Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
194 posty 196 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

POPiS w antypolskim amoku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IX kadencja Sejmu zaczyna się w skandalicznych okolicznościach potwierdzających tylko, że Polacy we własnym państwie dalej będą trzymani za przysłowiowy pysk.

Polska Straż Graniczna zgodnie z międzynarodowymi konwencjami i umowami które podpisała Polska zatrzymuje Ukraińca ściganego międzynarodowym listem gończym przez Rosję za terroryzm. Rzeczony jegomość, to jeden z banderowskich watażków, lider paramilitarnej organizacji odnosząca się w swojej działalności do spuścizny OUN-UPA, więc tym bardziej należało naszym granicznikom pogratulować, bo dzięki nim mogliśmy zamanifestować, że nie ma na terenie naszego kraju miejsca dla takich kreatur. Tymczasem bardzo szybko ruszyła sprawna machina, machina ponad politycznymi podziałami, która z troską pochyliła się nad ograniczeniem wolności banderowskiemu rzezimieszkowi. Murem za nim stanął PiS wespół z PO, stanęły ukraińskie organizacje w Polsce, stanęły środowiska żydowskie i lewica.
 
Jeszcze bardziej bulwesujące są okoliczności obecności ukrainskiego terrorysty w Polsce. Otóż banderowiec i terrorysta został zaproszony do Lublina na uroczyste posiedzenie rady miasta z okazji Święta Niepodległości Polski. W sesji poza wspomnianym Ihorem Mazurem reprezentującym UNA-UNSO (Ukraińskie Zgromadzenie Narodowe-Ukraińska Samoobrona Ludowa), udział wziął również Wasyl Pawluk, banderowiec reprezentujący partię Swoboda posiadajaca w swoich szeregach propagatorów nazizmu. Dwóch "wspaniałych" gości z Ukrainy witał prezydent Lublina Krzysztof Żuk z PO a twoarzyszyli mu posłowie: poseł elekt Przemysław Czarnek z partii Naczelnika z Żoliborza, oraz reprezentujący ludowe arbuzy poseł Jan Łopata.
 
Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Polska łamie prawo międzynarodowe oraz pluje pomordowanym na Wołyniu Polakom i ich rodzinom w twarz, przechodzą ulicami Warszawy i Wrocławia dwie narodowe manifestacje. Doprecyzowując druga z nich próbowała przejść ponieważ po przejściu kilkuset metrów zostaje w brutalny sposób spacyfikowana przez oddziały policyjnej prewencji wsparte siłami specjalnymi policji. Leje się krew manifestantów Manifestacja zostaje rozwiązana z powodu skandowania hasła:Tu jest Polska, a nie Polin!Polin jak widać poczuł się urażony samą tylko wizją sytuacji, w której go nie ma między Odrą a Bugiem. W Warszawie pomimo prób prowokacji jest spokojnie. Spokój rozsierdza tylko TVNy, gazety i portale sterowane przez obce siły. Jakiś mazgaj na łamachRzepyżali się, że świętowanie w Polsce przejęli ludzie, których trzeba się wstydzić przed całym światem i Duda jako prezydent powinien zaproponować społeczeństwu bardziej godny sposób świętowania niepodległości. Trzebaodebrać Święto Niepodległości narodowcom,grzmiRzepa.Polska według poczytnego kiedyś dziennika to zatęchły, nacjonalistyczny, zakompleksiony grajdołek mylący patriotyzm zpogardą. Temu wszystkiemu winny jest Marsz Niepodległości. Rzepowego pismaka bardzo zabolały hasła skandowane na Marszu:„Nie islamska, nie laicka, tylko Polska katolicka!" czy„Tu jest Polska, nie Izrael". Czy gdyby ktoś w Izraelu skandował na manifestacji hasło:Tu jest Izrael a nie Polska ,to władze Izraela rozwiązałby taki marsz z powodu antypolonizmu?
 
Sami Państwo widzicie jak to działa. Dziennikarz, podobnie jak jego koledzy z mediów głównego nurtu, nie oburza się na polityków goszczących banderowskiego watażkę, ani na tych którzy przyłożyli rękę do jego uwolnienia, ich uwiera, że narodowcy mieli czelność zorganizować sobie dekadę temu Marsz, który pomimo dziesiątek prób zniszczenia go przetrwał i zyskał uznanie w oczach ludzi reprezentujących różne grypy społeczne, różne poglądy polityczne, różne wyznania i kolor skóry. Mimo to bardziej establishmentowych pismaków i polityków bez kręgosłupa moralnego boli polski marsz z okazji niepodległości niż fakt wypuszczenia na wolność człowieka powiązanego z neonazistowskimi środowiskami na potrzebę chwili nazywanegobohaterem z Donbasu.Człowiek ten jako obywatel Ukrainy walczył w Czeczeni przeciwko armii rosyjskiej a Ukraina nie była i nie jest w stanie wojny z Rosją, więc Rosja ma pełne prawo oczekiwania zatrzymania tego człowieka. Jednym z liderów banderowskiego ugrupowania Ihora Mazura jest Jurij Szuchewycz, syn tego samego Szuchewycza, który odpowiada za mordy na Polakach. Uznaję zasadę wg której syn nie może odpowiadać za grzechy ojca, w tym wypadku problem polega na tym, że syn utożsamia się z bandyckim dorobkiem ojca, głosząc ponadto poglądy antypolskie. Czeczeńscy terroryści docenili zaangażowanie Mazura i jego kolegów w działania terrorystyczne przeciwko armii rosyjskiej nadając imiona Bandery i Szuchewycza ulicom w kontrolowanym przez siebie Groznym, co pokazuje tylko skalę absurdu i łajdactwa tzw. polskich elit okrągłostołowych. Państwo polskie toczy wojnę z polskim narodem i to naród jest zepchnięty w tej konfrontacji do defensywy.

Arkadiusz Miksa
 
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  teraz mamy IX kadencję Sejmu

  pzdr
 • @ Autor, All
  To 500+ chyba ludziom mózgi przeżarło, więc pomimo amoku poparcie dla popisu nadal będzie grubo powyżej 50%

  5*

  Pozdro!
 • @Jasiek 06:31:30
  Niestety tv robi swoje z mózgownic ludzkich. W typis pracują chyba same Husky i Agnieszki S.
 • Do czego powołano policje -prewencje w Polsce ?
  żydostwo zlikwidowało ZOMO 1989 r ! i powołało ZOMO pod inną nazwą Odziały prewencji !!! jak zwał tak zwał ZOMO była zbrojnym ramieniem komuny ! Dziś ZOMO -Prewencja jest zbrojnym ramieniem żydowskich syjonistów ! i jak napadali na Naród tak dalej napadają !!!!

  Słowianie ! żydostwo syjonistyczno -lewackie utrzymują się u władzy w Polsce dzięki tym policyjnym bandytom ZOMO-Prewencja ! to żydów JEDYNY ARGUMENT SIŁY w stosunku do Polaków , bicie gazowanie polewanie i strzelanie do Polaków !

  Jak długo to okupujące Polskę żydostwo się utrzyma ? to zależy wyłącznie od Rosji bo jak Rosja zacznie poważnie pomagać Polakom to żywot żydów w Polsce będzie iluzoryczny !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! Duda nie chcemy umierać za Krym !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • żydostwo zawyło na portalach żydowskich !!!
  na 100 wpisów żydów i policyjnych agitatorów 1 normalny wpis !
  ot on
  [ Poraża skala hejtu wobec zastrzelonego. Nawet po śmierci go pomawiają i opluwają. Co to za odczłowieczeni wypisują ? A prawda jest taka - z tego co wiem, że nożyczki były w plecaku i nie było żadnego białego proszku... robią z niewinnego dilera, aby wytłumaczyć zastrzelenie. Żenada. Nic mu nie udowodniono. W dłoniach nic nie miał, a policjant wykonał zwykłą egzekucję. ] koniec normalnego wpisu który zaraz zniknie

  Już czytam na portalach że nie było białego proszku u tego zamordowanego chłopca a jakiś zwitek białego papieru !

  2 głosy było za tym normalnym wpisem 5 przeciwnych ! tak działają bojówki żydowskie na swoich portalach !

  Bracia Słowianie tak działa żydowska okupacja Polski !!!! żaden żyd żaden kolaborujący policjant nie poniesie kary ! są bezkarni i stąd tak bezczelni !

  żyd trzyma sie policji ! a policja trzyma z żydowską mafią ! i tak od 30 lat kradną mordują ! mordują i kradną !

  WOŁAJMY GŁOŚNO DOSYĆ BEZKARNOŚCI POLICJI !!!!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! chcemy normalnie życ bez strachu

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • Polski w Polsce coraz mniej tak jak Palestyny w Palestynie.
  Każdy przejaw solidarności Narodowej jest pacyfikowany.
  Mafia żydowska siedzi mocno okopana we władzach lokalnych.
  Jak patrzę na władze samorządowe Warszawy, Wrocławia, Gdańska...Poznania... to widzę samo żydostwo..

  Reformę samorządową trzeba odkręcić ta dwuwładza nie jest nikomu poza mafią żydowską potrzebna... podobnie jak trzeba zrobić porządek z "nadzwyczajną kastą".

  Gdzie nas te solidaruchy oraz KK z JPII na czele wpędziły...
  Teraz sami nie damy rady pozbyć okupantów.
  Trzeba czekać na wyzwolenie .. sytuacja jest analogiczna jak w 1944r.
  nasi okupanci (rządzące Polską mniejszości) podobnie jak wtedy też nienawidzą Rosji i toczą przeciw Rosji wojnę na wszystkich frontach.

  Toczy się III wojna światowa na wielu frontach.
  Globalni bandyci już się do przodu nie posuwają..a wręcz odwrotnie..
  Są pierwsze jaskółki że zaczynają się cofać.. (Syria, Irak, Jemen)
  jeszcze uderzają na różnych kierunkach (Wenezuela, Boliwia..)
  uzyskują lokalne sukcesy ..
  ale geostrategicznie już przegrywają (Daleki wschód, Bliski wschód, Europa, Ukraina...)...
  a niemal wszystko bez wielkich walk frontowych.
  To tak jak podczas II wojny światowej nie użyto gazów bojowych ze strachu nad reakcją przeciwnika...
  tak dzisiaj nie użyto (poza bliskim wschodem) nie użyto bezpośredniej siły militarnej w strachu przed eskalacją konfliktu do poziomu atomowego.
  To dlatego obecne wojny mają charakter proxy.
  Kiedy Rosja była słaba to wojny były wprost realizowane przez NATO (Jugosławia, Irak..).. dzisiaj już nie mają odwagi.. i dobrze.
 • Cóż - te same siły, które
  rozkazały banderowcom mordować Polaków w w ubiegłym wieku - teraz (uwzględniając wymianę pokoleniową) tych banderssynów wskrzesiły - i to na odwiecznych ziemiach polskich - i roztaczają nad nimi ponownie parasol ochronny. Oczywiście nie robią tej powtórki z historii w temacie banderssynów - dla jaj.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wywijał ludzkością bez reszty - już przed I WŚ. II WŚ to precyzyjna ustawka z zainstalowaniem wcześniej Niemcom - pana, towarzysza Hitlera a Rosjanom - towarzysza Stalina.
  Na koniec - szalala-la-la-la kontynuacja antyfrancuskiej rewolucji - już w wymiarze globalnym - trwa. Tak naprawdę jest to operacja czarciego pomiotu na ludziach stworzonych przez Boga - która ma uczynić z ludzi przedmioty codziennego użytku w rękach dzieci Złego - oczywiście usytuowane poniżej zwierząt.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Opłacamy nowe szkolenia!!NFZ szkoli uchodźców, jak korzystać ze służby zdrowia w Polsce.
  https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/613022,nfz-szkolenie-uchodzcy-sluzbia-zdrowia.html
 • W piSiackim rządzie jest ponoć
  ponad 100 wiceministrów
 • Pytam ! gdzie są tutejsi krzykacze żydowskiego pochodzenia ???
  Słowianie ! Jak o Rosji to wypełza mnogo żydów którzy plują na Rosję a jeszcze więcej na prezydenta Putina ! a tu proszę temat rozwalanie pokojowych marszów Niepodległości i cisza CISZA aż dzwoni w uszach

  Co żydzi płacą wam za plucie na Rosję ! to się wykazujecie ale inne tematy za które wam mafią żydowska nie płaci udajecie że was nie ma na tutejszym forum !

  NIE MOŻEMY ŻYĆ W STRACHU ŻE NA ULICY ZASTRZELI NAS POLICJANT


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Drogi autorze.
  Polacy (nie żydzi, Niemcy, banderowcy, amerykanie i itp.) wybrali sobie rządy w ostatnich wyborach.
  Najwięcej głosów zdobyła partia, która doskonale nawet ślepym dała się poznać z obrony polskiego interesu państwowego i narodowego.
  Druga partia opozycyjna dała się też poznać przez 8 lat rządów i program, którego nie zmieniła od tamtego czasu.
  Ponadto Polacy wybrali znowu SLD oraz przybudówki w postaci innych i czystej leninowsko-marksistowskiej komuny.

  Jedyna partia, na dodatek złożona z trzech oddzielnych partii, która przynajmniej otwarcie głosi potrzebę obrony polskiego interesu i deklaruje takież działanie, zdobyła 6,8% głosów oraz otrzymała 11 mandatów w sejmie (2,4%).

  Polacy chcieli, Polacy wybrali, Polacy będą mieli.
  Tak jak w 1792, 1830, 1863, 1926, 1980 oraz 1989.

  Tu nie chodzi o obrażanie się na własny naród, ale o to, że Polacy wybierają tak ciągle.
  Tego szaleństwa nie da się chyba zatrzymać.
  Wystarczy spojrzeć na mapę, żeby zobaczyć, jak kurczyło się nam państwo w czasie kilku wieków.
  Wystarczy poczytać historię szkolną nawet i się zastanowić, dlaczego np. Gdańsk miał 3 razy taki budżet jak Rzeczypospolita, i dlaczego miał ją w tyle - formalnie będąc jej miastem.
  W kraju, gdzie branie jurgieltu uważane jest za przejaw patriotyzmu NIE DZIWI NIC.
  A jurgielt pod różnymi postaciami jak był, tak jest brany, np. w formie dopłat unijnych.

  Ale to szczegół.
  Rosną nowe pokolenia.
  Pokolenia Polaków z pełną nie tylko tolerancją, ale i akceptacją zboczeń, antypolskości, interesów antypolskich, wściekle antykatolickie, mające wszystko głęboko.
  A ta nieliczna ich frakcja, która chciałaby Polski, mówi wprost.
  Taki kraj nam zostawiliście, nie bardzo można z tym coś zrobić.

  Czy zatem jest sens kopania się z koniem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930