Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
89 postów 106 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Moje komentarze

 • To bardzo dobra wiadomość
  Panie Bogusławie Pana pisanie jest niezwykle cenne i myślę że dla całej społeczności NEONu to bardzo dobra wiadomość.
  Trudny powrót
 • Dobry tekst
  w pełni się zgadzam z przemyśleniami autora. O siebie dodam, że obserwując poczynania banderowców z Prawego Sektora i batalionu Azov widać już od kilku tygodni wzmożone działania na odcinku białoruskim zarówno w wymiarze propagandowym jak i wsparcia osobowego ludźmi którzy posiadają doświadczenie w nakręcaniu walk ulicznych z Kijowa.
  Białoruś głupcze!
 • @lorenco 23:16:17
  dokładnie tak a trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to co byłoby tam dzisiaj skoro nawet teraz po przesiedleniach są z nimi problemy, w zwartej grupie i większej ilości stanowili by dziś tam jeszcze większy problem.
  Akce "Visla" byla nevyhnutelná!
 • Ważny temat
  poruszyłeś robią wszystko żeby nas jeszcze bardziej kontrolować i jeszcze skuteczniej doić z kasy.
  Znamię Bestii
 • @Lotna 03:56:25
  obiecuję mniej emocji jak zauważę, że ktoś nie manipuluje wydarzeniami. nie wyznaję zasady że każdy z każdym we wszystkim musi się zgadzać ale ten tekst nie ma nic wspólnego z ani z historią ONRu ani z dniem dzisiejszym.
  Neonazistowska Ukraina
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:38:49
  No własnie dochodzimy do sytuacji w której paradoksalnie zamiast krytykować akcję Wisła to musimy jej bronić bo rzekomo biedni Ukraińcy strasznie z jej powodu ucierpieli.
  Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce
 • @Lotna 16:55:23
  żeby się na dany temat wypowiadać trzeba po prostu dużo czytać i ze zrozumieniem a tego mi w Pani twórczości brakuje. stekiem bzdur nazwałem Pani wypociny nie dlatego że krytykuje pani hajlowanie tylko dlatego że na zasadzie kopiuj wklej zbiła Pani trochę lewicowego bełkotu w jeden zwarty tekst. Osobiście krytyczny jestem zarówno do działalności przedwojennego ONRu a zwłaszcza do współczesnego co nie zmienia faktu, że będę przechodził obojętnie wobec dezinformacji i manipulacji faktami.
  Neonazistowska Ukraina
 • stek bzdur
  choć uważam się za narodowca przedwojenny ONR uważam za szkodliwe odchylenie, zresztą Dmowski też tego nie pochwalał natomiast interesuje mnie prawda a ten artykuł nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością może poza kilkoma wymienionymi nazwiskami i datami. Reszta to fragmenty skrzętnie spreparowanych doniesień prasowych między innymi z pisma Nigdy Więcej którego wlasciciele z rzekomej walki z polskim faszyzmem zrobili sobie dochodowy interes, otrzymując w kolejnych latach coraz większe dotacje bo faszyzm był coraz większy ...jak znaleźli już wszystkich faszystów w AWS i LPR to później przyszła pora na zielonych faszystów w PSLu i Samoobronie a na koniec znaleźli się też oni we własnych szeregach czyli SLD i PO. Ja rozumiem że autor/ka artykułu potrzebuje koniecznie zaistnieć w szerszej świadomości społecznej ale z pisaniem to proponuję dać sobie spokój.
  Obóz Narodowo-Radykalny. Przewodnik dla zagubionych.
 • @Talbot 18:22:31
  Mysl Polska powstała nad rzeką Jordan :) skąd się takie typy biorą?
  Neonazistowska Ukraina
 • @Talbot 20:02:48
  ha ha śmieszny gość robi podział na myśli prawdziwe i nieprawdziwe tylko tak się składa że do obu pisałem tylko co to zmienia co to treści artykułu to nie rozumiem?
  Neonazistowska Ukraina
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:34
  Dobry komentarz :) i tam z ukraińskiego nie trzeba niczego tłumaczyć :)
  Neonazistowska Ukraina
 • @miarka 17:10:57
  Z tego co wiem mają mu postawić zupełnie inne zarzuty mianowicie udział w walce informacyjnej i manipulowanie opinią publiczną co jest zupełnie niedorzeczne.
  Zmiana - ewaluacja
 • @stanislav 14:43:43
  Dziękuję za ten publikację tego cennego materiału, obiecuję sobie że znajdę trochę czasu w tym roku i zacznę upubliczniać obszerne fragmenty tej mniej znanej publicystki Dmowskiego bo my niemal wszyscy ciągle tak mało jesteśmy zorientowani w tej jego przebogatej spuściźnie. tym cenniejsze wydaje się własnie publikowanie takich perełek jak ta tu wrzucona przez Pana.
  W rocznicę śmierci Dmowskiego
 • Bardzo celne
  i trafne spostrzeżenia.
  Gdzie wylądowały polskie śmigłowce Black Hawk ?
 • @Bogusław Jeznach 13:43:51
  Panie Bogusławie również świątecznie pozdrawiam :)
  Kwestia białoruska w polityce PiS-u
 • Z obrzydzeniem
  patrzę na jednych i na drugich, opozycja która nie potrafi się pogodzić z porażką w wyborach i PiS który nie rozumie że tworzony przez niego rząd ma być rządem dla wszystkich Polaków a nie tylko sympatyków PiS.
  10.12.2016 Osiemdziesiąta miesięcznica smoleńska
 • Skandalem to jest
  własnie takie rozwarstwienie w zarobkach jakie jest w Polsce w takiej Norwegii taki lekarz czy adwokat zarabia w przeliczeniu na złotówki jakieś 25 tys zł a pracownik fizyczny 20 tys. zł Dzięki temu nikt kto nie czuje takiej potrzeby nie pcha się na studia bo po szkole średniej też będzie godnie zarabiał nie ma więc produkcji sztucznych magistrów robiących studia dla papierka który i tak niewiele daje. chore jest to że jedni tyrają za 1800 zł a lekarze czy prawnicy mają 1000 zł za jeden dzień.
  Zrzutka na program 500+
 • Dobry, mądry
  i potrzebny tekst, aczkolwiek nie wrzucałbym spółdzielczości do jednego worka ze współczesnym postrzeganiem organizacji pozarządowych bo polski ruch spółdzielczy to piękne tradycje i mnóstwo dobrego dla społeczeństwa i państwa.
  Do profesora Glińskiego - ziarno i plewy w NGO
 • Cały ten zestaw ratuje
  Grom a w przyszłości jego udoskonalona wersja czyli Piorun. Szkoda tylko że ten dureń Lech Kaczyński postanowił sprzedać te zestawy Gruzji dzięki czemu szybko trafiły w rosyjskie ręce i cały sukces szlag trafił. Zestaw Pilica to już taka ostateczność to taka obrona Warszawy z 1939.
  Nowe zamówienia obrony przeciwlotniczej
 • @Andrzej Tokarski 20:11:03
  W moim artykule z kwietnia na NEONIE w komentarzach do wpisu napisałem o Glińskiej więc ten temat był niektórym znany i w PiSie też o tym wiedziano ale amerykańska agentura tam to nic złego.
  Gliński, Glińska i amerykańska fundacja

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031