Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 163 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Francuskie flagi nie wkleiłem i choćby zginęły kolejne tysiące obywateli Francji, to tego nie zrobię. Nie mogę się bowiem solidaryzować z głupotą zarówno w wymiarze jednostkowym jak narodowym czy państwowym.

Wolność, Równość i Braterstwo - do tych haseł odnosi się współczesna flaga Francji i w imię tych jakże pięknych haseł już w momencie wprowadzania ich na polityczny firmament gilotynowano ludzi, palono świątynie i gwałcono zakonnice. Chwilę później była Wandea gdzie w imię Wolności, Równości i Braterstwa jedni Francuzi, ze skóry drugich Francuzów robili buty, Francuzi wrzucali francuskie niemowlęta do studni a francuskie głowy pękały pod końskimi kopytami. Te jakże twórcze metody walki, o te piękne idee stały się inspiracją do walki o inne wzniosłe „idee” przez oddziały SS podczas drugiej wojny światowej. To właśnie Francja i jej rewolucja były pierwszym krokiem do burzenia starego porządku i dały asumpt do rozpoczęcia procesu rozkładu cywilizacji łacińskiej. Po II wojnie światowej, francuskie służby specjalne dozbrajały i finansowały lewacką, baskijską,  terrorystyczną organizację ETA a wszystko po to, aby osłabić rządy generała Franco w rzekomo faszystowskiej Hiszpanii. Cel uświęca środki, więc w imię walki z Franco i w obronie wymienionych wyżej idei, szły francuskie pieniądze na bomby, od których ginęli niewinni obywatele Hiszpanii. Ostatnio w imię tych haseł przyłożyli rękę do obalenia, między innymi Kadafiego w Libii, obracając tym samym ten rozwijający się kraj, daleki od propagowania islamskiego fanatyzmu w perzynę. I wreszcie w imię Wolności, Równości i Braterstwa zaczęli sprowadzać do swojego kraju ludzi, dla których te wartości mają taką samą wartość jak piasek na Saharzez której wielu znich pochodzi. Przerażające jest jednak to, iż ten zgniły, zdegenerowany kraj choć sam tonie, to próbuje ciągnąć za sobą na dno, takie kraje jak Polska, Węgry czy Czechy. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Kto chorymi metodami wprowadza chore idee, wcześniej czy później sam stanie się ofiarą innych równie chorych idei. Te ponad sto ofiar w Paryżu to dopiero początek, prawdziwym polem bitwy stanie się wkrótce Marsylia a później czas na Brukselę, w której w niektórych dzielnicach miasta trudno spotkać białego człowieka.

 

Arkadiusz Miksa

KOMENTARZE

 • Wyjatkowo trafna analiza...
  Niedawno mogliśmy przeczytać jak to francuski parlament wydał zgodę na wyburzenie 2800! kościołów, przede wszystkim tych zabytkowych. Nie są już potrzebne...
  Ten kraj chyba utracił Błogosławieństwo Pana Boga.
  Francja po prostu, przestała być widoczna Tam u Góry z tej piekielnej czarnej magmy...
  Myślę, że ma Pan rację. Trzeba się od zepsutej, zlaicyzowanej, zdemoralizowanej, liberalnej Francji trzymać z daleka.
 • @Jan Paweł 20:31:29
  Możemy i chyba powinniśmy pamiętać o nich w modlitwie.
 • "Pray for Paris" pisza mendia.Dlaczego? Pytam.
  Francuzi sa ateistami, koscioly pozamykali a Bogiem dla nich jest jedzenie i wino.W kazdej rodzinie francuskiej odbywa sie wieczorem nabozenstwo do tego ich gastronomicznego boga.Najwazniejszy moment dnia:najesc sie i napic.Pic juz zreszta w pracy zaczynaja na przerwie w poludnie.Francja to potomkowie niezdolnych do sluzby wojskowej z czasow 1 wojny swiatowej.Zdrowy material genetyczny zginal w okopach Verdun.
 • @LoneStar1776 21:09:32
  Dziwisz się że ludziom puszczają nerwy? I w takich momentach do głosu dochodzą czasami zwykłe szumowiny Ktoś tam rzucił hasło: Rosja- k..wa (czy jakoś tak).
  Posłuchaj sobie co mówi Ks Natanek na temat Rosji:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=79&v=q6Au-oI1OXo
  Czy nie ma on racji?
 • @Jan Paweł 21:22:46
  ks. Natanek o Rosji - rewelacja kapitalnie punktuje USA i ich obłudną politykę.
 • @LoneStar1776 22:02:17
  Oczywiście...
 • @ Autor
  W punkt.
 • 13 listopada był dniem żałoby narodowej w Libanie.
  Po tym, jak dwóch samobójców z pasami wybuchowymi wysadziło sie na przedmieściach Bejrutu przed centrum handlowym. Zginęło 41 osób, 200 zostało rannych.
  Widocznie nie ludzie tam zginęli, skoro nie obeszło to nikogo. Żadnych kwiatów przed ambasadami libańskimi ani żadnego współczucia bo i żadnych wiadomości w ściekomendiach na ten temat.
  Tak to się wybiórczo traktuje ludzi.
 • @staszek kieliszek 20:48:22
  --- cokolwiek niesprawiedliwa opinia -PROTESTOWALI ! ale kto ? wówczas to rozumiał ??
  https://www.google.pl/search?q=yutube-film+kapu%C5%9Bniaczek&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=iLBKVvyNAsT8UtDcqbAB
 • Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie...
  Albo po chrześcijańsku: Pan Bóg za dobro wynagradza, a za zło karze. I nie ma co się litować nad Francuzami. Oni się nie litowali. Gadanie o solidaryzowaniu się przy jednoczesnym nicnierobieniu to hipokryzja. W Niemczech w miasteczku Metz dzień po zamachach w Paryżu zorganizowano marsz solidarności z ofiarami zamachów. Podczas marszu grupa młodych ludzi wygłaszała antyislamskie hasła. Wszyscy zostali aresztowani przy owacji tłumu. Policji nie wadził osobnik z flagą "umiarkowanej opozycji" w Syrii, walczącej z Assadem i mordującej chrześcijan. W Niemczech powstała organizacja pn. Sieć Przeciw Nazistom mająca tropić przeciwników imigrantów. Podniesiono też kary uznanym winnymi podburzania przeciwko uchodżcom: do 5000 Euro lub 120 dni pozbawienia wolności. Przeciętny Niemiec jak i Francuz czy Szwed jest tak wyszkolony w politycznej poprawności jak wysłużony policyjny pies (autentyczne: Policjant-pełniliśmy wtedy służbę, Sąd-kto konkretnie?,policjant-ja i pies).
  We Francji mimo stanu wyjątkowego sytuacja wraca do normy: Francuzi tradycyjnie z wypiętymi tyłkami odprawiają modły na ulicach.
 • @wercia 11:32:17
  http://www.repostuj.pl/post/media-3
 • @wercia 11:32:17
  Trzeba zamknąć granicę na Odrze i Nysie i obstawić wojskiem
 • @Jan Paweł 14:53:20
  Tylko skąd wziąć to wojsko? To już nie te czasy gdy moje roczniki po studiach rok cały na poligonach uczyły sie strzelać i pić.żMy po miesiącu takiego pobytu w lesie to na czołgi z żyletkami byśmy poszli, tak była odwaga i chęć służenia ojczyźnie naszej. Teraz młodemu nóż strach dać bo się utnie, schodzimy na psy.

  pozdrawiam
 • @staszek kieliszek 20:48:22
  Masz rację. Francuzi dali się oszukać i chyba nie ma już od tego powrotu, są za leniwi, zapici i otępiali. Ten naród już się nie zbudzi. Jest jeszcze parę takich zepsutych krajów w Europie i to ich "bogactwo kulturowe" i świeckość były zaplanowane, wdrożone i teraz dyma ich jak tylko może. A to na razie skromny początek.
  Polecam wspaniały film, w którym jest min motyw o świeckości Francji. https://www.youtube.com/watch?v=5lGuaDiS9kA

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930