Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 192 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Lwowska Miss w Moskwie, Banderowcom to nie w smak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lwowskie portale Zaxid.net oraz Vysokyy Zamok rozpisują się na temat udziału Miss Lwowa 2018 i Pierwszej Wice Miss Ukrainy 2018 Natalii Boliukh w programie "Na samom dele" emitowanym na pierwszym kanale rosyjskiej telewizji państwowej.

Miss Lwowa podzieliła się z widzami programu tym co spotkało ją po powrocie do Lwowa z Moskwy. O tym jak została zaczepiona na lotnisku przez ukraińskich nacjonalistów, którzy chwycili ją za rękę, kierowali pod jej adresem wyzwiska i sugerowali powrót do Moskwy. Tymczasem ona była w Moskwie odwiedzić tylko swoich znajomych i przyjaciół, którzy nie mogą teraz zrozumieć dlaczego spotykają ją z tego powodu szykany w rodzinnym Lwowie. Boliukh podkreśla, że jej moskiewscy znajomi dobrze życzą Ukrainie i są zwolennikami braterskich relacji z Ukrainą. Za pośrednictwem rosyjskiej telewizji lwowska piękność pyta jakim prawem ukraińscy nacjonaliści sugerują jej co ma robić i jak żyć?
 
Tymczasem lwowskie media zarzucają swojej Miss, że wśród jej moskiewskich znajomych jest między innymi Alik Nazarian, który choć z pochodzenia jest Gruzinem, to z ramienia władz rosyjskich sprawował w administracji państwowej cały szereg stanowisk średniego szczebla, a na portalach społecznościowych pisze, że Krym jest integralną częścią Federacji Rosyjskiej. Podkreśla, że ma wielu znajomych na Ukrainie, ale politykę władz Ukrainy względem Rosji uważa za haniebną.
 
Pod artykułempoświęconym tej sprawie na portalu Zaxid internauta Volodymyr Svinchuk stwierdził, że Miss miała możliwość wyboru albo jechać do Moskwy i udzielać wywiadów rosyjskim mediom, albo nie, ponieważ wybrała pierwszy wariant, tym samym stała się świadomie czy nie, ale jednak  narzędziem w wojnie informacyjnej agresora przeciw Ukrainie. Svinchuk określa Boliukhową mianem żołnierza wrogiej armii. Z kolei internautka Natalia Dukarieva w komentarzu na YouTube podkreśla, że konstytucja Ukrainy daje prawo obywatelom tego kraju do swobodnego podróżowania po świecie i nie ogranicza możliwości posiadania wspólnych zdjęć z Rosjanami.
 
Arkadiusz Miksa
 

KOMENTARZE

  • Za info bez złośliwości i wrogości szkalującej Rosje 5*
    Obiektywnie 5*
  • Banderssyny łakną krwi,
    łez i cierpienia - więc szukają ofiar - i nic więcej.
    Wniosek?
    Jeżeli kogoś Szatan opęta - tak już na dobre - na wieki - to nie opęta go przecież tak sobie - tak dla jaj. Tak samo - grandziarz zza wielkiej wody nie wskrzesił obecnie - banderlandu dla jaj.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930