Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
143 posty 164 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Były polski premier rozgrzesza Banderę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Były premier polskiego rządu Jan Olszewski, udzielił skandalicznego wywiadu na łamach Super Expressu, z którego wynika, że ma on godzące w polski interes narodowy poglądy.

 Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo pomimo, że to były premier, to i inni byli premierzy naszego państwa wygłaszali i wygłaszają skandaliczne tezy. Przypadek Olszewskiego wymaga jednak szczególnego traktowania, ponieważ Olszewski uchodzi w tak zwanych kręgach prawicowych w Polsce za ikonę, za taki symbol jedynego premiera przez rządami PiS-u, który chciał reformować Polskę w słusznym kierunku.

Ten rzekomy patriota i prawicowiec, nie ukrywał nigdy swojej fascynacji socjalizmem. Zakochani są też w nim często również żarliwi katolicy nie bacząc, że ten człowiek był członkiem loży masońskiej i jakoś nie widzą w tym nic zdrożnego. Olszewski to były przyjaciel Jana Józefa Lipskiego, innego masona i zajadłego wroga polskiego ruchu narodowego. Poglądy Olszewskiego jak na prawicowca zadziwiające, jednak dopiero teraz Olszewski dał w pełni upust swoim „prawicowym” przekonaniom.

Były szef Ruchu Odbudowy Polski, w udzielonym wywiadzie stwierdza, że Stepan Bandera nie miał nic wspólnego z ludobójstwem wołyńskim, bo w trakcie jego trwania był więziony przez Niemców. Słysząc te brednie i idąc takim tokiem myślenia można powiedzieć, że Adolf Hitler nie jest odpowiedzialny za Auschwitz, bo nigdy tam nie był albo, że Stalin nie jest odpowiedzialny za Katyń bo kiedy dokonywano tej zbrodni siedział akurat na Kremlu. Bandera jest odpowiedzialny za wołyńskie mordy, bo kreował sposób myślenia i nakreślał plany ukraińskich nacjonalistów.
Jak dowodzą dokumenty, zbrodnie dokonywane podczas II wojny światowej i po niej przez OUN – UPA zostały zaplanowane jeszcze przed wybuchem wojny. Bandera ponosi również moralną odpowiedzialność za zbrodnie ukraińskie dokonywane na Polakach od pierwszych dni września 1939 roku. Ukraińskie mordy zarówno na wracających z wojny żołnierzy polskich, jak i na ludności cywilnej, nie były jedynie efektem działalności zdemoralizowanych kryminalistów ale wpisywały się w działalność propagandową OUN, kolportowaną za pomocą gazet, broszur, plakatów czy ulotek. Polacy i wszelkie inne nacje uznane za konkurencję w swobodnym rozwoju narodu ukraińskiego miały zostać usunięte za pomocą fizycznej eksterminacji przy pierwszej nadarzającej się okazji. Taka jest prawda Panie premierze i pana łgarstwo, w tym zakresie niczego nie zmieni!
Za równie skandaliczne stwierdzenie należy uznać to, w którym Olszewski stwierdza, że to całe szczęście, iż Polacy nie dokonali wyroku śmierci na Banderze, za śmierć polskiego ministra spraw wewnętrznych w osobie płk Bolesława Pierackiego. Otóż Panie premierze, to był wielki błąd a błąd ten był efektem ugięcia się Polski pod presją opinii światowej głównie niemieckiej, choć krytyczne głosy pod adresem Polski płynęły też zza oceanu. Ten nie wykonany wyrok pod presją czynników zewnętrznych uczy, że Polska nie powinna ulegać presji wywieranej na nią przez międzynarodowe szajki i kliki. Bo przecież Niemcom nie chodziło o humanitarne potraktowanie Bandery czy walkę z karą śmierci. Uchronienie przed stryczkiem Bandery, miało na celu umożliwienie mu w przyszłości i jego stronnikom, dalszego prowadzenia działalności terrorystycznej wymierzonej w państwo polskie a więc osłabiającej go.


Olszewski ubolewa również nad rzekomym odejściem przez PiS, w polityce wobec Ukrainy, od wizji prezydenta Lecha Kaczyńskiego a ewentualny upadek Ukrainy uznaje za katastrofę ponieważ Polska graniczyłaby z Rosją. Otóż panie premierze Polska już graniczy z Rosją ale to nie Rosja wysuwa roszczenia terytorialne wobec Polski i to nie Rosja gloryfikuje oficjalnie morderców dziesiątek tysięcy Polaków. Również nie Rosja eksportuje nam setki tysięcy swoich obywateli w poszukiwaniu chleba, budując nam kilku milionową mniejszość narodową, która była zmorą II Rzeczpospolitej i przyczyną jednej z jej słabości. Ukraina przez ćwierćwiecze swojej niepodległości pokazała, że w obecnej formule nie zasługuje na niepodległość. Próby reanimacji przeżartego korupcją i nazizmem trupa kosztem polskich podatników to czysta utopia, za którą płacić będziemy nawet nie tyle my co nasze dzieci i wnuki.

http://prawy.pl/66745-byly-polski-premier-rozgrzesza-bandere/

KOMENTARZE

 • Prośba Niemców do Rosji , w tym moja o ponowne wyzwolenie
  Niemieccy turyści , którzy przyjechali do Krymu proszę ponownie Rosję o wyzwolenie Niemiec
  https://mediarepost.ru/news/165438-posle-poezdki-v-krym-nemcy-prosyat-russkih-esche-raz-osvobodit-germaniyu.html

  Niemieccy turyści mają rację , bowiem Niemcy od momentu zakończenia II wś. są pod całkowitą okupacją USA , o czym min. świadczą 174 amerykańskie bazy wojskowe rozmieszczone na terytorium Niemiec. Podobna sytuacja jest z Japonią , gdzie od czasu zakończenia II wś. jest 113 amerykańskich baz wojskowych.

  Polska po 1989 r. również jest państwem okupowanym przez USA, a rządzący w Polsce reżim jest z ich nadania. Rzygać mi się chce jak słyszę w radio codzienne kłamstwa Dudy, Kaczyńskiego i innych figurantów -agentów amerykańskiej hegemonii nad Polską, co jest dziełem Solidarności , która z kolei jest dziełem CIA …no i koło się zamyka , a Polska jak nie była wolna, tak nie jest. A propos zaoceaniczny „nasz sojusznik” w myśl swojej nowej doktryny nuklearnej rości sobie prawo do ataku nuklearnego na swoich sojuszników , w tym też Polskę. Nie ma co :ładnego sobie znaleźliśmy przyjaciela-bandytę.

  Przyłączam się do prośby niemieckich turystów do Rosji o ponowne wyzwolenie Niemiec , dodając od siebie, w tym również Polski.

  https://iv.pl/images/10326633974222528810.jpg
 • @detektywmjarzynski 08:06:14
  Za takie słowa "ex premiera" to powinna być "procedura 3 kroków":
  - przywrócić KŚ za ZDRADĘ (państwa czy narodu),
  - osądzić,
  - wykonać wyrok.

  Polacy dadzą się pędzić jak barany na rzeź, czy powstaną choćby "trybunały ludowe"?...
 • @laurentp 09:59:24
  Polska wzięła na garba pasożyta czyli gazowy ślub z Ukrainą.

  https://www.youtube.com/watch?v=3NhkfCmFZd8
  Ps..Nie zgadzam się, że ukry nie mają kasy,sam Poroszenko ma 12mld dolarów a ilu jeszcze takich jest?. Pragnę poinformować, że od 2016 do końca 2017 "sprzedaliśmy" Ukrainie ponad 1 Miliard metrów 3 gazu !! także ropę i węgiel ... Pompujemy Banderstan Alleluja ! Gdyby to wszystko zrobił rząd platformy, to wszyscy by wiedzieli, że to zdrajcy i zaprzańcy. Ale to robi ten patriotyczny ponoć rząd więc wszystko gra i nic złego się nie dzieje. Najgorsze jest to, że szastają naszymi podatkami (pieniędzmi ) jak swoimi. Chcą pomagać to niech zrzekną się swoich wypłat do końca kadencji i wtedy jest OK. A jeśli chodzi o nasze pieniądze to trzeba się najpierw spytać Narodu czy My tego chcemy. Ruscy odcięli dłużnika a my go bierzemy w opiekę. Typowa logika 'mądry po szkodzie'. Żaden bank, nawet najbogatszy nie niańczy klienta, jeśli ten nie ma nic w zastaw. A ci będą nam płacić burdami ulicznymi tutaj i rozbojami na mniejszościach u siebie. Właściwie już to robią. Od setek lat jest z tym regionem tak samo, chyba już czas wyciągnąć wnioski. Putin tak zrobił. Kolejny dowód na to, że nasz miłościwie panujący rząd doprowadza do upadku Polski. Polityka mianiakalna i rusofobiczna. Zamiast utrzymywać poprawne kontakty z krajem, z którym wiąże nas tak poważny interes, oni ciągle straszą Rosją i upatrują w niej zła całego świata. Rosja pozbyła się wrzoda, a my ochoczo go przejęliśmy. Biznes to biznes, każdy normalny kraj dba o własne interesy, tylko nie my. Wcale nie zdziwię się, gdy ceny gazu skoczą niebotycznie dla Polski. Europa zach. nadal będzie miała lepsze warunki. Niby Ukraina pełni rolę bufora-śmiech. Już nas bronią wojska amerykańskie, które stacjonują przy naszych zachodnich granicach. To czyjej wschodniej flanki one bronią? Na pewno nie naszej.
  To już nie jest głupota, to jest celowe działanie na szkodę kraju.
 • @laurentp 09:59:24
  Polska wzięła na garba pasożyta czyli gazowy ślub z Ukrainą.

  https://www.youtube.com/watch?v=3NhkfCmFZd8
  Ps..Nie zgadzam się, że ukry nie mają kasy,sam Poroszenko ma 12mld dolarów a ilu jeszcze takich jest?. Pragnę poinformować, że od 2016 do końca 2017 "sprzedaliśmy" Ukrainie ponad 1 Miliard metrów 3 gazu !! także ropę i węgiel ... Pompujemy Banderstan Alleluja ! Gdyby to wszystko zrobił rząd platformy, to wszyscy by wiedzieli, że to zdrajcy i zaprzańcy. Ale to robi ten patriotyczny ponoć rząd więc wszystko gra i nic złego się nie dzieje. Najgorsze jest to, że szastają naszymi podatkami (pieniędzmi ) jak swoimi. Chcą pomagać to niech zrzekną się swoich wypłat do końca kadencji i wtedy jest OK. A jeśli chodzi o nasze pieniądze to trzeba się najpierw spytać Narodu czy My tego chcemy. Ruscy odcięli dłużnika a my go bierzemy w opiekę. Typowa logika "mądry po szkodzie". Żaden bank, nawet najbogatszy nie niańczy klienta, jeśli ten nie ma nic w zastaw. A ci będą nam płacić burdami ulicznymi tutaj i rozbojami na mniejszościach u siebie. Właściwie już to robią. Od setek lat jest z tym regionem tak samo, chyba już czas wyciągnąć wnioski. Putin tak zrobił. Kolejny dowód na to, że nasz miłościwie panujący rząd doprowadza do upadku Polski. Polityka mianiakalna i rusofobiczna. Zamiast utrzymywać poprawne kontakty z krajem, z którym wiąże nas tak poważny interes, oni ciągle straszą Rosją i upatrują w niej zła całego świata. Rosja pozbyła się wrzoda, a my ochoczo go przejęliśmy. Biznes to biznes, każdy normalny kraj dba o własne interesy, tylko nie my. Wcale nie zdziwię się, gdy ceny gazu skoczą niebotycznie dla Polski. Europa zach. nadal będzie miała lepsze warunki. Niby Ukraina pełni rolę bufora-śmiech. Już nas bronią wojska amerykańskie, które stacjonują przy naszych zachodnich granicach. To czyjej wschodniej flanki one bronią? Na pewno nie naszej. To już nie jest głupota, to jest celowe działanie na szkodę kraju. Ps.II..0.4.03.18 r Relacja z Lwowa...Marsz "Lwów nie dla "polskich panów"..

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=VJLqIxLx43o

  Ps..Teraz pomyślcie co by było, gdyby ktoś zrobił marsz "Wrocław nie dla żydów", "albo Warszawa nie dla żydowskich panów" albo "Wrocław nie dla pracowników z Ukrainy", to by zaraz pan Morawiecki w trybie pilnym ustawę przygotował broniącą Ukraińców przeciwko rasizmowi na tle etnicznym i takie tam... to światowe żydomedia by nam nie darowały! Jedynym sposobem żeby media głównego nurtu się o tym dowiedziały to udostępnianie tych "rewelacji" prosto z Ukrainy gdzie tylko się da. A nas Polaków nazywają nazistami! Hańba! Jeżeli któryś z polityków mówi, że stosunki Polsko-Żydowskie, Polsko - Ukraińskie są dobre lub świetne. To ja mówię, że jest debilem albo co gorsze zdrajcą. Rzygać mi się chce gdy słyszę, że panowie Duda, Morawiecki i inni kłamią nam w twarz...Na Górnym Śląsku wszystkie hotele robotnicze i nie tylko, dresiarskimi upaińcami wypchane. Pod hotele przywożą ich, uwaga - autobusami! Centra miast, sklepy, wszędzie, wszystko... Jestem już sam po dwóch awanturach z tymi bydlakami, którzy nawet ,"dzień dobry" powiedzieć w większości przypadków nie potrafią. I się wożą po pijaku jak u siebie. Rzeźnie, fabryki, przemysł meblowy i cała reszta obsadzona na Śląsku cudownie. Skretyniały, doszczętnie już ten naród. Rozjadą nas jak mokre żyto.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930