Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
143 posty 164 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Czy narodowcy powinni wieszać wrogów neosanacji?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastanawiam się czemu narodowcy postanowili być takim trochę mięsem armatnim w sporze PiSu z PO? Czemu organizują nie przemyślaną pikietę, w nieprzemyślanym miejscu i w nieprzemyślany sposób?

Po co w taki sposób wyrażać swoje niezadowolenie i oburzenie z powodu skandalicznej postawy posłów PO, skoro przecież Unia Europejska narzuca swoje stanowisko dlatego, że kiedyś brat Naczelnika z Żoliborza będąc prezydentem Polski podpisał Traktat Lizboński, skazujący tym samym Polskę na rolę pokornego sługi brukselskiego pana?

 

PiS udaje wielkie oburzenie żeby wyzwolić w społeczeństwie dodatkowe pokłady troski o ciemiężoną przez UE partię rządzącą naszym krajem . Jak widać tak przyjęta linia przynosi skutki, zwłaszcza wśród narodowych radykałów, którzy mam wrażenie stali się są zakładnikami przymiotnika „radykalny” w nazwie własnej organizacji. W efekcie podejmują faktycznie często radykalne działania, problem w tym tylko, że są to działania nie przemyślane. Pomimo tego, że bliżej nam w tym sporze do PiS-owskiej neosanacji niż do liberałów to ta wojna nie jest wojną ruchu narodowego ponieważ nie służy narodowi polskiemu. Miejsce i rola ruchu narodowego jest zupełnie inna. Hasło „radykalizm” proponuję przekuć na pracę u podstaw, na pracę nad sobą i uświadamianiem ogłupianego narodu. Im zależy żeby naród antagonizować na zasadzie duopolu, żeby były tylko dwie silne partie w polskim parlamencie, z których jedna rządzi a druga jest w opozycji. Polaryzacja sceny politycznej nie będzie niczym dobrym dla narodu i państwa polskiego.

 

Z drugiej strony mamy PO, której posłowie rzekomo są w Polsce prześladowani politycznie czego dowodem mają być ich zdjęcia na szubienicach . Błyskawicznie w ich obronie stanął przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani. Pan Tajani choć nie ma kompletnie zielonego pojęcia o tym co dzieje się w Polsce oraz z jakiego powodu protestujący w Polsce stosują tak radykalne metody manifestowania swojej niechęci do postaw polityków PO, to błyskawicznie się uaktywnia. Główni beneficjenci brukselskiego koryta jakim są brukselscy posłowie, komisarze i urzędnicy solidaryzują się ilekroć w którymś kraju „wspólnoty” dochodzi do sytuacji w której ktoś, bez ogródek i wprost mówi im, że są świniami. To ich boli a ten ból wywołuje kwik, który się niesie w świat. Najchętniej interweniowaliby zbrojnie, tak jak kiedyś wojska Układu Warszawskiego i przywracali demokracje siłą. Czują, że powoli wszystko się kończy, że złote lata pasienia się kończą się, reagują więc coraz bardziej nerwowo i stanowczo.

 


Platforma udaje oburzenie rzekomymi groźbami fizycznej eksterminacji przez narodowych radykałów bo jest w tak fatalnej sytuacji, że te szubienice spadły im z nieba stając się paliwem politycznym na najbliższe dni. Platforma nie chce pamiętać jak sama organizowała manifestacje i marsze na których wieszała polityków PiS na szubienicy, nie pamięta kto organizował akcje pod siedzibą MEN-u wymierzone w ministra edukacji podczas których skandowano hasło: „Giertych do wora a wór do jeziora.” Platforma nie pamięta, że to za jej rządów niemieckie bojówki biły bezkarnie polskich kombatantów w święto narodowe, w stolicy Polski. A co na temat przekroczenia norm i uszczerbku na demokracji, może powiedzieć były minister MSW Bartłomiej Sienkiewicz rodem z PO, który jak donoszą media zlecił podpalenie budki wartowniczej pod ambasadą rosyjską podczas Marszu Niepodległości za co odpowiedzialność miała spaść na organizatorów Marszu, którego współorganizatorem był właśnie ONR. Pytam gdzie wtedy były organy UE? Czemu wtedy nie wykazywały się oburzeniem i nie wzywały Platformy do złożenia stosownych wyjaśnień?

 

ONR-owskim radykałom proponuję zmianę nazwy organizacji, która uchroni ich przed zgubnymi skutkami własnego radykalizmu. PiS proponuję uderzyć się w pierś i przypomnieć sobie, że popierała zarówno przystąpienie do UE jak i piórem swoje reprezentanta będącego głową państwa poparła Traktat Lizboński, więc niech teraz nie rżnie głupa i nie będzie zdziwiona, że jest atakowana na forum parlamentu UE. Platformie zaś życzę szybkiego rozpadu ponieważ swoimi ostatnimi głosowaniami w Brukseli dowiodła po raz, że nie ma nic wspólnego z polską racją stanu. Thuny, Hubnery, Szejnfeldy i Geringery de Oedenbergi reprezentują na pewno jakieś interesy ale na pewno nie jest to interes Polski.

 

Arkadiusz Miksa

http://prawy.pl/61799-czy-narodowcy-powinni-wieszac-wrogow-neosanacji/ 

KOMENTARZE

 • Autor
  "ONR-owskim radykałom proponuję zmianę nazwy organizacji, która uchroni ich przed zgubnymi skutkami własnego radykalizmu".

  Stop. Absolutnie nie wolno. To bardzo dobra nazwa. Dotyczy radykalizmu w sprawach narodowych, a nie politycznych. Sprawy narodu to i sprawy moralności. Tu żadnych kompromisów, czy handli być nie może nigdy.

  Protest miał pokazać że to zrobili ci posłowie to zdrada polskiej racji stanu - a ta jest zagrożona najwyższymi możliwymi karami - tradycyjnie karą śmierci.
  To bardzo ważny głos w kwestii przywrócenia kary śmierci - to nie tylko w Polsce, ale i całej UE, bo zniesienie kary śmierci jest wpisane w zasady UE - póki co.

  Zdrada polskiej racji stanu to nie jest sprawa polityczna jak by to chciało przedstawiać PO, czy niektórzy działacze UE.
  Ponadto zdrajcy powinni być natychmiast odwołani. Nie ma mechanizmu? - To go uchwalić! To nasza sprawa kogo tam powołujemy.
 • Autor
  //... dochodzi do sytuacji w której ktoś, bez ogródek i wprost mówi im, że są świniami. To ich boli a ten ból wywołuje kwik, który się niesie w świat.//

  W punkt. U nas, na Kujawach, świnie się bije i jada. Podejrzewam, że w Brukseli też...
 • @miarka 18:37:59
  W USA także w czasie pokoju jest KS za zdradę, a przynajmniej dożywocie.
 • @miarka 18:37:59 o jednym z tych wiszących portretów.
  Cała prawda o żydowskim złodzieju eurokibucniku o szczurzym ryju Aaronie Langmanie alias Januszu Lewandowskim

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic

  Rabowanie Polski część 1/2/3
  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych Polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!
  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view

  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W Ps... O chazarskim złodziejskim szczurze Langmanie alias Lewandowskim nawet przedszkolaki wiedzą, że to największy szkodnik III RP a w "nagrodę" został Europarlamentarzystą i pluje na Polskę. Oto cytat z wypowiedzi chazarskiego złodziejskiego szczura Langmana alias Lewandowskiego: "Polacy nie muszą mieć kapitału wystarczy, że będą żyli z pracy rąk". Przy okazji Amerykanie po zakupie zakładów papierniczych w Kwidzyniu stwierdzili, że już nigdy w życiu nie dokonają tak doskonałego interesu jak ten zakup. Ten żydowski szczur powinien wisieć lub na palu po staropolsku osadzony a nie tylko jego portret na wieszaku. W Chinach dostałby karę śmierci, a za nabój zapłaciłaby rodzina a on poszedłby na części zamienne. Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał jeszcze zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" czytać powszechnego złodziejstwa, a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im. Jana Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji niemieckiej czy sowieckiej po wojnie, do takich tzw. "polaków" jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to? Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to "faszyzm"…Eurokibucnik chazarski żyd o szczurzym ryju Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promili wartości ten chazarski eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą chazarskich eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają ! To "pracownik naukowy" koszykarskiego, amerykańskiego Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale transportu. Jaki "naukowiec" taki i Program Powszechnej Prywatyzacji - wyłącznie dla Dzieci Najeźdźców ze Wschodu i dla mniej licznych Dzieci SS-manów i Gestapowców, którzy w 1944/45 przewerbowali się do UB. "O porażce Programu Powszechnej Prywatyzacji – nazywanego "najdroższą porażką III RP" – można by napisać książkę. W skrócie chodziło o to, że każdy uprawniony obywatel otrzymał powszechne świadectwo udziałowe, które mógł zbyć lub zamienić na akcje jednego z 15 utworzonych narodowych funduszy inwestycyjnych (NFI). Skończyło się tym, że na PPP najbardziej skorzystały firmy zarządzające NFI, a ponad 500 największych polskich firm oddano w prywatne ręce w niejasnych okolicznościach. "To nie była porażka prywatyzacyjna lecz świadomie i z premedytacją przygotowana przez pomiot chazarski Lewandowskiego, Bieleckiego i Balcerowicza na kanwie założeń żydów Sachsa i Sorosa, grabież majątku narodowego. Z mapy polskiej zniknęły w 80% zakłady przemysłowe zatrudniające powyżej 2000 osób ( w momencie prywatyzacji było ich 2886 --- ile z nich przetrwało???). Prawie wszystkie zniknęły które zatrudniały do 300 osób a było ich około 10000. Zakładano, że około 40% zakładów nie miało racji bytu ze względu na niską jakość produkcji i ukierunkowaną pod wschodniego sąsiada z RWPG. Gdyby w/w wymienieni czuli się gospodarzami to w znakomitej większości można było dokonać sensownej restrukturyzacji. Zamiast wsparcia technologicznego, finansowego, zarządzającego czynionego przez NFI zakłady zostały rozkradzione. To co zafundowano i uczynione nam Polakom winno skutkować tym iż wymieniona trójca i wszyscy oszuści prywatyzacyjni zamiast na salonach resztę życia powinni spędzić za kratami. Na deweloperce w Gdańsku ten złodziejski szczur chazarski Langman alias Lewandowski także zarobił, czyli ludzi zostawił bez mieszkań i pieniędzy. Żyją jeszcze ludzie pamiętający "prywatyzację" krakowskich spółek KrakChemia i Techma przeprowadzoną przez Lewandowskiego z udziałem tamtejszych biznesmenów, przy wydatnej pomocy krakowskich sądów jak chodzi o konsekwencje tej szemranej operacji, a właściwie ich brak. Lewandowski został uniewinniony w długoletnim procesie z powodu..."braku wiedzy i kwalifikacji pozwalającej na prywatyzację spółek".(sic!)


  https://www.wprost.pl/155847/Janusz-Lewandowski-uniewinniony.


  Niestety w naszym kraju niestety i za tego rządu nie reaguje się na zdrady narodowe, opluwania, łamanie prawa /mam na myśli wszystkich wichrzycieli,awanturników na ulicach, zadymiarzy na wiecach np Kijowski, któremu pod nosem rządu zbiera się pieniądze by mógł dalej nabijać słupki PiSowi. Inni alimenciarze choć nie wszyscy już mają wezwania od prokuratury albo spłacają dług albo więzienie, mini złodzieje zasiedlają więzienia, a grube ryby choć mają zarzuty korupstwa, oszustwa, wyłudzeń, siedzą sobie spokojnie i jeszcze urzędują pobierając sowite wynagrodzenie. Nieuczciwi sędziowie, prezesi włodarze miast/ nazwiska są wszystkim znane od dawna/, adwokaci byli i obecni politycy, oni nigdy nie poniosą konsekwencji za swoje czyny możecie być pewni wszyscy na 100% bo i oni o tym wiedzą dlatego bezkarnie łamią prawo. Jak kupuję dom z runku wtórnego to po pierwsze wyrzucam wszystko co zbędne, szkodliwe i niebezpieczne, a potem dopiero zaczynam urządzać po nowemu, a nasz np zwierzchnik przyjął wszystko co stare nie zdrowe i nawet niebezpieczne i z nimi urządził swój dom, a tak być nie powinno. Niby w naszym kraju niby lepiej a jednak wszystko po staremu.
 • Autorze..
  Prywatyzator(eurokibucnik pospolity złodziej i szczur chazarski) III RP uderza w Polskę. Kim jest Janusz Lewandowski.

  http://niezalezna.pl/210279-prywatyzator-iii-rp-uderza-w-polske-kim-jest-janusz-lewandowski


  Czytać komentarze pod artykułem o tym eurokibucniku chazarskim złodziejskim szczurze Langmanie alias Lewandowskim.
 • @miarka 18:37:59 co ty i koledzy na to?
  Kasta! (postżydobolszewicka krzywdy swoim nie zrobi ja widać!) Sędzia oskarżony o łapówkarstwo siedzi w areszcie. Ale nadal pobiera pokaźną sumkę(sic!, to tylko może się w Polsce zdarzyć!Prezesie PiS Jarosławie Kaczyński, prezydencie Andrzeju Duda i ministrze i PK Zbigniewie Ziobro co panowie na to?) Były prezes Sądu Apelacyjnego w Krakowie Krzysztof S. jest oskarżony o przyjmowanie łapówek i pranie pieniędzy. Mężczyzna jest uwikłany w aferę, w której Skarb Państwa mógł stracić nawet 35 mln zł. S. od czerwca siedzi w areszcie i… pobiera wynagrodzenie. Niejeden Polak o takiej sumce może tylko pomarzyć. Akt oskarżenia przeciwko byłemu prezesowi krakowskiego Sądu Apelacyjnego przygotował w sierpniu 2017 r. Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Najpierw akt oskarżenia trafił do Sądu Okręgowego w Krakowie, ale ten zwrócił się do Sądu Najwyższego o przekazanie sprawy do rozpoznania innemu równorzędnemu sądowi. Powodem takiego stanowiska - jak argumentował sąd w Krakowie - jest dobro wymiaru sprawiedliwości, gdyż sąd okręgowy podlega prezesowi sądu apelacyjnego. Sędziowie musieliby więc sądzić swojego byłego przełożonego. W efekcie sprawa trafiła do Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Oskarżenie Krzysztofa S. było możliwe po tym, gdy 20 marca 2017 r. Sąd Dyscyplinarny przy Sądzie Apelacyjnym w Łodzi uchylił na wniosek prokuratury immunitet sędziemu. Wtedy możliwe było również obniżenie wynagrodzenia sędziego – nie uczyniono tego. Krzysztof S. został 12 stycznia 2017 r. zawieszony w czynnościach sędziego uchwałą Sądu Apelacyjnego (sądu dyscyplinarnego) w Łodzi. Sąd nie podjął decyzji o ograniczeniu wypłaty uposażenia. Od 15 marca 2017 r. Krzysztof S. przeszedł w stan spoczynku. Wypłacana jest pełna kwota stanu spoczynku – 11 tys. 683 zł – powiedział „Super Expressowi” Tomasz Szymański, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Sąd Najwyższy 8 czerwca podjął uchwałę o wyrażeniu zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie Krzysztofa S. Jeszcze tego samego dnia były prezes został zatrzymany, a 10 czerwca sąd wyraził zgodę na jego aresztowanie. Prokuratura zarzuciła Krzysztofowi S. udział w zorganizowanej grupie przestępczej, na czele której miał stać inny podejrzany w tej sprawie - dyrektor Sądu Apelacyjnego w Krakowie Andrzej P. Krzysztof S. odpowie też za niedopełnienie obowiązków prezesa Sądu Apelacyjnego w Krakowie i przyjmowanie korzyści majątkowych znacznej wartości w kwocie nie mniejszej niż 376,3 tys. zł. Korzyści te - według śledczych - były przyjmowane przez byłego prezesa SA w Krakowie jako zapłata za realizację rzekomych zamówień na opracowania teoretyczne. Otrzymywał on je w zamian za przychylność dla pozostałych członków zorganizowanej grupy przestępczej oraz brak realizacji obowiązków prezesa sądu i w ten sposób umożliwienie pozostałym podejrzanym przywłaszczenia co najmniej 35 mln zł na szkodę Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Prokuratura oskarżyła Krzysztofa S. także o pranie brudnych pieniędzy i poświadczanie nieprawdy w dokumentach. Grozi do 12 lat pozbawienia wolności.


  Ps..Fajne emeryturki kasta sobie poustalała. A plebs niech z wdzięczności, że jest sądzony zapierdala w pocie czoła z przyszłą emeryturką jeden, dwa tysiaki. "O take Polske walczyłem". Medialna emerytura 1500 na rękę a pan sędzia 12000. Oto Polska wolna i solidarna od 28 lat. Dlatego bronią swoich nienależnych przywilejów. Jak na dłoni to widać ! No nie, to jakieś kuriozum! "Normalny" człowiek miałby zajęte konto przez komornika i wszystkie środki zabezpieczone w poczet kary do spłacenia. Oznacza to także, że klawisze zwracają się do aresztanta "panie sędzio, idziemy na przesłuchanie", skoro nadal zachowuje uposażenie sędziego? Areszt to raczej urlop bezpłatny?! Ciekawe, kto jeszcze z urzędników lub innej służby pobiera płace z naszych podatków w taki sposób?
 • @miarka 18:37:59
  https://media.wplm.pl/pictures/240x160/crop_north/path/2017/12/01/830/382/387a1b8b65414eb8b288d474f8ef540b.png

  Irena "nadzwyczajna kasta" Kamińska i jej apokaliptyczne wizje reformy sądownictwa: To bolszewizm. Nadchodzi ciemnogród

  https://wpolityce.pl/polityka/369828-irena-nadzwyczajna-kasta-kaminska-i-jej-apokaliptyczne-wizje-reformy-sadownictwa-to-bolszewizm-nadchodzi-ciemnogrod

  Ps...Kochane dzieci, Polacy patrzcie, tak wygląda stara bezczelna torba z "nadzwyczajnej wspaniałej kasty żydobolszewickiej", czyli czerwonych jełopów ! Czuć już swąd Najwyższy. Nadzwyczajna kasta won ! Kiedy te komunistyczne bolszewickie świnie zrozumieją, że my Polacy nie chcemy mieć z tą bandą nic do czynienia. Tak, to jest wymiana złodziei w togach na sędziów. A kasta złodziejska i łapówkarska ma siedzieć w celi. Wy złodzieje żyliście ze zwykłych złodziei, od których braliście łapówki. Ta sędzia Irena Kamińska, to o jakiej moralności mówi? Przecież to są nacje, co mają podwójną moralność, w zależności od tego, kogo się sądzi. Ta stara resortowa rozpadówa z kasty czerwonych jełopów, kolejny raz bredzi jak po dopalaczach. Do wora z tą pomyloną, niepoczytalną jędzą. Gdzie ma świeczkę ? Kamińska czyżby ze strachu zwieracze puszczały ??? Musisz mieć nieźle zrypany życiorys przez przestępstwa. Nie wiadomo czy Kamińska ma kręgosłup, ale mózg to ma w szparze analnej. Ot, sowieckaja starienkaja bladź. To prawda, że jej poprzednicy, czyli dieduszki i papcie, po 1945-tym zostawali sędziami po 3-miesięcznych sowieckich kursach. Sądownictwo i prokuratura to zamknięta korporacyjna, czerwono żydowska kasta, z reżimowego PRL-u i ich dzieci z usłużnymi im szabesgojami. Takie jest polskie sądownictwo i prokuratura na dziś. To oni nas oskarżają i sądzą bezwzględnie, a pobłażliwym okiem patrzą na swoich. Teraz gdy PiS ma pełnię władzy i żyje Jarosław Kaczyński jest ostatnia szansa na pozbycie się rosyjskich porządków w prokuraturach i sądownictwie. Ruskie matrioszki i ich potomkowie nareszcie odejdą na śmietnik historii. To posowieckie tępe coś mówi o kręgosłupie moralnym "lepszej kasty" Czy ślepa czy przeżarta pychą? Nie dość, że kasta, to jeszcze ma w POprzek. Niezbędny jest parytet etniczny we wszelkich państwowych organach i instytucjach! Żaden tam naród kulturowy! O bolszewii, najwięcej mówią ci, którzy ją wylizali z kroków swoich matek, bo ją znają i kochają. Zresztą raz wylizana zostaje na zawsze na języku tym razem w postaci neomarksizmu. Bolszewicki pomiot. Ostracyzm wobec nich. Nie witać się, nie rozmawiać, nie podawać ręki. Ignorować. Niech się kiszą w swojej nadzwyczajnej kaście ale już bez nadzwyczajnych przywilejów. Tak własnie chodzi o wymianę starych posowieckich ramoli i lafirynd, bo wpadli w tak wielkie samouwielbienie, że uważają się za nadzwyczajną kastę na telefon i załatwianie spraw po myśli takich polityków jak ci z PO i PSL. Dość lenistwa, nieudolności i opieszałości w sądach. Czas najwyższy pognać w diabły te szpagatowe elity wyhodowane na łgarstwie i złodziejstwie. Polska to piękny i potencjalnie bogaty kraj systematycznie niszczony przez uzurpatorów. Jestem wrogiem tej żydowskiej stolzmanowskiej konstytucji a kolaborantów i zdrajców trzeba odepchnąć od koryta, ponieważ to nie jest żadna elita, nie dla nich synekury i ciepłe posadki, po tego typu "elitach" mój dziadek na konia wchodził. Chodzi o wymianę dyspozycyjnych sędziów. Sędziów zdemoralizowanych sędziów działających wbrew obywatelom. Sędziów których Polacy nienawidzą. Bo to wy do tego doprowadziliście, że Polacy was znienawidzili. Znienawidzili was bo skrzywdziliście wiele osób. Uważacie się za lepszych od innych. Macie zawyżone ego, jesteście przekonani że jesteście solą narodu. Nie rozumiecie, że powinniście pełnić rolę służebną wobec narodu. Macie ogromny przywilej. Nasze codzienne sprawy są w waszych rękach. Decydujecie o naszym życiu. Ale wy nie rozumiecie swojego powołania. Władza absolutna zdemoralizowała was absolutnie. Postawiliście się ponad wszystkimi. Ponad politykami i Prezydentem których możemy wymienić. Was nie możemy. Bo według waszego i tylko waszego mniemania jesteście bogami, wy decydujecie o tym co dobre a co złe i nie potraficie się pogodzić z tym, że to się kończy!!! Nareszcie!!! 80% Polaków ma was dość!!! Ale wy siebie kochacie, jesteście wobec siebie bezkrytyczni. I niech pani zapamięta to co powiem bo to bardzo głęboka myśl. Nasze dzieci i wnuki będą uczyć się w szkołach nie o was ale o prezesie Jarosławie Kaczyńskim który wreszcie zdekomunizował ten kraj. On zostanie legendą jako ten który usunął bolszewicką czerwoną zarazę i jej pomiot z życia publicznego. A wy przejdziecie do historii jako najwięksi szkodnicy i hamulcowi narodu Polskiego. "Togowa kasta "do wymiany we wszystkich zawodach prawniczych, sędzia, adwokat, prokurator, notariusz ...oraz konfiskata przywłaszczonych majątków przez tych co kradli! Polecam wpisać w przeglądarkę Google frazę "Kwiczą świnie" ten wierz to kwintesencja tego co o was myśli społeczeństwo. A "elity" które doprowadziły do tej zapaści, powinno się rozszarpać bez sądu, tak jak rozszarpywano kapo w obozie koncentracyjnym.


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapo_(ob%C3%B3z_koncentracyjny)
 • @miarka 18:37:59
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/12/eg.jpg


  Pachnie to żydowski Stowarzyszeniem Ordynacka? Poznajecie? W latach 70. wiernie z tow. Gierkiem, a dziś prawdziwe autorytety, znane z telewizyjnych ekranów. Na Twitterze opublikowano jedną z charakterystycznych dla lat 70. fotografii. Przywódca Polski Ludowej Edward Gierek otoczony młodymi działaczami, którzy w przyszłości będą stanowić o sile partii. Tyle, że PRL się skończył, a oni wciąż należą do elity. Zgodnie z opisem internauty tuż obok Gierka stoi Małgorzata Gersdorf, od 2014 pierwszy prezes Sądu Najwyższego, a także dwa lata od niej młodszy Alekander Kwaśniewski, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej od 1995 do 2005 r. Jest jeszcze Internauci zidentyfikowali jeszcze Jerzego Koźmińskiego, współpracownika Leszka Balcerowicza i Hanny Suchockiej. Od lewej: tow. Gierek, sędzia Gersdorf i Olek Kwaśniewski. Lata 70-te ..Gwiazdy PRL: od lewej Włodek Czarzasty, I sekretarz KC PZPR Edward Gierek, Małgorzata Nie Chodziłam ze Świeczkami Gersdorf i w miarę jeszcze trzeźwy Olek Kwaśniewski. Elita PRL, elita III RP. Tylko wodza im szlag trafił, ale szybko znaleźli sobie nowego. Przypominano inną charakterystyczną fotografię: Edward otaczał się zawsze swoimi ludźmi!


  https://pbs.twimg.com/media/DP4jWCdX0AE4cgU.jpg:small


  Te zdjęcia należy dedykować wszystkim, którzy myślą, że komuna upadła w 1989r.
 • @kula Lis 67 11:29:40
  Właśnie "lista takich zdeprawowanych .... jest WSZYSTKIM dobrze znana..." Otóż właśnie NIE, nie ma zebranej takiej listy w jeden (lub kilka/kilkanaście dla przejrzystości) dokument. Należałoby to stworzyć i tak umieścić w Internecie, żeby "rozeszło się jak świeże bułeczki". (w sieci P2P jak pornos? ;p)
  Jedną stronę internetową można zamknąć (razem z autorem), ale kto "zamknie" 100tys kopii dokumentu?
  Jeśli masz wiedzę co do treści listy to takową stwórz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930