Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 196 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Ofensywa LGBT na służbę zdrowia, w dobie pandemii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedno z bardziej aktywnych warszawskich środowisk promujących homo, bi oraz inne zaburzenia związane z osobowością w kontekście płciowym, postanowiło wykorzystać czas pandemii do promocji swoich poglądów wśród pracowników służby zdrowia.

Organizacja Lambda Warszawa, bo o niej mowa, informuje na swojej stronie internetowej, że rozpoczęło pracę nad projektem promującym „włączającą i kompetentną opiekę zdrowotną dla osób LGBT”. Zasadniczym celem projektu „jest zebranie informacji dotyczących doświadczeń, wiedzy, postaw i potrzeb szkoleniowych personelu ochrony zdrowia związanych z problematyką LGBTI”.


Pierwszą częścią projektu jest badanie ankietowe skierowane do osób posiadających wykształcenie medyczne, pielęgniarskie, związane ze zdrowiem psychicznym lub pracą socjalną, w tym osób pracujących na uczelniach wyższych. Jego odbiorcami mają być również osoby posiadające inne wykształcenie, pracujące obecnie w sektorze ochrony zdrowia, a także osoby w wieku powyżej 18 lat, uczące się lub pobierające naukę w szkołach średnich i wyższych w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia. Projekt realizowany jest wspólnie m.in. z węgierską organizacją Háttér, bułgarską fundacją GLAS, włoskim Uniwersytetem w Brescii oraz hiszpańskim Uniwersytetem w Gironie w ramach projektów UE.

Choć nie jestem pracownikiem służby zdrowia, to w celach poznawczych postanowiłem wypełnić ankietę, aby zapoznać z treściami i przekazem podprogowym ankiety. Ankieta rozpoczyna się od wstępnych oględzin delikwenta, polegających na sprawdzeniu czy jest lekarzem, pielęgniarką czy innym pracownikiem służby zdrowia oraz jaki jest jego staż pracy. Ankieterzy chcą sprawdzić jaki jest stan naszej wiedzy w temacie płciowych i seksualnych zaburzeń.


Choć staram się być na bieżąco w temacie branżowej terminologii tworzonej przez homopropagandzistów, to ich nieustanna twórcza natura na tym polu mnie zdumiewa. Dzięki ankiecie dowiedziałem się o istnieniu: „interseksualnej kobiety Laury, transkobiety Marii oraz o tym, że rak sutka może wystąpić po chirurgicznym usunięciu obu piersi, związanym z uzgodnieniem płci u transpłciowych mężczyzn (osób z przypisaną przy urodzeniu płcią żeńską)”. To nowatorskie nazewnictwo mające na celu otumaniać coraz bardziej proste społeczeństwo, jako żywo przypomina, to z czasów Związku Radzieckiego czy miłościwie nam panującej Unii Europejskiej.


Z ankiety dowiemy się również, że „odczuwanie pociągu seksualnego do osób tej samej płci stanowi naturalny przejaw ludzkiej seksualności”. Pojawia się również pytanie o to, czy według nas istnieje potrzeba opóźniania u interseksualnych dzieci nieodwracalnych interwencji chirurgicznych do czasu, gdy zainteresowana osoba będzie mogła sama wyrazić na nie zgodę (sic!). Tu warto wspomnieć, że w Zachodniej Europie oraz Ameryce Północnej zmieniając płeć okalecza się już nawet kilkuletnie dzieci. Pytanie może być więc więc formą badania gruntu przed wdrożeniem podobnych rozwiązań w Polsce. Pojawia się również pytanie o „terapie służące uzgadnianiu płci”. Lambda zagaja pracowników służby zdrowia w formie sugestii, aby ta prowadząc wywiad lekarski z pacjentem nie używała określenia mąż/żona, które to pytanie nie jest rzekomo pytaniem neutralnym lecz stygmatyzującym pacjenta.


Ankietę kończą pytania dotyczące potrzeb szkoleniowych pracowników służby zdrowia w zakresie pogłębiania swojej wiedzy właśnie w zakresie wspomnianego uzgadniania płci, operacji zmiany płci, tego czym jest cispłciowość, czym różni się transpłciowa kobieta od interseksualnej kobiety oraz, że kobiece imiona mogą nosić mężczyźni, dlatego warto dopytać poznając kogoś nowego czy jest mężczyzną od urodzenia i czy się utożsamia płciowo z własnym imieniem.


Cele projektu są więc dwa: po pierwsze dalsze pogłębianie ogłupiania, w tym wypadku określonej grupy społecznej, a po drugie jeśli ankieta wykaże potrzebę szkoleń, a z pewnością wykaże, to Lambda i pokrewne jej organizacje, będą miały pretekst do złożenia wniosków do UE i zaprzyjaźnionych urzędów miast (patrz Warszawa i Rafał Trzaskowski), o dofinansowanie szkoleń, które oczywiście poprowadzą homopropagandziści. Jeśli nie wiesz jak zarabiać pieniądze, to przyjmij za pewnik, że kasę zarobisz najszybciej na ludzkiej głupocie i tak też stanie się w tym wypadku, szkoda tylko, że z naszych podatków.

Arkadiusz Miksa 

KOMENTARZE

 • No tak.
  Jeszcze parę szkoleń, kursokonferencji, faktycznego przesiedzenia sponsorowanych "warsztatów". Oczywiście prowadzonych przez przekupione, jawno lub kryptopedalskie AUTOtytety(od drogich fur), zakończonych zdobyciem kolejnych punktów wykształcenia.
  I mamy armię panów w kolorowych okularkach, z nażelowanymi fryzurkami oraz pań o rozbieganych oczętach.
  Gotowych za pieniążki zrobić jeszcze jedną kategorię niegodziwości.
  GDZIE DO CHOLERY IZBY LEKARSKIE I INNE CIAŁA!!!!!
  Co, może kontrolerów pierwszych urobili?
  W takim razie biorę się za ziółka, nastawianie kręgosłupów, domorosłe praktyki psychologiczne i nielegalną akuszerkę(jak jedna z prababek).
  Bo do "prawdziwych" lekarzy ludzie już za chwilę będą się bać pójść.
  AVE.
  Za alarm *****.
  Tu nie można panie, obojętnie stać. Łapać ich za rogiem i po mordzie lać...
 • "Ofensywa LGBT na służbę zdrowia, w dobie pandemii"
  ----------------
  Przecież i świrus ukoronowany przez samego Belzebuba i zboczeńcy seksualni - jako ludzie z felerem w głowie - to broń w kosmatych łapkach czarciego pomiotu wymierzona w ludzkość stworzona przez Boga.
  Wniosek?
  Po prostu niech nam zboczeńcy czy świrus - nie zasłania prawdziwego wroga ludzkości narzucającego ludziom i naturze w ogóle - wszelkie patologie. Tak - natura też jest znienawidzona przez czarci pomiot - bo ów pomiot wszystkiego nienawidzi - co stworzył Bóg z człowiekiem na czele. Nienawidzi szatańską, niewyobrażalna nienawiścią. Szatańską!
 • @demonkracja 08:49:35
  Nie wiem jaki pomiot macza w tym swoje łapy , ale też uważam że nie jest to spontaniczne działanie tych środowisk. Znałem parę osób homo i wątpię czy któraś z nich poparła by postulaty tych działaczy LGBT. Wygląda mi to na następne narzędzie w stylu ,,aborcja''. Jak najbardziej podzielić i pokłócić społeczeństwo, to moim zdaniem nadrzędny cel takich publikacji i działań.
 • @marek500 09:14:51
  Aby zrozumieć, proponuję obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=e6x5t_b_648&t=53s
  Oczywiście, że te "organizacje otwarte", w tym Lambada są finansowane dla wykonywania planowanych celów. A że sięgają do służby zdrowia, to oczywiste. Teraz popularny jest temat "zdrowia publicznego" - to już końcówka planu zniewolenia człowieka.
 • @wercia 09:32:25
  K...a mać.
  A baaaaardzo dawno temu na stronie typu "demotywatory" widziałem:
  figurki dwóch mężczyzn- jeden za drugim, podpis"świadome życie erotyczne".
  figurka kobiety i mężczyzny tak samo, podpis"zacofanie i bomba demograficzna".

  Kolejny profetyk:(
 • Stowarzyszenie LGBT Tolerado z kolejną dotacją od Gdańska?! Dulkiewicz: "Gdańsk to miasto równości"
  https://wpolityce.pl/polityka/499966-stowarzyszenie-lgbt-tolerado-z-kolejna-dotacja-od-gdanska
  To nie wyrażanie poglądów tylko prowokacja Lgbt za pieniądze hetero. A swoją pensje też oddała ta tępa ukrożydowska bladź Dulkiewicz, ojca dla córeczki odnalazła? O 100% podnieśli opłatę śmieciową, stawki opłat za parkowanie cały czas rosną i to po to, żeby propagować homoseksualizm? Ile od Gdańska otrzymały w tym samym czasie organizacje walczące o poszanowanie praw katolików? A na marginesie: ukrożydowska bladź Dulkiewicz w pierwszej reakcji na oburzenie „procesją” zareagowała skandalicznie. Prezydentem Gdańska powinien być Polak albo Polka. A nie cudzoziemka. Gdańsk to polskie miasto. Antypolski, rasistowski potworek. Cała prawda o Wolnym Mieście Gdańsk

  https://www.pch24.pl/antypolski—rasistowski-potworek—cala-prawda-o-wolnym-miescie-gdansk,70485,i.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930