Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
143 posty 164 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Rola Dmowskiego na Konferencji Wersalskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszamy na wykład dr. Krzysztofa Kawęckiego

Klub imienia Romana Dmowskiego w Warszawie zaprasza na wykład dr. Krzysztofa Kawęckiego na temat Roli Dmowskiego na Konferencji Wersalskiej w dniu 8 lipca br., w sali OSiR Polna przy ul. Polnej 7a w Warszawie o godz. 19.00.

Spotkanie otworzy działalność Stowarzyszenia Klub imienia Romana Dmowskiego w Warszawie. Pomysłodawcą powstania Klubu jest działacz narodowy młodego pokolenia Kamil Klimczak, który rozpoczął budowę struktur Klubu w Łodzi i Zgierzu, organizując go następnie w Skierniewicach i Bełchatowie. Powstanie Klubu w Warszawie jest wyjściem z działalnością Klubu poza Region Łódzki. Klub opiera swoją działalność na symptomatycznej dla Narodowej Demokracji pracy u podstaw, pracy na rzecz uświadomienia społeczeństwa, ukierunkowania go na pracę na rzecz narodu i państwa. Klub w ramach swojej działalności organizuje prelekcje, wykłady, pikiety, manifestacje, czy zbiórki podpisów. Do najbardziej znanych przejawów działalności Klubu należy zaangażowanie na rzecz obrony łódzkiego drukarza, który odmówił druku materiałów promujących homoseksualne dewiacje. W ostatnich wyborach samorządowych Klub wystawił własne listy wyborcze na terenie województwa łódzkiego w ramach Komitetu Akcja Narodowa. Działalność Klubu jest przykładem budowy od podstaw oddolnej inicjatywy narodowej - niezależnego ośrodka myśli narodowej. Klub jest otwarty na współpracę z innymi organizacjami o narodowej i konserwatywnej proweniencji.  

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930