifa rozpoczął się w latach 80. XX w. od grupy zwanej Akcją Antyrasistowską (Anti­racist Action). Jej członkowie urządzali regularne bitwy ze skinheadami w czasie punkowych koncertów na amerykańskim Środkowym Zachodzie. Na początku XXI w. ruch Antifa był w większości uśpiony – aż do przejęcia prezydentury przez Donalda Trumpa i powstania tzw. alt­right.

  Dziennikarka pisze także o sporze o definicję słowa Antifa, który aktualnie przetacza się przez media i koncentruje na hasłach Wikipedii:

  Spór wybuchł po tym, jak szefowa socjaldemokratów (SPD) Saskia Esken napisała na Twitterze w odpowiedzi na zapowiedź Trumpa o delegalizacji bojówki „58 lat i Antifa. Oczywiście”. Tweet miał wyrazić solidarność z Antifą oraz zapewnić wyborców polityk, że będzie walczyć z faszyzmem. Jej kolega partyjny Robert Pietsch nie chciał być gorszy i postanowił przy tej okazji zrobić porządek na Wikipedii, gdzie antyfaszyzm oraz Antifa to dwa zupełnie oddzielne hasła. To skandal – uznał Pietsch i zredagował wpis, dopisując do hasła Antifa, że wywodzi się ono ze słowa antyfaszyzm, powołując się przy tym na niemiecki słownik „Duden”.

  Ps...Bardzo dobra decyzja prezydenta amerykańskiego nazwanie antify organizacją przestępcą bo taka jest rzeczywistość antifa jest organizacją przestępcą i już dawno temu należało ją zlikwidować. Trump bardzo dobrze zrobił, że Antifę uznał za organizację terrorystyczną. Teraz przyłapany zadymiarz będzie odpowiadał za udział w organizacji terrorystycznej i wyrok może już być konkretny. Tym typom przez gardło nie przejdzie, że to Stalin wymyślił słowo faszyzm by odwrócić uwagę od zbrodniczej ideologii socjalistycznej. Jedyna różnica to kolor: brązowy, nacjonalistyczny i czerwony internacjonalistyczny. Cała reszta identyczna: obozy pracy, zagłady, totalna kontrola nad społeczeństwem i przywództwo w rękach psychopatów - do których przyłączają się rzesze konformistów. Eliminację antify, należy rozpocząć od wyrżnięcia jej mocodawców w berlinie. To tam znajduje się wylęgarnia tej zbrodniczej organizacji. Powinniśmy udostępnić spec służbom USA niezbędną logistykę. Ruscy na zadymiarzy i dysydentów mają nowiczok, polon210, rycynę i inne „lekarstwa”. Mają jeszcze „nieznanych sprawców” i „nieszczęśliwe wypadki”.
 • @kula Lis 69 07:52:48
  --------------
  "'Koniec świata' jak mawiał p.Popiołek w filmie 'Dom'. Świat już nie mógł niżej upaść oddając hołd bandycie, kryminaliście, ale to jest Ameryka, to słynne USA."
  ---------------
  Białą Amerykę zaczęli intensywniej wykańczać od środka - kiedy to niemała grupa czarciego, niemieckojęzycznego pomiot - jakoby uciekając przed Hitlerem - osiedliła się już przed II WŚ w Ameryce i zaczęła od opanowywania uniwersytetów i innych ważnych instytucji w państwie.
  Wniosek?
  Tak - koniec - Białego Świata mamy na wyciągnięcie ręki - potem pomiot weźmie się za wykańczanie innych ras - ale tego już - nie zobaczymy. Jest to niepojęte - ale wygląda na to, że do samego - swojego marnego końca biała rasa - już nie ocknie się z szatańskiego letargu. Przecież desant kolorowego, kryminalnego elementu na Europę w każdej chwili zostanie wznowiony i to w milionach. Potem znów zamrożenie gospodarki z byle powodu - i białe łby pod nóż. Kto ma broń - ten będzie w dobrym położeniu - bo sam będzie mógł się zastrzelić - wyręczając kolorowych - bo w końcu w Ameryce chyba tylko po to jeszcze biali mają broń. Tylko po to!
 • @demonkracja 08:11:06
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15918169711d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3725b34a33b48a90d129d5af1720d538205.jpg

  Ucięto głowę pomnikowi Kolumba. Pomnikowi Krzysztofa Kolumba w Bostonie ucięto w nocy z wtorku na środę głowę. To kolejny taki incydent, we wtorek zniszczono pomnik tego włoskiego podróżnika, odkrywcy i kolonizatora w Richmond w Wirginii. Burmistrz Bostonu Marty Walsh powiedział w środę, że pomnik zostanie przeniesiony do magazynu. Urzędnicy miejscy mają ocenić jego "historyczne znaczenie". Bostoński pomnik już we wcześniejszych latach był celem ataków - zauważa portal stacji CBS. W 2006 roku również odcięto mu głowę. Dziewięć lat później namalowano na cokole napis "Black Live Matter" i obrzucono czerwoną farbą. Bostońska policja apeluje do osób, które mają informacje o incydencie o kontakt. Wcześniej we wtorek podczas kolejnego protestu przeciw rasizmowi i brutalności policji zniszczony został pomnik Kolumba w Richmond, w stanie Wirginia. Pomnik został zrzucony z cokołu przy użyciu lin, podpalony i wrzucony do jeziora w parku. Na postumencie protestujący napisali sprayem: "Kolumb reprezentuje ludobójstwo".

  WARNING: CONTAINS PROFANITY - Anti-racism protesters in Richmond, Virginia, tore down a statue of Christopher Columbus on Tuesday night, then draped it in a burning flag before dumping it in a lake https://reut.rs/2UvHBy4

  https://twitter.com/i/status/1270794108576034816
  Co roku w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Columbus Day, święto upamiętniające wylądowanie przez Krzysztofa Kolumba na wyspie nazwanej przez niego San Salvador (obecnie część archipelagu Bahamów), uznawane za datę odkrycia Ameryki. Jednocześnie historycy przypominają, że Kolumb, wysławiany jako bohater, na zdobytych wyspach traktował tubylców jak podludzi - zamienił ich w niewolników, zmuszanych do pracy w kopalni złota. Nieposłusznych mordowano, a żołnierze dopuszczali się na innych wszelkich możliwych okrucieństw.

  Ps...Inaczej nie można tego nazwać inaczej jak skomunizowana czarno- biała dzicz! Bolszewizm v.2020 ! Lewicowa mitologia walki ras zrodziła terror barbarii. Marksizm spełniony. Lewackie podejście do historii nie przedstawia faktów tylko je nagina... Jest jeszcze jeden naród który to robi znakomicie... zgadnijcie który.... A skoro tak to powinno się pójść dalej tym tropem... Prawda oświeca, głupota boli a niewiedza sporo kosztuje...Niestety przy takiej konsumpcji twardych i miękkich narkotyków przez Amerykanów, to musiało się tak kiedyś skończyć. Płaty czołowe tak się u nich rozrosły, że zablokowały te części płatów mózgowych, w których przebiegają procesy myślowe. Ale chyba niektórym z "możnych" tego świata o to chodziło.
 • @demonkracja 08:11:06
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15918195511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726ad47882626709db4e6a6f34358e1da8.jpg


  "Przeminęło z wiatrem" znika z popularnej platformy filmowej. Klasyk jest... "rasistowski". Film "Przeminęło z wiatrem" został zdjęty z platformy HBO Max po licznych apelach w tej sprawie. Władze platformy tłumaczą, że film z 1939 r. jest „produktem swoich czasów” i przedstawia „uprzedzenia etniczne i rasowe”, które „były wtedy błędne i są złe dzisiaj”. Warunkiem powrotu filmu na stronę w bliżej nieokreślonym terminie, jest dołączenie do niego „dyskusji na temat jego historycznego kontekstu”. Pod naciskiem ruchu Black Lifes Matter, który jest organizatorem manifestacji w Staniach Zjednoczonych, do których doprowadziła śmierć czarnoskórego mężczyzny George'a Floyda, uginają się kolejne firmy i organizacje. Do grona dopasowujących się do "współczesnych standardów" dołączyła platforma filmowa HBO Max, która zdecydowała się na usunięcie kultowego już filmu "Przeminęło z wiatrem". Zdaniem scenarzysty Johna Ridleya, film utrwala „bolesne stereotypy ludzi kolorowych”. „Te rasistowskie wyobrażenia były wtedy błędne i są błędne dziś, i uważamy, że utrzymanie tytułu na naszej platformie bez wyjaśnienia i potępienia tych rasistowskich obrazów, byłoby nieodpowiedzialne” czytamy w oświadczeniu HBO Max. Akcja „Przeminęło z wiatrem”, rozgrywa się podczas, i po amerykańskiej wojnie secesyjnej. Obraz atakowany jest już od pewnego czasu, ze względu na pokazywanie niewolnictwa. Postępowym widzom nie podoba się, że postacie niewolników wydają się zadowolone ze swojego losu i pozostają wierne swoim byłym właścicielom po zniesieniu niewolnictwa. HBO Max zapowiedziało, że film wróci na platformę, jednak pod jednym warunkiem. Najpierw trzeba do niego dodać "dyskusję na temat historycznego kontekstu filmu i potępienie pokazanych tam zachowań". "Przeminęło z wiatrem", otrzymało 10 Oscarów i pozostaje najlepiej zarabiającym filmem wszechczasów. Hattie McDaniel była pierwszą czarną aktorką, która została nominowana do nagrody Akademii Filmowej i wygrała ją, za rolę służącej Mammy.

  Ps...A co z opera Otello, czy też rasistowska? Ostatnia żyjąca aktorka z Przeminęło z Wiatrem Olivia de Havilland, 103 letnia pewno nie może uwierzyć w to. Świat zwariował, bo odszedł od Boga. Zło zalewa ziemię. Niestety, sami pozwalamy na to, aby neomarksistowska lewacka mniejszość narzucała większości swoją ideologie! Dlatego że niby biali są rasistami to teraz w USA są rozbijane sklepy ,palone domy białych i godzinami palone samochody. A wszystko to robią "nierasiści" czyli murzyni. Zapewne zaraz zaczną płonąć stosy z książkami. Może znowu powstanie literatura i filmy w tajnym obiegu, jak za komuny. Jeszcze trochę filmów zostało im do skasowania. Zostanie sama współczesna chała. Ziemkiewicz też na Allegro zakazany, a Hitler nie. Chyba pora zacząć kolekcjonować klasyki filmowe i książkowe, bo za jakiś czas będą niedostępne na rynku, a warto będzie zachować je dla potomnych. Czuje się jak w akcji książki " Rok 1984". W Szwecji już lata temu wycofali ze swoich bibliotek "Fizię Pończoszankę", bo to rasistowska Fizia była. Także ja jestem jednym z 70 roczników rasistów w Polsce, uczących się z elementarza Falskiego o Murzynku Bambo. Ściągnąłem go sobie kiedyś przez sentyment z internetu w pdf, bo może i tutaj zniknąć. Niedługo zakażą i książek Sienkiewicza, Fiedlera, Szklarskiego, Conrada, Maya, Verne'a, Londona, Twaina... i polska młodzież będzie się zastanawiała czy jakiś murzyn to Afroamerykanin, Afroeuropejczyk, czy Afroafrykanin - bo to też może murzyna obrazić. Lepiej tu czarnych, ani innych kolorów i kultur nie sprowadzać, jeśli nie chcemy dla potomnych podobnych problemów. Potrzebni nam w Polsce jak druga dziura w moście. Jak Trzaskowski zostanie prezydentem to w Polsce będzie to samo. Zacznie się od zakazu pieczenia ciasta murzynek, zakaże się używania czarnuszki a za wyrecytowanie wierszyka "murzynek bambo" będzie można pójść na 20 lat do więzienia. Następna lewacka głupota. Murzynek Bambo też jest rasistowski, a o pedały już nawet w sklepie rowerowym strach zapytać. Rewolucja marksistowska w pełni. No i w sklepach z rowerami będzie brak czarnych pedałów a będą w kolorze tęczy. U nas też są takie głąby. Jedna idiotka (nauczycielka) chce wykreślić z listy lektur "W pustyni i w puszczy". Pozwolimy na to?... Nie! Na wybory i pokazać naszym "pożytecznym idiotom", że importowanie głupoty z zagranicy tu nie przejdzie! To się źle skończy. Tak jak przegięli bolszewicy i komuniści co zrodziło w odpowiedzi faszyzm i nazizm. Tak teraz opętane lewactwo chce zawojować świat. W odpowiedzi może powstać jakiś szwadron śmierci, tępiący lewactwo, na podobieństwo gestapo. Tak już było. A historia lubi się powtarzać. Niestety.
 • @Repsol 23:39:10
  Nawet gdyby pokazali czek z podpisem od niego, powiedziałby: nie moje renkie podpisyłało ten czekie. I protestujem za agresjem oraz antisemitismus polizei.

  Jak na razie bojówkarze są potrzebni do łatwego wzniecania pożarów społecznych.
  Potem gdy złapią ich za rękę, odetną się od "radykalnych wypaczeń".
  Oby już w Guantanamo.
 • @kula Lis 69 08:10:55
  Kamień w wodę
  Zaraz. Przecież duża część zadymiarstwa nie jest Amerykanami. Czyli brak im ochrony konstytucyjnej.
  W krajach latynoskich rządy nie chcących współpracować narcos wysyłały na wycieczki krajoznawcze na morze karaibskie, by obserwowali z bliska życie rekinów.
  A ci? Na koszt podatnika można im fundnąć wyjazd na przedmieścia któregoś z miast RPA- szczęśliwego raju Afrykanów.
  Któryś z magnatów medialnych gotów jeszcze zrobić z tego live "Alive show" filmowany z dronów.
  Zakłady i inne takie. Zwycięzcy zdobyliby główne nagrody. Na przykład dożywotnie(czyli krótkie) stanowiska w tajnych więzieniach.
 • Anarchiści akurat,
  w większosci są nastawieni pokojowo. Czasem dają się wkręcić i potem obrywają. Zresztą, należałoby zacząć od odróznienia róznych odmian anarchizmu. Anarchokomunizm, anarchokolektywizm, anarchoindywidualizm, anarchokapitalizm, anarchosyndykalizm, anarchosocjalizm.
  Antifa to żadni anarchiści, skoro mają finansowanie państwowe.
  To bodają Junger chyba napisał, że anarchista prędzej poprzez konserwatystów niz komunizm. Ta ostatnia doktryna to antyteza indywidualizmu, który jest główną cechą anarchizmu.
 • @brian 10:37:10
  Nie są Amerykanami? Znaczy, przeglądałeś paszporty tej większości? Czy chodzi Ci tylko o VCzarnych? To niech ich wywiozą do Afryki Biali, ale też niech wracają do swoich krajów, a Amerykę oddadzą Indianom. Bandyckie państwo, cała historia to rabunek, ludobójstwo i kłamstwo. Ile traktatów i umów Amerykanie złamali?
 • @kula Lis 69 09:20:50
  Jedyna nadzieja dla Ameryki - to taka, że owa Ameryka to nie tylko wielkie miasta ze zdegenerowanymi w większości do cna przez czarci pomiot - mieszkańcami.
  Wniosek?
  Te rabowanie sklepów czy całowanie murzynom butów przez białych - to takie ustawki - które pokazywane w mediach mają wytworzyć świadomość, że jest to powszechność. Jednak dobrze też nie jest - żymokomkunizm - zrobił tam swoje.
 • @Wican 13:17:42
  A jakże. Wielu przyjechało parę tygodni wcześniej w oczekiwaniu na sygnał.
  W sumie to nieładnie robić mi zarzuty o opieranie się na materiałach których pełno w necie. Z fotografiami (ci sami zadymiarze w różnych miastach Europy, nawet nie zmieniający " służbowego" wdzianka a potem na delegacji w Stanach). A na nich sami turyści pana Sorosa.
  Ciekawe, jeśli Anticóś uznają za nowe ISIS, policja otworzy ogień. Służby będą mogły zwinąć ich sponsora.
  Jeśli dysponenci zechcą
  Zechcą?
  I jakie kwity ma ów Soros.
  No i na bank zacznie się wycie o wojskowej juncie panującej w USA.
 • @brian 08:46:05
  Materiały z netu? hahahaha. I ich wpuścili w okresie koronaświrusa? Słaba prowokacja. Zresztą, Amerykanie naprawdę są wkurzeni, bo są miliony bezrobotnych. I policjant naprawdę zabił bezbronnego Murzyna. W dodatku dusząc go przez dłuższy czas, czyli z okrucieństwem. Gdyby zastrzelił, to wytłumaczenie jakieś by było. Ale nie gdy faktycznie torturował. W dodatku na tego lginiarza było wcześniej sporo skarg. jak godzisz swój katolicyzm z obroną mordercy i z pogardą dla Czarnych? Tak jak wyznawca PiSizmu godzi zdradę i wystawianie przez knesset kandydata na prezydenta Polski, z pieknymi hasłami na ustach?
  Dla Ciebie prawdziwą ojczyzną są Stany Zjednocozne? Klasyczny współczesny "partyjniak". Tylko bez znajomości geografii i z ograniczonym rozumieniem rzeczywistości.
 • @demonkracja 13:24:41
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15918993331d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37207d9ae26eca73f992b4fc1009e2c72e5.jpg
  Antifa terroryzuje dzielnicę Seattle. Uzbrojeni bandyci wymuszają haracze od mieszkańców. Lewicowi bojówkarze utworzyli strefę no-go w jednej z dzielnic Seattle. Pojawiły się doniesienia, że wymuszają haracze od mieszkańców i właścicieli lokalnych firm. Bezradni ludzie zostali bez ochrony policjantów, bo bandyci spod znaku Antify grozili spaleniem posterunku razem z przebywającymi w środku funkcjonariuszami.
  Zamieszki w Seattle miały wyjątkowo ostry przebieg. Najgorsza sytuacja była w znanej z lewicowych sympatii dzielnicy Capitoll Hill. W poniedziałek władze miasta postanowiły, że w ramach deeskalacji wycofają z niej wszystkich policjantów i żołnierzy Gwardii Narodowej. Tamtejszy posterunek policji został zabity deskami i opuszczony. Nieoficjalnie wiadomo, że stało się tak po tym, gdy uczestnicy protestów zaczęli grozić, że spalą go razem z zabarykadowanymi w środku policjantami. Po opuszczeniu dzielnicy przez policję Antifa, anarchiści i przedstawiciele innych odłamów lewicy utworzyli w części tej dzielnicy, zajmującej ok. 6 przecznic, Strefę Autonomiczną Capitol Hill (CHAZ). Na jej rogatkach ustawiono barykady, na których członkowie Antify kontrolują kto wchodzi na jej teren. Znany z opisywania tej organizacji dziennikarz Andy Ngo donosił też, że w mediach społecznościowych Antifa zaczęła zachęcać, aby jej członkowie pojawili się na miejscu z bronią palną. Wielu posłuchało tego wezwania. Na miejscu bowiem zauważono patrolujących ulice uzbrojonych lewicowców. Część z nich lokalna prasa zidentyfikowała jako członków sympatyzującej z Antifą lewicowej bojówki Redneck Revolt. Okupujący CHAZ przekazali również władzom miasta listę żądań, z których już w pierwszym domagają się całkowitej likwidacji policji w Seattle. Niewiele wiadomo o tym, co dzieje się wewnątrz CHAZ. Dziennikarze stali się już obiektem wielu ataków ze strony uczestników zamieszek, niezależnie od sympatii politycznych ich redakcji, więc mało który chce się teraz zapuszczać do środka okupowanej strefy. Sami lewicowcy przedstawiają w mediach społecznościowych CHAZ jako pokojowy protest lub wręcz utopijną socjalistyczną komunę. Zastępca szefa policji w Seattle Deanna Nollette ujawniła jednak na konferencji prasowej, że sytuacja nie jest tak różowa. Poinformowała, że według docierających do nich informacji uzbrojeni członkowie lewicowych bojówek zatrzymują na barykadach mieszkańców dzielnicy, legitymują ich i kradną ich pieniądze i inne kosztowności. Mają również wymuszać haracze od właścicieli lokalnych firm. Po opuszczeniu przez policjantów posterunku, władze miasta zapewniały, że mieszkańcy Capitoll Hill nie zostaną bez pomocy, ale coraz częściej słychać, że policjanci boją się wchodzić na teren CHAZ i telefony na numer alarmowy wykonywane przez jej mieszkańców są ignorowane. Nollette powiedziała, że policjanci próbują się skontaktować z liderami CHAZ i pokojowymi uczestnikami protestów aby wynegocjować prawo do powrotu na posterunek. Nie będzie to jednak łatwe gdyż sami uczestnicy zamieszek przyznają, że za CHAZ nie stoi żadna zorganizowana grupa i nie mają żadnych przywódców. Sytuację w Seattle skomentował w ostrych słowach na Twitterze prezydent Trump.

  „Radykalnie lewicowy gubernator Jay Inslee i burmistrz Seattle pozwalają sobą pomiatać i się rozgrywać na poziomie, którego w naszym wspaniałym kraju jeszcze nie widziano” napisał. „Odzyskajcie kontrolę nad swoim miastem TERAZ. Jeśli tego nie zrobicie, to ja to zrobię. To nie jest gra”.

  Ps...Tak to jest, jak negocjuje się z terrorystami. Już w tej chwili wiele firm planuje kompletne wycofanie się z Seattle, i ja im się wcale nie dziwię. To jest bardzo poważne ostrzeżenie nie tylko dla Seattle, całych Stanów Zjednoczonych ale także dla naszego Kraju. Do czego doprowadziło pobłażanie lewactwu. Za głupotę trzeba płacić. To rezultat idiotycznego rozumienia "tolerancji" i "postępu" lansowanego przez starą-nową lewicę. Czarni by się tak sami nie zorganizowali. Są na to zbyt prymitywni - obrobiliby sklepy, każdy weźmie, ile uniesie i schowa albo sprzeda paserowi. Tu mamy do czynienia ze zorganizowaną, podsycaną wciąż rewoltą. Ameryka nie z takimi rzeczami sobie radziła. Chłopaki z Teksasu sami by to uspokoili. W Teksasie takich problemów nie ma. Najgorzej jest w lewackich stanach w USA i u Brytoli. Przypadek? Jedyny znany z historii sposób lewaków na zdobywanie kasy to kradzież. Bandyci z Antify w ten sposób własnie zarabiają kasę na całym świecie, nie tylko w USA, trzeba tępić to jak wszy i gnidy bo to zaraza gorsza od korowirusa. Strzelać i fizycznie likwidować lewactwo bo to jedyna metoda o czym to bydło za kilka dni się przekona! Wystrzelać bydło do nogi! Nie brać jeńców. Foki już dawno powinny zdjąć każdego pajaca z bronią. Tylko ołów nauczy tych lewackich bandytów szacunku do prawa! A stan Washington to siedziba amerykańskiej masonerii i okultyzmu! Wypuścili to bydło i pozwalają brykać w pewnej intencji, zgodnie z tzw planem Pike'a "Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok." Jakby Unia Europejska powołała wspólną armię na miejsce państwowych. Wiecie kto by był wciśnięty do tej armii? Ludzie z Antify. O to im chodzi. Chcą mieć nie tylko władzę, ale też siłę czyli wojsko w swoich rękach. W tym artykule znajdziecie informacje o zaangażowaniu Antify w protestach:
  https://www.nytimes.com/2020/06/11/us/antifa-protests-george-floyd.html

  Antifa to nie tylko organizacja terrorystyczna "Transseksualiści z Antify organizują satanistyczny rytuał w centrum Portland."

  http://www.prisonplanet.pl/kultura/transseksualisci_z_antify,p2100430923
  Antifa planuje "wojnę domową” w USA.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/antifa_planuje_quotwojne,p1453684156

  Proszę zwrócić uwagę na daty publikacji! Temat znany służbą specjalnym. Trump wyznaczy Antifę jako organizację terrorystyczną.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/trump_wyznaczy_antife,p495335231
 • @kula Lis 69 09:33:15
  Tekst polecam Wikanowi.
  I co z tego syczac powi.
  Zesmy glupi, tepi, szydzi.
  "Demokracje" przeciez mamy.
  Kazdy co chce widzi.

  Dziwne to ograniczenia ruchu pozwalajace lewackim ultrasom przygotowac sie na okazje.
  Floyd?
  Kazdy incydent bylby dobry gdy zadymiarze juz grzali sie w blokach startowych.
  Nawet tak grubymi nicmi szyty jak ten.
  Zeby tylko zostal dorwany Master of Puppets.
  A jak na razie zaplecze terrprystow wskazuje na pewne zdegenerowane i zdeterminowane srodowisko.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930