Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 196 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Trzaskowski trzecią plagą po covidzie i suszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska nie ma w tym roku szczęścia, po suszy i epidemii koronawirusa nadciąga kolejna plaga w postaci Rafała Trzaskowskiego, w roli potencjalnego prezydenta Polski.

Rządy Trzaskowskiego w Warszawie, to pasmo nieudolnych działań, niewywiązywanie się z obietnic wyborczych, marnotrawstwa publicznych pieniędzy oraz wsparcia dla ideologii uważanej przez większość Polaków za odchył od normy. Przypomnijmy sobie największe absurdy Trzaskowskiego. Za rządów Trzaskowskiego zainstalowano nowe bramki w warszawskim metrze. Za nieco ponad pięćdziesiąt nowych bramek miasto zapłaciło ponad 11 milionów złotych. Bramki zainstalowano pomimo tego, że ze względów bezpieczeństwa oraz komfortu korzystania z metra, w coraz większej liczbie miast w Europie rezygnuje się z bramek. Trzaskowski był również autorem wydania miliona złotych na tzw. wypoczynek na asfalcie na Placu Bankowym, na którym mieszkańcy stolicy byli narażeni na hałas i smród spalin samochodowych.
 
To inicjator realizacji pomysłu na dofinansowanie promocji LGBT w warszawskich szkołach, oraz wydania setek tysięcy złotych na malowanie ławek na tęczowo aby w ten sposób wspierać promocję LGBT. Za Trzaskowskiego podjęto decyzje o zakupie południowokoreańskich tramwajów dla Warszawy, pomimo tego, że polskie firmy słyną z produkcji najnowocześniejszych tramwajów na świecie. Warszawa Trzaskowskiego, to drastyczna podwyżka opłat za wywóz śmieci oraz zbiorowa odpowiedzialność mieszkańców za niewłaściwą ich segregację. Platformerski prezydent Warszawy odpowiedzialny jest za żłobkowy chaos oraz klapę projektu Wyprawka dla Warszawskiego Malucha, w ramach której miasto oferowało rodzicom niemowląt zestaw ubranek i środków higienicznych. Niestety wyprawka docierała z takim opóźnieniem, ze dzieci zdążyły już wyrosnąć z przekazanych przez miasto ubranek. Koszt jednego zestawu to kwota 550 zł, mimo że w opinii rodziców jego rzeczywista wartość nie przekracza 300 złotych. Rodzice zastanawiali się kto "przytulił" resztę pieniędzy z deklarowanej wartości wyprawki.
 
Przypomnijmy, że Trzaskowski w trakcie wyborczej licytacji z kandydatem PiS Patrykiem Jakim, obiecał mieszkańcom budowę trzeciej, czwartej a nawet piątej nitki metra. Minęło półtora roku rządów Trzaskowskiego w mieście i jak na razie nie ma nie tylko planów budowy trzeciej nitki, ale druga nitka jest jeszcze w budowie. Warszawiacy komentują nieudolności swojego włodarza stwierdzeniem, że Ci którzy chcą się przejechać trzecią czy czwartą nitką metra powinni jechać do Berlina. Trzaskowski kojarzony jest również z warszawską katastrofą fekaliową, w efekcie której warszawskie ścieki zanieczyściły Wisłę. Sytuację musiało ratować wojsko.
 
Listę głupot zamyka próba zaoszczędzenia w trakcie pandemii, kosztem zdrowia i życia Warszawiaków. Otóż prezydent Rafał wykoncypował, że skoro w trakcie pandemii ludzi jeździ mniej, to trzeba zmniejszyć częstotliwość połączeń, a niektóre można zupełnie zlikwidować. Tymczasem sytuacja wymagała zachowania częstotliwości połączeń a na niektórych odcinkach nawet ich zwiększenia aby ograniczyć możliwość bliskiego kontaktu między pasażerami. W efekcie przez kilka dni ludzie w dobie zagrożenia podróżowali w stłoczonych autobusach czy metrze. Następnie nie zgodził się na anulowanie opłat za parkowanie w centrum, zęby część mieszkańców mogła dojeżdżać do pracy własnymi autami i nie narażać się na zarażenie w stłoczonych autobusach czy metrze.
 
To, że ktoś tak nierozgarnięty jak on jest wiceszefem Platformy obrazuje doskonale stan kondycji intelektualnej PO, kreowanej przecież przez długie lata na partię inteligencką. Dziś jednak po żenującej kampanii Kidawy-Błońskiej, która nawiązała do wspaniałych tradycji z czasów kampanii Bronka Komorowskiego, Rafał Trzaskowski ma zbawić tonącą Platformę. Rafał kandydując na prezydenta Warszawy nie był wstanie wymienić wszystkich głównych dzielnic w mieście, pytanie więc jest oto czy kandydując na prezydenta Polski jest wstanie wymienić chociaż wszystkie województwa? 
 
Arkadiusz Miksa
 

KOMENTARZE

 • żydowski goguś uwierzył ze jest zbawcą opozycji a jest tylko Kapiszonem !
  Trzaskowski uwierzył że jest z niego zbawca świata żydowskiego bo wygrał z Jakim ! a on nie wygrał z Jakim bo to nie były wybory, to był tylko plebiscyt przeciw Kaczyńskiemu ! i śmiem twierdzić że jak by na miejscu Trzaskowskiego był podstawiony Koń to i on by wygrał z Jakim !

  Apel ! Głosujemy na Kosiniaka Kamysza bo jest strawny dla środka elektoratu , bo realnie tylko on ma szanse wygrać z Dudą w II turze !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Miksa
  Dobry wywiad .Salute 5* . https://www.youtube.com/watch?v=AKcpUY0OnVM
 • Do @dolby 22:26:57
  a masz tego konia ?
 • Nie zgadzam się z treścią autora, ale jest w tekście
  jeden poważny błąd. Nowe linie metra rysowane od czapy, przez tereny gdzie ze względu na warunki gruntowe to Jaki rysował. On też mylił Wisłę z Wełtawą, śmieci greckie pokazywał jako śmiecie w Warszawie. To był kandydat jak na możliwości PiS, a ci jak wiemy to ludzie nieudolni, nieudaczni.

  Tak samo jest z Dudą, ten człowiek nigdy nie powinien zostać prezydentem. Wystarczy pajacowania za dwie a może nawet trzy kadencje. Trzeba zrobić wszystko, by ten człowiek już nigdy Polski nie ośmieszał.
 • @Zawisza Niebieski 23:53:08
  Wywiad z Michałem Ziębą polecam i wszystko się rozjaśni .Salute .
 • @ele 22:09:06
  PO jest w trakcie podmiany tylko chłopaki ze wsi nie mogą się zdecydować kto ma być bazą do tej podmiany. Wydawało się na początku, że Lewica, potem PSL, potem Hołownia. Teraz znów PSL?
 • @ele 22:09:06
  Może pewna informacja w 2019roku Trzaskowski był na spotkaniu grupy Bildeberg to tłumaczy jego późniejsze decyzje i ma namaszczenie kogo trzeba. Rafał Trzaskowski zapowiadał że" idzie bić się o Polskę". Przyjrzyjmy żyjmy się jak zawalczył o królową polskich rzek - Wisłę. Gdy pękła rura i lało się szambo on przez tydzień jak smarkacz siedział cicho a gdy sprawa stała się głośna on rozpoczął swoją wojenkę z rządem uniemożliwiając przez długi czas naprawę to nie rząd powinien zorganizować awaryjną przepinkę ale miasto Warszawa. Rafał Trzaskowski( nie wnikając czyją winą było pęknięcie rury aczkolwiek gdyby bardziej pilnował spraw miasta a mniej wprowadzaniem lgb t do szkół do tego by nie doszło) nie zdał egzaminu okazał się tchórzem, mało operatywny, nie potrafiącym zgodnie współdziałać z innymi moim zdaniem dyskwalifikuje go to do pełnienia urzędu prezydenta Polski. Dziwi mnie to jak platforma mogła tak niedolnego i skompromitowanego człowieka wystawić jako swojego reprezentanta. Przecież mina srającego kota to za mało aby przekonać Polaków. Nic dziwnego! Mateńka oddadana TW-arzyszka "Justyna"nr kartoteki--00945/1229-- SB świeć nad jej czerwoną ze wstydu duszą dobrze zasłużyła się MO-MOskalom! Rozpracowała środowisko jazzmenów--wkręcając się PO rozwodzie z krakowskim tow. z kręgu aj waj tow Drobnera- w życiorys jazzmana Trzaskowskiego galanto ufajdając mu życiorys. I Krzysztofowi Matuszkiewiczowi Komedzie i inny. Nawet załatwiła ambasadę USA w W-wie!
 • @Repsol 22:14:46
  Barbarzyństwo lewaków:

  https://www.youtube.com/watch?v=l8KuwLs0Epo
 • @Repsol 00:28:12
  Czego boi się POKO:
  https://www.youtube.com/watch?v=l8KuwLs0Epo
 • @Repsol 00:28:12
  A oto najnowsze doniesienia z Warszawskiego ratusza ..... https://twitter.com/matrobert777/status/1262400597246050304
 • @ele 22:09:06
  Tutejszy kretyn zastąpił miejscową idiotkę. Tuwim. Dla mnie Trzaskowski jest zwykłym kryminalistą wybranym na POlecenie kryminalistów, wzsystkie słupy, bezdomni, dilerzy , paserzy uzależnieni od warszafskich mafii dostali rozkaz głosować na czaskoraba, To tzw zombi WSI24i GW NA Sorosa. Przecież wszyscy w naszym Kraju doskonale znamy ta zakłamaną hołotę z mafii POpaprańców i doskonale wiemy do czego ta banda zdrajców , złodziei , kłamców i oszustów jest zdolna. Od lat znamy te ich powiedzonka , że jak dwa razy obiecać , to tak jak raz dotrzymać i powiedzonko tego londyńskiego żyda, złodzieja niejakiego Rostowskiego , że obietnice wiążą tylko tych , którzy w nie wierzą. A ten kłamca i oszust wybrany przez durnowatych warsiawiaków ile obietnic do tej pory dotrzymał - żadnej. Więc jak można napisać , czy obietnice czaskoskiego herbu taśma klejąca dwustronna mają sens. One od początku nie mają żadnego sensu , bo ten oszust z mafii POpaprańców doskonale wie , że obiecać można złote góry ale nikt tych złodziei nigdy z nich nie rozliczył i jego też nie będą rozliczać. Przecież obietnice tego oszusta i wyjątkowo parszywej gnidy , która pozwala sobie straszyć dziennikarzy zadających mu pytania dowodzą niezbicie , że to jest zwykły bandzior z mafii POpaprańców , który nigdy , nikomu, niczego nie dotrzyma.
 • "Trzaskowski trzecią plagą po covidzie i suszy"
  ------------
  Chcąc być precyzyjnym - to ta Warszawa co to ją odbudowano na gruzach tamtej Warszawy nadludzkim wysiłkiem zwykłych, uczciwych Polaków - jest dominującą plaga dla powojennej Polski. Dzisiejsza Warszawa to siedlisko pupili Szatana - więc taka Warszawa może stwarzać i promować tylko takich Trzaskowskich. Jedni Trzaskowscy są sobą i idą pod sztandarem PO a drudzy przebrani w ornat - ogonem na mszę dzwonią i idą pod sztandarem PiS.
  Wniosek?
  Pan towarzysz Hitler zrównał z ziemią Warszawę nie po to aby ona kiedykolwiek przyczyniała się potem do chwały i dobrobytu narodu polskiego. Nie po to towarzysz Stalin kazał odbudować Warszawę - aby ona potem... - jak wyżej.
 • Do @kula Lis 69 07:42:04
  Szanowny panie Kula Lis ! Trzaskowski i Duda to EKSTREMA ! oni są grozni dla Polski i Polaków
  1. Trzaskowski chciałby Wynarodowić Polaków z ojczyzny ! ten goguś zniszczył by Kulturę i Tożsamość Słowian !

  2. Duda to niebezpieczny ekstremista bo ten w interesie światowego żydostwa popchnął by Polskę w wojnę o Krym !

  3. Ostatnio Duda podpisał ustawę że ROSJA jest największym wrogiem Polski !!! Kula Lis znasz stare polskie powiedzenie ze cygan na swoim podwórku nie kradnie ? znasz ! otóż to z sąsiadami trzeba żyć jak nie przyjaznie to przynajmniej poprawnie !

  Apel do rozsądnych ! głosujemy na Kosiniaka Kamysza ! bo to on w II turze może przyciągnąć elektorat ŚRODKA !

  Duda i Trzaskowski jako ekstremiści nie mają ŻADNYCH szans na elektorat środka !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Plaga, plaga, oj ten Trzaskowski to plaga
  tylko żeby Duda nie podzielił losu Patryka Jakiego.
 • @ele 22:09:06
  a ty podałbyś K-K rękę ?
 • @Zawisza Niebieski 23:53:08
  nie jestem zwolennikiem Dudy,
  ale skoro tak mu przyganiasz, będziesz miał lepszego pajaca.
 • @demonkracja 08:35:50
  Cały naród buduje swoją stolicę.

  Tak było. Dzieciaki, takie jak ja, złotówkę zamiast na loda, wrzucały w poczuciu polskości do puszki.
 • Mimo, że jeszcze nie zdążył zarejestrować swojej kandydatury,
  sondaże wykazują mu 17% poparcia. Ciekawe, kto te sondażownie finansuje: PiS czy on sam.
 • @ele 22:09:06
  W ten plebiscyt przeciw Kaczyńskiemu to ja nie wierzę. Myślę, że Kaczyński nie widział Jakiego na stanowisku prezydenta W-wy. Świadczy o tym fakt, że w kampanii wyborczej PiS nie pomagał Jakiemu, o czym świadczyły wypowiedzi osób z komitetu wyborczego tego kandydata. Nawet TVPiS pokazywała karykaturalnie spotkania przedwyborcze Jakiego.
  Rząd tego od miski ryżu zadeklarował, że Polska będzie liderem w planach zrównoważonego rozwoju. Trzaskowski będzie brał udział w najbliższym spotkaniu Bilderberga, zatem jak najbardziej pasuje kaczelnikowi. Podobnie jak Hołownia, który niczym Greta Thunberg (wpisana na listę ekspertów walczących z koronawirusem) idzie z duchem postempu dla ulżenia Matce Ziemi przez likwidację uciążliwości, w szczególności nadmiaru niepotrzebnej populacji mnożącej sie jak króliki (przed czym przestrzegał w samolocie pan Bergolio, podobno już nie podpisuje się już papież" ani "biskup Rzymu".
 • Do @interesariusz z PL 10:46:06
  Pragmatyzm
  1. «postawa polegająca na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu jedynie takich działań, które gwarantują skuteczność»

  Wierze że Kosiniak Kamysz pokona w II turze największego szkodnika Polski jakim jest Duda !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ Autor - 5*
  Wygląda jednak na to, że syjonistyczna PO nie chce wygrać wyborów prezydenckich z syjonistycznym PiS:
  - genderowy kretyn, Trzaskowski, nie uzyska poparcia Polakatolików, ani Polaków,
  - nikt go też nie widział, żeby ratował ciało Chrystusa jak Duda, ani nawet w kościółku na mszy nie ma żadnej foty.
 • Warszawa to żydowska stolica Polski (Pollin)
  w sensie administracyjnym w sensie władzy oczywiście..bo populacyjnie to jest miasto Polskie.
  Podobnie Gdańsk, Kraków, Łódź..Wrocław ..
  zwykli mieszkańcy to Polacy ale władze to "obywatele" Polski.

  Podobnie było za Piłsudskiego na Ukrainie .. lud był Ukraińskie ale miasta i władze już nie one były Polskie.
  Ten stan "zaowocował" rzeziami na Wołyniu gdy Ukraiński lud pozbywał się Polskiej władzy..w sposób okrutny zbrodniczy i nakierowany na odpowiedzialność zbiorową.

  Podobnie było z Holocaustem .. to też skutek zbrodni mafii żydowskiej na Europie zwłaszcza na Niemcach .. tylko terapia była podobna do Ukraińskiej ..odpowiedzialność zbiorowa i rozwiązania ostateczne.
  To oczywiście zbrodnie...ale zbrodnie które wykiełkowały na dobrze przygotowanym wcześniej gruncie ....zbrodni wcześniejszych...

  Historia kołem się toczy...
  Koło się obraca... grunt pod kolejną reakcję zniewolonych narodów (brutalna grabież całych Narodów w Europie , w USA na świecie...liczne krwawe wojny w celach grabieżczych...zbrodnicze embarga...) to wszystko to gleba n które rośnie ..reakcja Narodów na dziesiątki lat upokorzeń i miliony ofiar..

  Oby znowu nie doszło do odpowiedzialności zbiorowej...
  Zbrodniarze (w tym marionetki figuranci, kolaboranci, najemnicy...adwokaci, tuby propagandowe czyli dziennikarze..biznesmeni robiący biznes na grabieży...) powinni odpowiadać za swoje zbrodnie każdy na skale własnych zbrodni...
 • @Oscar 18:21:33
  Nie wiem jak było w miastach, ale zbrodnie wołyńskie miały miejsce w małych miasteczkach i na wsiach. W miastach była administracja niemiecka i chyba jakoś porządku pilnowała.
 • Kierwiński: "Każda partia w Polsce może zazdrościć PO tak wielu bardzo dobrych kandydatów"
  "Każda partia polityczna w Polsce może nam zazdrościć tak wielu bardzo dobrych kandydatów" - powiedział sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński w programie "Jedziemy" w TVP Info. Polityk pytany przez red. Michała Rachonia o przyczyny wymiany Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego przyznał, że Kidawy-Błońskiej "bój o uczciwe wybory" odbił się na sondażach, dlatego przyszedł czas na nowego kandydata.

  https://niezalezna.pl/330499-kierwinski-kazda-partia-w-polsce-moze-zazdroscic-po-tak-wielu-bardzo-dobrych-kandydatow
 • Kierwiński czy jak mu tam na prawdę to pomiot chazaromongoła jak Sikorka vel Sikorski
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15899561241d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d5273f5504a12988fdee59510497ff36.jpg

  Po mordzie to widać, Matka Natura bezwzględna wobec tej nacji.
 • @kula Lis 69 08:33:59
  Kierwiński chwali M. Kidawę Błońską za wypełnienie misji zapobieżenia "usłudze pocztowej Sasina" i jednocześnie gani PIS za nieodbyte wybory 10 maja. Takie coś tylko w POKO. Co te jełopy biorą, że mają tak dobre samopoczucie i mniemanie o sobie? Nawet gdy leżą na łopatkach. Hehe, "bardzo wielu". To znaczy, że nie maja żadnego. Najpierw wystawili babę, która sama nic nie potrafi powiedzieć, teraz oszusta i pedałofila. Faktycznie, mają mnóstwo dobrych kandydatów do więzienia.
 • Przedsiębiorcy w Warszawie bez pomocy. Kogo to wina? "To przez opieszałość Trzaskowskiego. Nie wspomógł urzędników"
  https://wpolityce.pl/polityka/501009-przedsiebiorcy-w-warszawie-bez-pomocy-kogo-to-wina Oszust Trzaskowski jak przystało na eunucha intelektualnego winę zwalić na rząd. Bolszewia inaczej nie potrafi. Resortowe dziecko po mamusi TW Justyna konfidentce jeśli ma pretendować do głowy Państwa to znaczy że wracamy do postkomuny gdzie rządzi establishment III RP. Tyle ugraliśmy po „okrągłym stole”. Tego chłopaczka przerasta absolutnie wszystko, poza uchwałami rady miasta nad pomocą pederastom. Totalna POrażka. Całkowite dno. Trzaskowski zablokował odszkodowania dla Warszawiaków wyrzucanych na bruk, a teraz zablokował pieniądze dla przedsiębiorców przekazane przez rząd. Gdzie są te pieniądze? Czy już zajumane?
 • @ele 22:09:06
  My Polacy nie chcemy Polski Budki, Trzaskowskiego, Tuska, Schetyny ,Obleśnego Grodzkiego, Kidawy, Jaśkowiaków od eutanazji. Nie chcemy Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcemy również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chcemy także Polski głupawej Jandy, chamskiego Hołowni i Trzaskowskiego pedała Rabieja i, zboczonego Biedronia .. Nie chcemy wprowadzenia euro, zdecydowanie wolimy płacić polskimi złotówkami. Chcemy Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego .Przeciętny wyborca PO i SLD jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Trzaskowski, zorganizowany jak Diduszko, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ) CHCEMY POLSKI normalnej i niepodległej.
 • @ele 08:52:33
  A ja się pytam dlaczego jeszcze nikt nie siedzi z tej POpapranej partii. Taki Gawłowski siedział 3 miesiące w areszcie, a teraz bryka z uśmiechem po Senacie? Warszawska prywatyzacja kamienic, gdzie ludzi wywalano na bruk...i nikogo winnego? Weźcie się rządzący w końcu za te ścierwa, bo mojego głosu już nie otrzymacie, a takich jak ja jest więcej. Widziałem wywiad z Kropiwnickim, a tam arcy-mądre popisy "osła" (PO) ...Ten idiota całkiem odleciał - no tak poparcie 2 procent to rekord. W/g niego, konstytucyjne wybory i głosowanie korespondencyjne to zamach stanu (ponieważ wybory organizowane są przez samorządy i ich komisarzy, to w/g gamonia z PO, samorządy dokonają zamachu stanu?) A wprowadzenie "stanu nadzwyczajnego" i to rozkwit demokracji! Dalej; Teraz wybory, to jak z używaniem noża, można nim kroić chleb, albo mordować ... teraz wybory, to terroryzm i mordowanie wyborców. Dalej ; Wybory korespondencyjne to zamach na demokrację i GWARANTOWANA fala fałszerstw [ale przepisy o wyborach korespondencyjnych zawarła w ustawie z 2011 r. PO--PSL , w tym sam autor ustawy Kropiwnicki -- czyżby konstrukcja ustawy, ich autorstwa "gwarantowała" i przesądzała fałszowanie wyborów?] . . . . . Cały ten wywiad to eksplozja skrajnej obłudy, draństwa i debilizmu!
 • @kula Lis 69 09:27:32
  co sądzisz na temat kolejnego rozbioru . Czy granica powinna byc na Wisle tak z grubsza czy gdzies obok . Dlaczego pytam ?w zasadzie czytając wiekszosc komentarzy nie widze juz innej mozliwosci dla nas Polaków .
 • @ele 08:52:33
  Na tego tumana, narcyza Kamysza, nie rozśmieszaj mnie. Za podniesienie wieku emerytalnego, etc.. straciłem przez niego prawie 2 lata. Nigdy.
 • @rowszan 09:34:12
  "@kula Lis 69 09:27:32
  co sądzisz na temat kolejnego rozbioru . Czy granica powinna byc na Wisle tak z grubsza czy gdzies obok ."

  Naturalna granica biegnie od stuleci mniej więcej w tym samym miejscu - chociaż różnie ją nazywano, linią Curzona, demarkacją Ribbentrop-Mołotow, granicą między Wielkim Księstwem Litewskim i Polską, III rozbiorem itd ...

  https://prawy.pl/wp-content/uploads/2014/10/prawy.pl_images_3rozbior.jpg
 • @kula Lis 69 08:38:32
  Widać po nim jaki jest dobry. Kot pana Kaczyńskiego ma wyższy iloraz inteligencji niż ten potomek ubeckiej rodzinki. PO i bardzo dobrzy kandydaci na prezydenta RP to najlepszy kawał o politykach w tym roku. PRECZ z bolszewią! To wzorzec "PO"tomka PZPRowca! Poseł Marcin Kierwiński, bo o nim mowa, zapomina jednak o swoim ojcu gen. Andrzeju Kierwińskim, człowieku cieszącym się najwyższym zaufaniem władz PRL-u, wyznaczonym do realizacji ściśle tajnych zadań militarnych ZSRS. Ojciec posła PO pozostał w oddziale KOK-u do 1989 r., stale awansując. W 1980 r. został wysłany do ZSRS na kurs specjalistyczny. Ojciec posła PO był w służbie wojskowej od 1970 r. do 2003 r. Już w 1979 r. trafił do Sekretariatu Komitetu Obrony Kraju – komórki kluczowej w systemie militarnym PRL-u. Kidawa - widzieliśmy. Tusk - żydoszwab i zdrajca. Chazaromongoł bez matury Sikora alias Sikorski - rzeźnik zarzynający watahę, członek grupy Bilderberg. Trzaskowski pomiot ubecki - nieudacznik co to klocka walnął i całą Wisłę zasrał, propagator LGBT, członek grupy Bilderberg. No nie wspomnę o reszcie wspaniałych kandydatów z zarzutami albo toczącymi się przeciw nim śledztwami.
 • @ele 22:09:06
  "Tygrys" podgryza "Człowieka-awarię": Polska potrzebuje prezydenta roztropnego. Trzaskowski to kandydat ratunkowy dla PO... https://wpolityce.pl/polityka/501040-kosiniak-kamysz-podgryza-trzaskowskiego Targowica dwoi się i troi byle tylko zaszkodzić Polsce i Polakom w nadziei na POwrót do koryta i bezkarnego okradania Polaków. Zrobią wszystko aby unieważnić wybory gdy je wygra Andrzej Duda.
 • Trzaskowski kłamał ws. TVP! "Zarząd Telewizji Polskiej nie przyznał sobie żadnych premii". Kandydat PO może mieć kłopoty
  Przekazana we wtorek przez Rafała Trzaskowskiego informacja, jakoby zarząd TVP S.A. przyznał sobie premie finansowe jest kłamstwem; zarząd TVP nie przyznał sobie żadnych premii - podkreśliła w komunikacie przekazanym PAP Telewizja Polska S.A., która chce przeprosin od prezydenta stolicy.

  https://wpolityce.pl/media/500972-trzaskowski-klamal-ws-tvp-bedzie-akt-oskarzenia
  W końcu ktoś kogoś pozywa za kłamstwo! Pięknie! Brawo TVP! Mam nadzieje ze wszyscy tak będą teraz robić i opozycja wyczerpie swoje kłamliwe argumenty. Lepiej podajcie Szambiarza do sądu za zniesławienie, tak na jakieś 100 tys. PLN..puścić z torbami tego nieudacznika i jego rodzinkę! Bezwzględnie ukarać. Dość kłamstwa. Drogi PiS-ie, dlaczego prostego człowieka za najdrobniejsze przewinienia słusznie się karze, a rozpasanych politykierów nie ruszacie?Czy przed ewentualną rejestracją kandydatury Czaskosia przyjaciela wszelakich dewiantów seksualnych zachowującego się jak psychol na psychotropach nie powinno się żądać od niego zaświadczenia psychiatry?
 • @dolby 22:26:57
  Kuń to także wyrośnięty żyd po tacie Polaku i po podstawionej mu żydówce czyli mamełe.
 • @rowszan 09:34:12
  Jak myślisz...Czy jest jeszcze możliwe żeby społeczeństwo polskie odrodziło się po działaniach żydokomunizmu na który zostaliśmy skazani? Najlepszą warstwę społeczną wymordowali a pozostałych zdegradowali do patologii.
 • @Zawisza Niebieski 23:53:08
  Ty i tobie podobni, którzy opluwają porządnych i kompetentnych ludzi , zawsze będziecie malutkimi krytykami, którzy nienawidzą Polski i Polaków!!!
 • @kula Lis 69 07:42:04
  Dzięki za obszerny artykuł o popaprańcach i złodziejach z Partii Oszustów!!!Ci, którym się ten figurant podoba, nie wiedzą, ze są podobni do niego!!!
 • @demonkracja 08:35:50
  Ty to jesteś specjalistą od porównywania gówna z gliną!!!
 • @ele 08:52:33
  Następny specjalista od porównywania gówna a gliną!
 • @kula Lis 69 08:45:36
  Te"jełopy z PO" są sterowani przez różne grupy nacisku i tak śpiewają, jak im sponsorzy każą!!!
 • @rowszan 09:34:12
  Ciebie trzeba rozebrać i postawić przed lustrem, żebyś zobaczył, kim jesteś!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930