Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 178 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Kosowo jest serbskie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przed wczoraj i wczoraj w kilku miastach Polski odbyły się pikiety przypominające Polakom o jednej z najbardziej wstydliwych kart w historii Europy w XXI wieku.

Tą wstydliwą kartą w której swój udział ma również Polska jest wyrwanie małemu państwu słowiańskiemu sporej części jego terytorium, żeby zaspokoić interesy strategiczne USA w Europie. A przypomnijmy, iż przez wieki naród ten dzielnie zmagał się podobnie jak Polacy, Węgrzy czy Bułgarzy z nawałnicą tureckich barbarzyńców. I to na skutek tureckich prześladowań Serbowie przez wieki stopniowo opuszczali Kosowo, które historycznie jest ich ziemią. W Kosowie z czasem przybywało muzułmańskich Albańczyków, którzy i dziś notują znacznie wyższy przyrost urodzeń, niż inne nieislamskie nacje na tym terenie.

 Z możliwości dokonania rozbioru Serbii, której religijnie, kulturowo i mentalnie było bliżej zawsze do Słowian a zwłaszcza Rosji, która okazywała się być dla Serbów często jedynym sojusznikiem, postanowiły skorzystać Stany Zjednoczone, prowadzące konsekwentnie od roku 1989 politykę po pierwsze okrążenia szczelnym kordonem militarnym Rosji i Chin oraz odcięcia od surowców Europy jako takiej.

Przypomnijmy, iż tzw. Republika Kosowa ogłosiła swoją niepodległość 17 lutego 2008 roku. Jeszcze w tym samy roku premierem tego bandyckiego państwa kontrolowanego przez mafię i amerykańskie służby specjalne został Hasim Thaci, który w 2016 roku został wybrany prezydentem Kosowa. Kim jest Hasim Thaci? To człowiek poszukiwany przez Interpol i niemieckie służby specjalne za przemyt narkotyków, wymuszenia, handel ropą, bronią i czerpanie korzyści z prostytucji. Amerykański publicysta Wiliam Engdahl w swojej książce Absolutna Dominacja. Totalitarna demokracja w nowym porządku świata stwierdza, iż w karierze Thaciemu pomagała amerykańska sekretarz stanu Madeleine Albright, której Thaci był kochankiem. Thaci jeszcze w roku 1997 został skazany przez serbski sąd na 10 lat więzienia za tworzenie zbrojnych grup o charakterze terrorystycznym. Ten terrorysta zorganizował również syndykat przestępczy znany jako „Grupa Drenicka”, która utrzymywała kontakty z mafią czeczeńską i albańską, zajmując się między innymi handlem kobietami. Dla wzmocnienia więzi i swojej pozycji w mafijnym światku Thaci wydał swoją siostrę za mąż za lidera mafii albańskiej. Dziś ten człowiek uznawany jest za przywódcę tego sztucznego państwa przez większość państw świata, w tym co wstyd przyznać również przez Polskę, której prezydenci, premierzy i ministrowie podają temu człowiekowi rękę i robią sobie wspólne zdjęcia na międzynarodowych imprezach.

Z Kosowa Amerykanie zrobili sobie potężną bazę wojskową umożliwiającą dalsze zaciskanie pętli na szyi Rosji. Dzisiejsze życie Serbów w Kosowie jest gehenną: rozboje, pobicia, gwałty podpalenia są na porządku dziennym. Albańczycy czują się bezkarni, podpalane są i dewastowane prawosławne cerkwie. Kosowscy Albańczycy robią wszystko aby w ten sposób zmusić do wyjazdu z Kosowa resztę Serbów jaka tam jeszcze pozostała. Wszystko to dzieje się na oczach światowej opinii publicznej, która przymyka oko na prześladowanie chrześcijan tylko dlatego, ze mała i dumna Serbia nie chce uznać zwierzchnictwa USA nad sobą tak jak to zrobiły pozostałe państwa Europy Środkowo-Wschodniej. Perfidia USA i UE polega również na tym, że zgadzają się one na samoistne oderwanie części jakiegoś państwa. Skutki takiej polityki w dłuższej perspektywie mogą być zgubne dla jedności terytorialnej wielu państw w Europie i świecie. Dlatego mądra Rumunia w obawie o oderwanie w przyszłości części Rumunii na rzecz Węgier, nie uznaje Republiki Kosowa natomiast durna Polska uznając niepodległe Kosowo będzie się musiała pogodzić za kilka dekad z oderwaniem się od Polski Śląska. Narody dzielą się na mądre i głupie, Rumunii z których niektórzy Polacy lubią sobie drwić wykazują się większym racjonalizmem i zdolnością analitycznego myślenia niż Polacy. Dobrze, że są jeszcze w Polsce siły i środowiska, które przypominają Polakom o tej nieprawości i krzywdzie jaka spotkała naszych braci chrześcijan i Słowian.

 

 Arkadiusz Miksa

 

KOMENTARZE

 • Tylko nie : -" durna Polska ".
  Może być "Polska okupowana", a jak już po nazwiskach to "Polin". Pozdrawiam autora i też uważam, że Kosowo jest serbskie.
 • Dzięki za przypomnienie
  tej sprawy.
  A dla Polski to ogromny wstyd i jednocześnie potwierdzenie komu naprawdę służył L.Kaczyński.
 • @jacek0003 19:55:27
  Bardzo durna Polska i durni Polacy.
  najpierw nosili agenta ubeckiego na rekach ( cale 10 milionow nie moglo byc zydami)
  Poyem wybierali zydow na prezydentow . I wybierali agentow ubeckich na prezydentow.
  Potem poparli mordowanie Serbow.
  Wedlug danych z tamtych lat, 80 % Polakoew poparlo najazd na Jugoslawie.
  Cala Polska popierala NATO!!!!!!
  Sikorski nie jest zadnym cudzoziemcem. jest Polakiem, ktory szafuje polskim obywatelstwem.
  Sikorski wyslal polskie wojsko do Jugoslawii. W Iraku i Libii obiecal Polakowm kontrakty.
  Polskie wojsko - SAMI polscy obywatele z polskim generalem od Gromu bralo udzial w masakrze Serbow. Polacy do tej pory wierza w klamstwo o Srebrenic.
  i do tej pory wielu 'rodakow' chce mnie przekonac, ze Miloszewicz byl morderca.
  Polacy powinni sie wstydzic. Ja juz wtedy, w 1999 roku przewidywalam upadek Europy.
  Bo na Polske w czasie wojny najechaly dwa panstwa?
  Na Jugoslawie .. 22 panstwa!!!!!
  W srodku Europy! Na europejskie, suwerenne panstwo, ktore nie bylo z nikim w konflikcie. Nie bylo przeciez wojny miedzy Polska a Jugoslawia.
  Polacy sa durni.
  Czesi odmowili mordowania Serbow. Odmowili Wegrzy i Rumuni.
  Polacy polecieli pierwsi, nie tylo grasowac po serbskich wsiach - nie wiecie co sie dzialo??
  Polacy pierwsi poprali bandycki twor Kosowo.
  I tylko jeszcze polskie wojsko i polska policja pilnuje, zeby bandytom sie nic w Kosowie nie stalo.
  Polak sie obraza, jak sie mu wypomina, ze durny?
  Dlaczego witalismy radosnie te same wojska na ziemi polskiej, ktore zniszczyly naszych slowianskich sasiadow?
  My - to nie my???
  Wstyd!

  NATO celowo bombardowalo cerkwie i koscioly w Jugoslawii.
  W tych wojskach NATO sluzyli i sluza POLACY. Polscy obywatele.

  http://www.kosovo.net/map3.jpg
 • @Tiamat 16:52:22
  Brawo!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031