Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
175 postów 192 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Prawdziwi bohaterowie Cudu nad Wisłą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

15 sierpnia zostaniemy po raz kolejni uraczeni przez media dyrdymałami na temat tego jako to Józef Piłsudski uratował Polskę.

Dlatego w imieniu własnym oraz Klubu imienia Romana Dmowskiego w Warszawie zapraszam na prelekcję poświęconą dwóm z posród kilku wybitnych polskich oficerów, którzy w przeciwieństwie do Józefa Piłsudskiego położyli ogromne zasługi w obronie Polski przed bolszewicką nawałnicą. Sedercznie zapraszam na moją prelekcję.

 

Arkadiusz Miksa

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Tę wiedzę trzeba rzeczywiście rozpowszechniać.
  I to, kto stał za Piłsudskim.

  5*

  Ukłony
 • @Jasiek 23:37:32
  Tu na tym portalu są tacy, do których nie dociera, że Piłsudski był zwykłą kanalią. Tak samo, że Powstanie Warszawskie to była zbrodnia na narodzie i stolicy.
 • @zbig71 13:41:24
  Tu na szczęście zdecydowana większość to ludzie oczytani, nie pozwalający sobie wciskać kłamstw.
 • @zbig71 13:41:24 Piłsudski był zwolniony z magdeburga przez pruskie żydostwo jak Lenin do Rosji.
  Zobowiązał sie do nie wlączania terenow zaboru pruskiego do powstającego państwa polskiego i staral się by to państwo zaistniało na terenach zaboru rosyjskiego i niespornych częściach austryjackiego. Poznańskie do Polski przyłączyli Paderewski, Poznaniacy i gen Dowbor Muśnicki a "Korytarz" prezydent USA Wilson z Paderewskim i gen Haller. Korfantemu na prośbę o pomoc dla powstania śląskiego odpowiedział, że Śląskgo nie interesuje gdyż może go przykryć palcem na mapie. O Zaolzie zabrane w 1920r i zamieszkałe przez ludność polską wogóle się nie upomnial.
  Powstanie warszawskie uratowało ludność Warszawy i konspiratorów przed zupełną zagładą dzięki przywróceniu praw konwencji Haskiej i Genewskiej , co bylo możliwe jedynie w warunkach kapitulacji i negocjacji przez gen Bora Komorowskiego z gen von dem Bachem Zelewskim.
  Front na Wiśle zatrzymany został na pół roku niezależnie od powstania i w warunkach zimy zupełna zagłada po uprzednim zdominowaniu ludności przez folksdojczów i funkcyjnych jak ludność gett byla pewna i nie wymagała niczego więcej jak zarządzenia ewakuacji na pola pod Pruszkowem w czasie 20 stopniowych mrozów pod dozorem ukraińców lub "etnicznych Litwinów".
  Front zatrzymany został by dać aliantom czas na zajęcie swych stref wplywów przed miejscowymi komunistami (mimo przytłaczającej przewagi sowieckiej nad Niemcami i także czołgami alianckimi wyposażonymi w większości w armaty niezdolne do przebicia pancerza czolowego Tygrysów i T 34 nawet z odległości kilku metrów) po to żeby nie trzeba bylo prowadzić następnej wojny o Palestynę lecz rozpocząć alije (podniesienie z diaspory w ZSRR do Palestyny) przez bermanowski polski demolud.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031