Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 178 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Kogo popieram w wyborach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sam nie kandyduję ale pytany jestem na kogo zagłosować.

Najbliżej mi oczywiście do Konfederacji, choć widzę mnóstwo niespójności programowej i przypadkowych osób na listach, dlatego w tych wyborach stawiam bardziej na ludzi, a nie na konkretny komitet. Do senatu polecam waszej uwadze panów: Dariusz Loranty w Świętokrzyskiem oraz Konrad Rękas na Chełmszczyźnie, obaj panowie to zaangażowani społecznicy, obaj potrafią bezkompromisowo iść pod prąd i właśnie takich ludzi potrzebuje Senat. Uwaga do Sejmu z list PSLu na pewno poparłbym Dariusz Grabowski w okręgu radomskim oraz Małgorzata Dachnowicz na Podkarpaciu, Marek toczek z na Pomorzu. Z list Konfederacji w okręgu sieradzkim Izabela Walczak oraz Dariusz Ziemba w Łodzi, w Warszawie Magdalena Wielomska - Ziętek, Andrzej Zapałowski w Przemyślu. Przypuszczam, że pominąłem jeszcze sporą liczbę osób, bo nie przeglądałem list we wszystkich okręgach. Dlatego jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam i proszę się przypomnieć. To są ludzie na których bym zagłosował, bo widzę ich pracę i zaangażowanie w nasze polskie sprawy zarówno na gruncie ogólnopolskim jak i lokalnym.
 

Na pytanie czy popieram kogoś z PiSu bez zastanowienia odpowiem Jacek Kurski ...., tak wiem że nie kandyduje, ale Jacek będzie takim moim wirtualnym kandydatem, dla którego jestem pełen podziwu i uznania, bo nie ma takiego kłamstwa, którego ten łgaż by nam nie sprzedał, żadnych zasad, żadnych granic ...naprawdę jest moc ...Jacek jak wyleci z TVP to zostanie testerem wykrywaczy kłamstw. 

KOMENTARZE

  • Z kim Konfederacja utworzy koalicję po wyborach?
    https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1182330938593812480
  • @Miksa
    Jacek Kurski , dobry wybór . Mamy tu kasę nie do przerobienia . Prawda ?. Pozdrawiam smutno . :(
  • @Repsol 22:33:10
    Kurski to wypisz wymaluj Zapałowski, to podobne kreatury, wredne, podstępne karierowicze. Ten drugi to w oczy będzie pięknie patrzył a od tyłu nóż w plecy wsadzał. Oczerniał śp. Filipa Adwenta, tylko za to, że był bezgranicznie oddany Polsce i Polakom, a Łemek tego nie mógł scierpieć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031