Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 163 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Tani prowokacja TVNu ze swastyką w tle

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wobec ujawnionych przez TVN nagrań, z rzekomo neonazistowskiej imprezy, na cześć Hitlera, nie sposób przejść obojętnie.

Moje wątpliwości wzbudza w tej sprawie kilka kwestii, które karzą mi przypuszczać, że cała ta akcja jest wyreżyserowanym spektaklem trzymanym w zamrażarce gotowym na rozmrożenie we właściwym momencie.

Kiedy przed laty sam byłem prezesem Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej zadzwonił do mnie człowiek, informując mnie, że na zlecenie zachodnich mediów przygotowuje materiał na temat funkcjonowania środowisk skrajnie prawicowych w Polsce. Człowiek ten, bez ogródek zaproponował mi kwotę 15 tysięcy złotych za inscenizację, w trakcie której podległe mi struktury działaczy MW miałby obrzucać kamieniami grupę ludzi z okrzykiem „Polska dla Polaków”.

Oprócz takich bezpośrednich propozycji, drugą metodą kompromitowania ludzi o poglądach narodowych, stosowaną przez służby specjalne jest szantażowanie ich oraz instalowanie agentów w strukturach takich organizacji. Jakiś czas temu w jednym z felietonów zwróciłem uwagę na fakt, że część organizacji o charakterze narodowym sama prosi się o problemy.


Wspominałem, iż stosowanie w nazwie organizacji przymiotnika „radykalny” przykuwa zarówno uwagę samych służb jak i ludzi niezrównoważonych psychicznie z różnymi odchyłami od normy. Nie ulega wątpliwości, iż cały ten teatrzyk odstawiony podczas tego nagrania, zasługuje w swej treści na potępienie i napiętnowanie.

Natomiast moje wątpliwości budzi fakt, iż nagranie powstało w kwietniu ubiegłego roku i tu nasuwa się pytanie – skoro sam TVN dostrzega w tym śmiertelne zagrożenie dla demokracji w Polsce, to czemu niezwłocznie po nagraniu nie opublikował tego nagrania i nie przekazał go do prokuratury?

Internauci komentujący ten materiał zwracają jeszcze uwagę na fakt, że cała inscenizacja zamiast gdzieś w głębokim lesie, w rejonie, z którego wywodzą się uczestnicy imprezy, to została ona odstawiona gdzieś, w jakimś małym lasku w pobliżu drogi, z której podobno całe to przedstawianie było widoczne.


Przecież uczestnicy tego przedsięwzięcia z pewnością zdawali sobie sprawę, że to co robią jest karalne i społecznie potępiane. Czemu więc zamiast się zaszyć w dzikiej głuszy decydują się na takie miejsce?

Zastanawiające jest również to, że choć w całym przedsięwzięciu brało udział tylko kilka osób to ludziom z TVN-u udało się podejść tak blisko miejsca tego spektaklu. Według mnie cała ta inscenizacja jest ukartowana i trzymana była do upublicznienia w odpowiednim momencie stając się elementem wojny informacyjnej.

Nagranie ma na celu uderzyć albo w PiS albo w posła Roberta Winnickiego i jego Ruch Narodowy, albo w jedno i drugie środowisko. PiS miał dostać strzał w momencie, w którym sondażach osiągnął rekordowe wyniki, kiedy rozprowadził Kukiza, napuścił opozycję na siebie, odpuściła mu UE i USA a o mały włos nie udało się rozbić PSL-u.

Chodzi więc oto, żeby pokazać społeczeństwu, że PiS chwaląc takie inicjatywy jak Marsz Niepodległości, pobłaża tym samym szerzącemu się neonazizmowi w Polsce.

Drugi wątek, to osoba posła Roberta Winnickiego, który jako głosował przeciwko dofinansowaniu kwota 100 milionów złotych cmentarza żydowskiego i jako jedyny chyba poseł na kanałach internetowych zwracał uwagę na grożące Polsce niebezpieczeństwo jakim są, gigantyczne odszkodowania jakich domagają się od Polski środowiska żydowskie.

Ponadto w swoich wypowiedziach odnoszących się do największych wyzwań i zagrożeń w 2018 roku podkreślał, że na skutek rozwijającego się globalizmu ogromnym zagrożeniem stają się wielkie korporacje, które są wstanie swoim oddziaływaniem wpływać nie tylko na małe i średnie państwa ale nawet na te największe i najsilniejsze.

Poseł Winnicki tym samym, według mnie, w ostatnim czasie mocno naraził się swoimi wypowiedziami zarówno wpływowym środowiskom żydowskim w USA jak i ludziom pokroju Sorosa. Należało go więc skompromitować tak żeby każda jego kontra wobec środowisk żydowskich uznawana była za atak człowieka reprezentującego środowiska neonazistowskie.

W rzeczywistości poza Górnym i Dolnym Śląskiem gdzie wyznawcami chorej ideologii nazistowskiej, są ludzie głoszący potrzebę autonomii Śląska, ludzie o poglądach nazistowskich to margines. Procentowo znacznie więcej ludzi o takich poglądach znajdziemy w Niemczech, USA czy na Ukrainie gdzie w tej chwili poglądy neonazistowskie są gloryfikowane.

Swoją drogą to ciekawe, czemu media głównego nurtu pobłażliwie patrzą na gloryfikowany przez państwo ukraińskie neonazizm, który ma tysiące wyznawców tym kraju, a który wraz z pracującymi w Polsce Ukraińcami wędruje swobodnie do naszego kraju, a z kilkuosobowej grupy świrów, odprawiających medialne rytuały w lesie, robią wydarzenie medialne miesiąca?

http://prawy.pl/64552-tania-prowokacja-tvnu-ze-swastyka-w-tle/

 

KOMENTARZE

 • Ktoś w końcu zajmie się tym towarzystwem?
  https://pbs.twimg.com/media/DUeTaHxVMAElg5Z.jpg
 • Dzis w TVN - ekspert
  Rafał Gaweł - autorytet TVN ws. walki z „faszyzmem”.
  Skazany prawomocnie na 4 lata bezwzględnego więzienia za oszustwa finansowe.

  https://pbs.twimg.com/media/DUeJ2cTX0AYopwB.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 17:03:43
  Polska, lata 30. XX wieku. Piłkarze Wisły Kraków pozdrawiają kibiców:


  http://analizy.biz/jpg/srz3.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 17:03:43
  Oto salut oddawany polskiej fladze państwowej przez harcerzy (połowa lat 30. XX wieku

  http://analizy.biz/jpg/srz5.jpg
 • Styczeń 1939 – pogrzeb Romana Dmowskiego
  http://analizy.biz/jpg/srz6.jpg
 • @Husky 20:59:25
  No i co chcesz przez powyższe powiedzieć? Polski "patrioto".
 • @Vinto 22:14:43
  Jesli nie rozumiesz to trudno
 • @Husky 22:16:24
  Czyli, znów ty samo.
  Żadna odpowiedź, jak ty zwykle. Zgodnie z manierami tych "mądrzejszych".
 • Jak się robi prowokację
  Były SBek, plk. Wroński b. dobrze mówi o tej prowokacji ,posłuchajcie ostatniego odcinka, okazuje się, że nawet pogoda była inna w dzień urodzin Hitlera niz na tej leśnej imprezie https://www.youtube.com/watch?v=SLvmOezJX-s Odrębna spawa to p.Kittel, ktory przed laty wsławił się artykułami dla Rzepy o "przestępstwach" Szeremietiewa, wszystkie procesy ten pseudo dziennikarz przegrał.
 • faszyzm w Polsce
  czy to TVN kazał się przebierać debilom w gestapowskie mundury??? świętować urodziny wodza??bardzo dobrze że pokazali polskich faszystów szkoda tylko że tak późno !!! dali możliwość wykazania się ABW CBA i innym pis dzielskim niedojdom ale ci popierają faszystów i nie zrobili nic albo o niczym nie wiedzieli jak to niedojdy :D

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930