Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
143 posty 164 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Kto torpeduje inicjatywę Rot Marszu Niepodległości?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walka światłości z ciemnością trwa w najlepsze.

W Łodzi Klub imienia Romana Dmowskiego postanowił na dzień 3 lipca zorganizować spotkanie z Robertem Bąkiewiczem, Prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Prezes Bąkiewicz miał w trakcie spotkania podzielić się z łódzkim audytorium swoją koncepcją powołania Rot Marszu Niepodległości. O potrzebie powstania Rot zrobiło się głośno po niezwykle udanej skądinąd manifestacji w sprawie ustawy 447. Bąkiewicz wskazał wtedy na potrzebę budowę struktury, która zrobiłaby z tego tematu jeden ze wiodących tematów swojej działalności. Spotkanie w Łodzi ma być więc być okazją do prezentacji tego społecznego projektu, jak i okazją do wejścia w struktury Roty. Okazuje się jednak, że informacje promujące wydarzenie w sieci internetowej dotarły do ludzi, którzy postanowili uniemożliwić organizację tego spotkania.
Tak całą sprawę opisał na Facebooku Prezes Zarządu Głównego Klubu Kamil Klimczak:
W poniedziałek dostałem enigmatycznego maila ze szkoły językowej na Narutowicza, że odwołują rezerwację "z przyczyn technicznych". Jak się poniewczasie okazało, ktoś nacisnął gdzie trzeba....
Drugą salę zmontowaliśmy błyskawicznie - w kilka godzin. Warto podkreślić, że menedżerki hotelu nawet nie interesowało NA CO chcę wynająć salę.... Kiedy jeden z naszych działaczy do niej zadzwonił, kręciła coś o "regulaminie sali", "naruszaniu porządku". Pojawiły się i "naciski". Na koniec tej rozmowy miały paść słowa o "faszyzmie".
Zastanówcie się teraz - komu zależy na tym, żeby było cicho o ustawie 447 i żydowskich roszczeniach? Kto ma takie możliwości, żeby nasyłać na przedsiębiorców kontrole? Tzw. lewactwo jest na to za krótkie...."
Jak widać stereotypowy „faszyzm” wykorzystywany w walce politycznej nagminnie, stał się słownym wytrychem, którym można storpedować każdą patriotyczną inicjatywę. Bo są ludzie, środowiska, ugrupowania polityczne i nacje, które w polskim oddolnym organizowaniu się będącym przejawem troski o losy własnego narodu i państwa widzą tylko faszyzm. Po wspomnianych wyżej dwóch próbach ulokowania spotkania organizatorom odmówiono również w trzecim miejscu. Na szczęście władze Klubu im. Romana Dmowskiego nie dały za wygraną i spotkanie z Prezesem Bąkiewiczem w Łodzi mimo zorganizowanych przeciwności odbyło się dzięki fortelowi w planowanym terminie.
 

KOMENTARZE

 • Torpedują ci ,którzy torpedowali cały czas Konfederację,ośmieszali marsz przeciwko niezasadnym roszczeniom 447, i ci którzy
  szczekają i charczą na forach przeciwko każdej inicjatywie Polaków podniesienia się z pełzania i obłapiania nogawek dwóm ambasadorkom i ich mocodawcom.
  Są to jednocześnie, w ten czy inny sposób, beneficjenci i zwolennicy , już prawdopodobnie w ukryciu działającej akcji wydzierania Polakom 300mld , być może kolejnym krokiem jest żądany "spis etnicznych " dzieł sztuki w muzeach polskich, którego zażądano od władz Lublina i być może innych miast także.
  Dodatkowo planowany jest powszechny spis rolny /obowiązkowy/.
  https://www.prawo.pl/samorzad/powszechny-spis-rolny-odbedzie-sie-w-2020-roku,294916.html
  Tak, że wszystko będzie zewidencjonowane i pewnie stan aktualny będzie odesłany za ocean, jak dokumenty z II wojny św. własność: NARÓD POLSKI w zarządzie IPN!!
  Dlatego, każda próba uniezależnienie się Polaków i wstania z kolan będzie torpedowana , będą działacze sekowani i ośmieszani przez m.in wynajęte przygoopy ze zmywaka za szekle!!

  https://www.prawo.pl/samorzad/powszechny-spis-rolny-odbedzie-sie-w-2020-roku,294916.html


  ROTY MN.

  https://twitter.com/rotymn

  https://medianarodowe.com/warszawa-ruszyly-roty-niepodleglosci-tlumy-na-spotkaniu-z-bakiewiczem-nadrobimy-stracony-czas/

  https://www.facebook.com/MarszNiepodleglosci/posts/roty-marszu-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-to-spo%C5%82eczna-mobilizacja-polskich-patriot%C3%B3w-zapisujci/2247277045307684/
 • Kilka linków.
  https://youtu.be/B0Z9LcDscF4

  Dokąd zmierzamy? Roty Niepodległości przeciw systemowi.


  https://youtu.be/yq73B1kNegc

  Sumliński, Bąkiewicz i Korwin-Mikke! Czy Roty Niepodległości ocalą Polską niepodległość?


  https://youtu.be/ABsHL7vw-fI

  R. Bąkiewicz | Ruszamy z Rotami Nipodległości. Czas na narodową mobilizację!


  https://youtu.be/NCyJTk-dLLY

  [PILNE] Bąkiewicz, Sumliński otwierają Warszawską Rotę Niepodległości  https://youtu.be/KybXM-pWm1w

  Straszliwą cenę Polska będzie musiała zapłacić za poparcie USA projektu Trójmorza! - Michalkiewicz
  https://youtu.be/F7GfXbVdwNY


  SZOK! Polska posiada ogromne zasoby! Kto chce zniszczyć Hutę Częstochowa?
 • Autor
  Ja też zauważyłem że z największym zapałem PiS niszczy wszelkie próby powstania jakiś ruchów oddolnych. Każda próba powołania jakiejś partii niezależnej od środowisk posolidarnościowych, skutkuje zorganizowanym atakiem PiS, PO i przystawek. Od razu przyklejają im łatkę nacjonalistów, neonazistów, szpiegów Rosji.
 • PiSPO to samo zło
  A Kaczyński to uczeń socjalisty i masona Lipskiego

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930