Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
170 postów 191 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

O potrzebie wzajemności wobec Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stanowisko Izraela w sprawie rzekomej współodpowiedzialności Polaków za holokaust, w pełni obnażyło skutki dogadzania Żydom przez okres całej III RP,

 bo przecież, dogadzać zaczęli Wałęsa, Mazowiecki czy Geremek na aktualnie sprawującym urząd prezydenta Andrzeju Dudzie, który w Uchu Prezesa wyczekuje pod drzwiami Naczelnika z Żoliborza, le odnieść można wrażenie że drugie pół życia zajmuje mu stanie w kolejce do Ambasady Izraela.

Czego to w Polsce nie robiono, żeby udobruchać środowiska żydowskie. Pobudowano za grube miliony muzeum żydowskie, przeproszono za Jedwabne, usunięto krzyż ze żwirowiska, doprowadzono do sytuacji w której za spalenie kukły przypominającej rzekomego Żyda otrzymuje się wyrok odsiadki a za śmiertelne przejechanie człowieka na pasach otrzymuje się w wyrok w zawieszeniu. Ostatnio Sejm przegłosował 100 milionów złotych na rzecz cmentarza żydowskiego w Warszawie. Polacy wielokrotnie mieli okazję usłyszeć od środowisk żydowskich, że antysemityzm mamy wyssany z mlekiem naszych matek. Jak podaje Marek Baliński w swojej książce pt. MSZ Polski czy antypolski?“, w III RP 80% czołowych stanowisk zajmowali ludzie pochodzenia żydowskiego, bez odpowiednich kwalifikacji a co gorsze bez propolskiego myślenia na czele z Geremkiem, którego Baliński, uważa za szarą eminencję polskiego MSZ. Baliński pisze o nim: „Warto się przyjrzeć biografii człowieka, który dał podwaliny III RP, i był „wielkim budowniczym” nowych porządków w dyplomacji. Bronisław Geremek miał bardzo dobre, z punktu widzenia architektów nowego porządku świata, pochodzenie klasowe i rasowe. Urodził się w rodzinie łódzkich chasydów, był synem Borucha i Szarcy Lewartow. Ojciec był rabinem. Geremek przeżył okupację, gdyż jego przybrany ojciec Stefan Geremek wyciągnął go z getta i ukrył u polskich chłopów we Wschowie.(…) Jak widać fakt, że kilkanaście tysięcy Żydów mieszkających we współczesnej Polsce zajmuje niewspółmiernie dużo istotnych stanowisk zarówno w polityce i jak i życiu społecznym, w porównaniu do swojego odsetka w całym społeczeństwie, również nie pomogło Polsce, żeby uniknąć ataków ze strony Izraela. Tak samo jak żydowska prasa reprezentowana w Polsce przez takie tytuły jak: Gazeta Wyborcza, NIE, Przekrój, Tygodnik Powszechny, Polityka czy Newsweek a przecież jest też jeszcze TVN czy Radio TOK FM.

Były prezydent Polski, Aleksander Kwaśniewski, przedwczoraj udawał trzeźwego i przez cały dzień pluł jadem twierdząc, że Polacy mają problem z antysemityzmem. Wczoraj jedna z izraelski gazet na pierwszej stronie zamieszcza duży napis po polsku o treści: „Nie zaprzeczycie holokaustu babci“, a następnie z treści artykułu dowiadujemy się, że jakaś żydowska babcia zawsze mówiła swojemu wnukowi czy wnukom, że Polacy byli gorsi od Niemców. To niebywałe i skandaliczne treści godzące w dobre imię Polski i Polaków, która osamotniona zmagać się musiała w 1939 roku z naporem dwóch najliczniejszych armii świata.
Przypomnijmy, że w okresie międzywojennym amerykańscy Żydzi mimo antysemityzmu Adolfa Hitlera, udzielali mu pożyczek na rozbudowę armii odmawiając w tym samym czasie pożyczek Polsce, twierdząc że Polska to kraj sezonowy. Po wkroczeniu Armii Czerwonej, wielu Żydów przekazywało informacje radzieckiemu aparatowi terroru ułatwiając likwidację polskiej inteligencji na Kresach, jak i wszystkich „mundurowych” Polaków. Nie wchodząc w szczegóły, również w okresie stalinowskim aparatem terroru również kierowali w Polsce Żydzi. Myślę, że lista rzeczywistych krzywd po naszej stronie jest znacznie dłuższa. Umizgi kolejnych prezydentów RP obchodzących Święto Chanuka, niczego nie zmieniły w podejściu tej nacji do Polski i Polaków. Antypolonizmem karmiona, jest żydowska młodzież, która daje temu wyraz podczas swoich przyjazdów do Polski, demolując hotele, autobusy i atakując fizycznie obsługę hotelową.


Młodzież izraelska, przed przyjazdem do Polski otrzymuje przekaz, z którego wynika, że Polska to kraj ludzi o wyjątkowo rozwiniętym antysemityzmie, pielęgnowanym w naszym narodzie od wieków. Trudno się dziwić, z taką wiedzą wchodzą w dorosłe życie kolejne pokolenia obywateli Izraela, którzy następnie zasiadają w Knesecie czy przygotowują artykuły prasowe jako dziennikarze. W sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, potrzebna jest konsolidacja możliwie jak najszerszych mas społecznych, celem dania odporu agresywnej polityce propagandowej Izraela. Kraj ten nie daje nam wyboru i zmusza nas do tego, żebyśmy zaczęli mówić na forum międzynarodowym zarówno o współudziale Żydów w holokauście, jak i roli, jaką odegrali w eksterminacji Polaków w latach 1939-1956. Niech świat się dowie, jak było naprawdę. Polska na zasadzie przymilania się Izraelowi na forum ONZ zarówno za rządów PO jak PiS, negowała zbrodnie Izraela i regularne łamanie prawa, jakie ma miejsce wobec narodu palestyńskiego. Warto również poruszyć wątek rasistowski w społeczeństwie izraelskim, w którym biali Żydzi dyskryminują czarnoskórych Żydów. Polskie władze pod żadnym pozorem nie mogą i nie powinny się uginać pod naporem krytyki Izraela, Niemiec czy Francji w tej sprawie.

Oczywistym jest, że III RP nie jest krajem suwerennym, ale w tym wypadku walczymy o naszą godność, o pamięć tych wszystkich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom i czasami za tę pomoc byli zabijani przez Niemców wraz z całymi swoimi rodzinami.
http://prawy.pl/65054-o-potrzebie-wzajemnosci-wobec-izraela/

KOMENTARZE

 • Czy żydzi
  nawet Ci z polskimi nazwiskami zadbają o interesy Polaków i Polski? Nie ma na to żadnych szans. Dopóki świadomość faktów przedstawionych w tej notce nie będzie powszechna rozwalania Polski pójdzie bez przeszkód .
  Potrzebne są niestety setki tysięcy ludzi na ulicach włącznie z okupacją organow państwa. Inaczej polskojęzyczne rządy doprowadzą do całkowitego zniszczenia Polski.
 • Wczoraj usłyszałem od żony !
  Słowianie ! pd naporem żydo-syjonistycznej propagandy żydów z Izraela i z Polski moja żona która jak to kobieta nie za bardzo interesuje się polityką powiedziała mi , POWINNI TE OBOZY ZAORAĆ I W TO MIEJSCE POSADZIĆ LASY ! mielibyśmy wreszcie spokój .

  o czym to świadczy ? to o tym że żydowscy syjonistyczni złodzieje
  z Izraela USA i Polski przęgieli pałę w swej propagandzie ! i to jest dobry objaw Polacy Słowianie bo świadomość Polaków co do żydów doszła do przysłowiowej strzechy !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829