Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 121 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Majdan na Wiejskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historia pokazuje nam i uczy, że każde wydarzenie rodzi następstwa, dlatego przy podejmowaniu decyzji tak ważny jest rozsądek i racjonalne działanie z myślą o następstwach danych decyzji.

 Stosowanie się do tej zasady jest szczególnie istotne w polityce. Podczas ukraińskiej rewolucji na Majdanie Kaczyński wraz ze swoją świtą jednoznacznie opowiedział się po stronie majdaniarzy mimo, że w ich szeregach znajdowali się ludzie uważający Polskę za niewiele mniejszego wroga od Rosji. Dziś wiadomo, że cały ten przewrót był sprawnie zorganizowanym przedsięwzięciem wpisującym się w założenia wojny IV generacji. Majdaniarze a ściślej mówiąc ich kierownictwo, było opłacane przez Zachód celem doprowadzenia do przewrotu na Ukrainie. Przypomnę, iż obalono wówczas siłą demokratycznie wybranego Janukowycza, przy pełnym poparciu Zachodu. Był to gwałt na demokracji ale tym razem szermierze z USA i UE nie widzieli w tym nic złego. Efekty zorganizowanego bandyckiego i zbrojnego przewrotu okazały się być katastrofalne dla Ukrainy. Utraciła ona część swojego terytorium, części nie kontroluje, zginęło kilka tysięcy Ukraińców, armia ukraińska poniosła gigantyczne straty w broni pancernej i lotnictwie. Kryzys który ogarnał kraj spowodował masową emigrację Ukraińców, którzy choć pomstują na Rosję jadą do niej pracować w liczbie 3 milionów, nie lubią Lachów, polskich panów ale w liczbie miliona tu pracują.

Dziś przyszedł trudny czas dla PiSu bo te same siły, które zorganizowały udaną rewoltę na Ukrainie obrały sobie za cel Polskę, w polskim sejmem i pod nim testują dziś sprawność i siłę władzy. Od tego jak zareaguje władza zależeć będzie kiedy i z jaką siłą zebrana pod sejmem menażeria uderzy ponownie. Jak widać po stopniu zorganizowania towarzystwo jest regularnie zasilane funduszami z zewnątrz i podobnie jak na Majdanie wynajmuje za kasę ludzi, którzy są sterowani odgórnie mimo, iż sprawiają wrażenie oddolnej społecznej inicjatywy. Oczywiście na skutek przegłosowanych w sejmie ostatnio ustaw w szeregach zdegenerowanych łotrzyków są też ideowi pederaści czy nie mniej ideowe agresywne feministki. Czy wreszcie silne lobby byłych oficerów służb specjalnych, którzy zamiast jak co wieczór pić wódkę na kieliszki w knajpkach w centrum Warszawy siedzą teraz pod sejmem i walczą o swoje. Bo jak mówią nie będą wstanie po odebraniu im wysokich emerytur przeżyć za 2 tys. zł miesięcznie. To że za 2 tys. zł miesięcznie muszą przeżyć czasem całe polskie rodziny, kompletnie ich nie obchodzi, im się przecież należy więcej.

Po internecie krążą już żartobliwe komentarze dotyczące tego jak zorganizować Majdan w Warszawie. Problem polega jednak na tym, że za moment cała ta sytuacja będzie miała dla Polski poważne negatywne skutki. Niemcy już wyraziły swoje zaniepokojenie i oburzenie łamaniem demokracji w Polsce. W sukurs przyjdą im zaraz inne zachodnie „demokracje”. Dwa dni temu Beata Szydło triumfalnie obwieściła Polakom, że jej rząd walczy o przedłużenie o kolejny rok embarga dla Rosji a za chwilę takim samym embargiem może zostać objęta Polska za łamanie rzekomej demokracji i praw człowieka. Takie sytuacje powinny dawać do myślenia i uczyć nas nie wtrącania się w wewnętrzne sprawy innych państw bo za moment ktoś będzie próbował wtykać nos w nasze sprawy, sugerując nam co jest dla nas dobre a co nie. Myślę, że sytuacja Polski byłaby aktualnie jeszcze gorsza gdyby nie agenturalne powiązania niektórych polityków PiS z USA. Paradoksalnie to nas jeszcze teraz na jakiś czas ratuje ale trudno powiedzieć na jak długo. Bo w szeregach opozycji mamy ludzi działających na zlecenie służb zarówno niemieckich jak i amerykańskich a do tego trzeba uwzględnić możliwości oddziaływania pana Sorosa, który jak sam powiedział jest żywotnie zainteresowany odsunięciem PiS-u od władzy. Przypomnę, że podobną rewolucję próbuje wywołać się też na Węgrzech czy na Białorusi. Majdan na Wiejskiej to pokłosie politycznych decyzji PiSu względem Ukrainy. Błędne decyzje na tym odcinku uderzą paradoksalnie nie tylko w interesy Polski ale również przyczynić się mogą do zepchnięcia PiS-u ze sceny politycznej a PiS już wie, że przedterminowe wybory za 2-3 miesiące to byłby polityczna śmierć tej formacji.

Arkadiusz Miksa

//prawy.pl/42847-majdan-na-wiejskiej/

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Widac ze Kaczynski jest slaby jak Janukowycz dlatego mnie dziwi na co oni czekaja.Pokazano na Majdanie jak mozna to sprawnie zalatwic-100/dzien za demonstracje oraz snajperow walacych do wszystkich w promieniu widzenia(parlamentarzysci,demonstraci,policja,media)
  Ciekawi mnie co ich wstrzymuje,szczegolnie sponsorow przed rozgrywka.
 • Jarosław Kaczyński w Kijowie pozdrawia Banderowców z OUN-UPA!
  Pan stojący z prawej strony prezesa to Oleh Tiahnybok, lider antypolskiej "SVABODY". Kaczyńskiemu podpowiada były szef ukraińskiej "razwiedki" - Turczynow!

  https://www.youtube.com/watch?v=f4OmU0pKmo8

  Całość przemówienia Kaczyńskiego na Majdanie w Kijowie.

  https://www.youtube.com/watch?v=7Kh32ChQ75I
 • Powtórka z PRLu.
  Obecna próba zamachu stanu jest doskonała lekcją pokory dla Solidaruchów.
  Dzisiaj rządzi PIS.

  PO, KOD i inne Nowoczesne (wszystkie żydowskie i wszystkie wspierane przez Sorosa) dokonują zamachu stanu. Stosowane są metody identyczne
  jakie solidaruchy stosowały w czasach PRLu wobec ówczesnej władzy.
  Tes same prowokacje te same awantury i kłamstwa że to Policja jest brutalna, to samo okupowanie budynków rządowych...te same zabiegi medialne.

  W latach 80tych już to zauważyłem i wypisałem się z Solidarności.
  Dzisiaj widzę dokładnie to samo tym razem skierowane przeciw PIS.
  I też bierze mnie obrzydzenie na metody i autorów oraz wykonawców tych ohydnych metod. Tak postępować mogą wyłącznie wrogowie narodu Polskiego. Dzisiaj to oczywiste bo KOD, PO, Nowoczesna to bojówki żydowskie finansowane przez Sorosa.
  W latach 80 nie było to takie oczywiste ale z dzisiejszej perspektywy to też jest oczywiste.

  PIS powinien uderzyć się we własne piersi że w czasach PRLu wspierał tych globalnych bandytów którzy ograbili Polskę i zrobili z niej kolonię żydowską.

  PIS jednak dalej udaje że w PRLu było inaczej ... nie było, były dokładnie te same metody, ci ami żydowscy doradcy i zagraniczni sponsorzy ...

  A na rozlew krwi nie będziemy długo czekać, globalni bandyci pokazali w Jugosławii, Iraku, Libii, na Ukrainie, Syrii że rozlew krwi to kolejny etap scenariusza przewrotu gdy metody "miękkie" czyli strajki i okupacje gmachów nie dają efektów.

  Rutyną dla globalnych bandytów już są prowokacje polegające na tym że "nieznani" snajperzy strzelają do wybranych na ofiary zwolenników globalnych bandytów a media globalnych bandytów podnoszą wrzawę że "władza morduje pokojowo demonstrującą opozycję"
  Precedensy w Jugosławii, Iraku, Libii, Syrii, Iranie, na Majdanie...

  Teraz w Polsce ... niestety.

  Bandyci zrobią nam wojnę domową.. już to się dzieje.. na naszych oczach.

  Inna interpretacja wydarzeń to.. ustawka globalnych bandytów by dokonać podziału Polski na Polskę zachodnią "wschodnie landy III Rzeszy) i Polskie wschodnią "zachodnie landy wielkiej Ukrainy".

  Niemcy przygarną "swoje byłe wscohdnie landy" a Ukraina zjednoczy się z ogryzkiem Polski w formie Judeoplonii czyli Polski od morza do morza
  lub jak kto woli międzymorza.

  Wszystkie te opcje chodzą w mediach i wiszą w powietrzu.

  PIS albo gra z globalistami (o podział Polski) albo zerwał się z postronka jak Węgry.

  Za chwilę będziemy mieli jasność.
  Zobaczymy w którym kierunku potoczą się wydarzenia.
  (podział Polski czy walka PIS o niezależność od globalnych bandytów)
  Niestety ta walka o niezależność jest nieszczera w świetle polityki zagranicznej PIS.
 • @Oscar 18:35:36
  Kontynuując analogie do PRLu.

  Dzisiaj Jarek jest w roli Jaruzelskiego, Miloszewicza, Sadama Huseina, Kaddafiego czy Saddata (legalnej władzy),
  .. i odpowiednio Błaszczak w roli Kiszczaka... a Macierewicz w roli.. Jaruzelskiego.

  Jaruzelski potrafił stanem wojennym zgnieść w zarodku wojnę domową.
  Czy Jarek z Błaszczakiem i Macierewiczem są do tego zdolni ?
  I tak i nie.
  Tak bo dzisiejsza "opozycja" czyli agentura żydowska nie ma poparcie społecznego jak za czasów pożytecznych idiotów z solidarności (dzisiejsi przy kruchtowi zwolennicy PIS)

  Nie bo Jaruzelski i ówczesne wojsko Polskie SB i MO były sprawnymi organizacjami dobrze dowodzonymi i dobrze wyszkolonymi. Dzisiejsze struktury mundurowe są źle dowodzone, źle wyszkolone i zdemoralizowane (to zasługa nie tylko PIS ale i PO).

  Na tym tle poniżanie ówczesnych służb mundurowych(emerytury) , poniżanie zmarłych Jaruzelskiego i Kiszczaka (degradacje zmarłych) ... pokazuje skrajną tragi farsę rządów (mentalności) PISu.

  Ale.. to może być celowa gra by trzymać z dala od "rozgrywki" ateistyczne 50% narodu Polskiego.
  A to by znaczyło że PIS nie walczy o wolną Polskę ale realizuje razem z żydami (PO, KOD, Nowoczesna) plan podziału Polski na landy wschodnie (niemieckie) i Judeo Polonię poprzez unię Polsko Ukraińską czyli "Polskę od morza do morza" pod oczywistym zarządem globalnego żydostwa.

  Ciekawe która z analizowanych opcji zostanie zrealizowana.

  Tak sobie myślę że snajperzy z Ukrainy, Litwy ...i innych "demokratycznych" i zaprzyjaźnionych państw już jadą do Polski.albo już są w Polsce.
  Wygląda na to że plan jest taki by do końca roku dokonać realizacji założonych celów (obalenie PIS albo podział czyli rozbiór Polski).

  Przyjemnych snów.
 • kod -owcy ludzie SOROSA
  ludzie sorosa chceli wywołać zamieszki by przejąc władzę PUCZ SOROSA SIE NIE POWIUDŁ! ZAPRASZAM NA SWÓJ KANAŁ P21TV SŁAWOMIR ZENON NOWAK UJAWNI KULISY NIEUDANEGO PUCZU.
 • Slużby, służby i tylko służby one prowadzą dziś nas
  W oscylatgrze wyborczym od pOPiSowo gebelsowskich kręgów podejrzeń gruntowego ziobrohaka Mariusza Kamińskiego z prezessimusa mocy do lewów czerwcowych nocy
 • @Oscar 19:00:24
  Bardzo dobra analiza!
 • Autorze
  Ja stoję na stanowisku, że zdrajcy zawsze powinni kończyć w ten sam sposób, czyli sznurem - na głównym placu miasta, zgodnie z nakazem historii i to bez względu na płeć! I albo wygra wolna Polska, albo „będzie tak, jak było”. Wiem, że PiS tego formalnie nie przeprowadzi bo partia na którą zawsze głosowałem, okazuje się być dużo bardziej odrętwiała niż kiedykolwiek sądziłem i niezdolna do rządzenia pod pręgierzem ekstremalnie trudnych warunków. Widzę to wszystko w czarnych kolorach bo za słowami polityków PiSu nie stoją żadne konkretne działania a stracili cały okrągły i najważniejszy rok czasu by zacząć generalne czyszczenie państwa ze złogów komunizmu. Zła strategia, niewłaściwy wybór priorytetów, zachłyśnięcie się w końcu paroma programami socjalnymi (które akurat na początek rządzenia nie były wcale najważniejsze) mogą teraz powtórzyć scenariusz końca rządów premiera Jana Olszewskiego. Oby tak się nie stało ale PiS generalnie mówiąc jest partią miłosierdzia a miłosiernymi uczynkami tylko Pan Bóg może zmieniać ład na świecie. Z bolszewickimi bandytami, zdrajcami, komunistycznymi przestępcami rozmawia się albo za pośrednictwem szubienicy albo po przez kraty. Jeżeli PiS tego natychmiast nie zrozumie i nie zresetuje swoich umysłów - straci władzę a Polska, wolność. Tylko natychmiastowa kompletna lustracja, dekomunizacja wraz z rozliczeniem przestępców, przeprowadzona od razu po objęciu władzy, mogła poprowadzić partię PiSu w kierunku normalnego rządzenia, tym bardziej że takiego scenariusza spodziewało się wówczas lewackie warcholstwo. Dzisiaj zdrajcy są o wiele mocniejsi niż przed rokiem, zbudowani zwłaszcza słabością rządów Beaty Szydło, jednak to nie ją obwiniałbym za taki stan rzeczy ale naczelnych strategów partii. Nazywanie dzisiaj przez polityków PiSu, ulicznych burd i sejmowych bandyckich awantur reżyserowanych przez zdrajców Polski, obrządkiem demokratycznym państwa, jest aktem desperackiej samoobrony przed opinią publiczną. To tak samo jak nazywanie mafijnych POsowieckich ugrupowań - PO, Nowoczesnej, SLD, KODu, PSLu, Razem, które już dawno powinny zostać zdelegalizowane za ich wywrotową antypaństwową działalność - opozycją, jest najzwyklejszym absurdem. To nie jest demokracja, Panowie i Panie z PiSu ale polityczna i bandycka anarchia prowadzona przed waszymi nosami, przez komunistycznych bandytów, zdrajców i wrogów naszego państwa. Jeżeli wy nie zrobicie z anarchistami porządku i to jak najszybciej, to oni będą wkrótce porządkować nas wszystkich, tak jak to robili przez ostanie 70 lat. Wierzę w marszałka Brudzińskiego bo on jako jeden z niewielu polityków PiS, potrafi się odgryzać lewackim warchołom w mediach. W demokracjach zachodnich nie istnieje pojęcie opozycji totalnej i nie ma przyzwolenia na taką destrukcyjną działalność. Istnieje jedynie prawo dla opozycji merytorycznej szanującej reguły demokracji. Zatem siły społeczne, które w Polsce ogłosiły się opozycją totalną, a których celem jest uniemożliwianie rządzenia prawowitym władzom, chyba, że będą one wykonywały ich wolę, same odbierają sobie tytuł do bycia opozycją w wolnym kraju. Kim i czym więc one są? Są grupą ludzi, którzy pod szyldem rzekomej opozycji podjęli wywrotową działalność antypaństwową. Weszli zatem na drogę przestępczą, która podlega odpowiedzialności karnej. I musi to wiedzieć każdy dorosły Polak, który świadomie lub nieświadomie w tym uczestniczy. Trzeba to publicznie już mówić, choć nikt jeszcze z tego powodu nie ponosi żadnych konsekwencji. Trzeba wyraźnie akcentować różnicę, że czym innym jest uczestnictwo w wydarzeniach, które mieszczą się w ramach demokratycznego porządku, a czym innym uczestnictwo w wydarzeniach, które poprzez uliczne i inne burdy prowadzą do „wypowiadania posłuszeństwa prawowitej władzy”. Szanowny panie premierze i prezesie pamiętaj słowa Marszałka skierowane do Ciebie, inaczej przegrasz, przegra Polska, przegrają Polacy i wasi wyborcy! https://pbs.twimg.com/media/Cz5rDQcW8AAdunP.jpg
 • @kula Lis 66 09:05:30
  Minął rok rządzenia i złodzieje mają się świetnie pod rządami Jarka.
 • @Robik 10:14:43
  Ktoś zapomniał o Art. 127 i 128 KK, które powinny być stosowane od pierwszych wystąpień "totalnej opozycji".
 • @Robik 10:14:43
  Nie kolego trzeba było ustawy przygotować. Od stycznia będzie konfiskata mienia wszystkim złodziejom, tym dużym i małym zgodnie z prawem, bo tak jest w krajach UE, jak i UK, USA. Będą musieli udowodnić skąd, ETC..jak i ich rodziny. Ale będzie wycie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31