Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
170 postów 191 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Moje komentarze

 • @marek500 20:47:09
  Dokładnie tak, im bardziej w głąb na wschód Ukrainy tym ludzie są bardziej normalni, taka Odessa to już zupełnie inny świat. Natomiast poglądy Ukraińców na Zachodniej Ukrainie na temat tej zbrodni, są po prostu szokujące, tu nawet nie chodzi oto że oni gloryfikują tych banderowskich zbrodniarzy ale wielu z nich uważa, że te bestialskie zbrodnie były słuszne.
  OUN-UPA: "Zmarłych pogrzebać"
 • @Monaco 22:29:52
  dobry tekst, dziękuję
  Czy Żydzi pomagali Żydom podczas II wojny?
 • Bardzo dobry
  i potrzebny tekst.
  Mało znane fakty współpracy Żydów z Hitlerem: II WŚ (2)
 • @JAM.M 09:41:24
  Konferencja będzie nagrywana, więc na pewno podeślę link.
  Zaproszenie na ciekawą konferencję
 • @Kmieć 18:20:34
  Z tym się akurat z Panem zgadzam, prominentni działacze IPN, próbują na boku zarobić nawet na takich pracach jak poszukiwanie ofiar totalitarnych aparatów terroru.
  Trwają poszukiwania na terenie Obozu NKWD w Rembertowie
 • @AgnieszkaS 04:56:05
  No cóż widać komuś nie w smak informacja albo o tym kto tam i kogo oraz dlaczego więził.
  Trwają poszukiwania na terenie Obozu NKWD w Rembertowie
 • @Kmieć 10:36:12
  IPN własnie nie szuka w tym rzecz. Nie wiem ale jakieś dziwne pytania Pan zadaje, przecież tym ludziom należy się godny pochówek i pamięć.
  Trwają poszukiwania na terenie Obozu NKWD w Rembertowie
 • @kula Lis 69 10:22:29
  Przygotowuje publikacje o tym obozie, w której będą biogramy więźniów czy mógłbym prosić o jakiś kontakt na Pana? Jaka nazywał się Pana tata?
  Trwają poszukiwania na terenie Obozu NKWD w Rembertowie
 • @35stan 14:50:45
  Zbrodnia Obamy i Putina na polskim Prezydencie?! Przepraszam czy w domu wszyscy zdrowi ?
  Oświadczenie Ambasady Iranu w Warszawie
 • Bodakowski
  to skończony kretyn, gość który jest znany z tego że wysyłając tekst do redakcji robi błąd we własnym nazwisku :) Znany plagiator potrafiący przygotować tekst czy felieton w 80 % zerżnięty z Wikipedii. Szkoda czasu na idiotę.
  Pan Bodakowski – «politolog» i Yamal II
 • Z większością tez się zgadzam
  choć na treść artykułu pada cień typowego amerykańskiego spojrzenia pełnego uproszczeń. Praga nie ma nieco ponad miliona mieszkańców i gratuluję bycia Amerykaninem i twierdzenia, że w Czechach poza Pragą nic szczególnie nie zachwyca.
  List z Pragi: dyskretne zauroczenie monokulturalizmem
 • Jestem za wolnością słowa możliwie najszerszej
  nie widzę więc nic złego, że Międlar mówi to co mówi jeśli rzeczywiście takie są jego odczucia wobec tego co się dzieje w Polsce. Natomiast Międlar doskonale zdaje sobie sprawę z realiów w jakich aktualnie żyjemy i z pewnością powinien był wiedzieć, ze wcześniej czy później tak to się skończy, a jeśli tak, to znaczy, ze albo nie panuje nad emocjami albo chce być męczennikiem, takim współczesnym żołnierzem wyklętym, nie wiem komu i do czego to potrzebne, takimi metodami niczego nie osiągnie, chyba, że takie własnie otrzymał zadaniem, ale to wie tylko on.
  Dlaczego PiS promuje mowę nienawiści?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:17:04
  Dokładnie tak :) przecież większość tych posłów osłów i ministrów bez znajomości po zakończeniu swojej bytności w Sejmie czy ministerstwach nie byłaby wstanie znaleźć sobie pracy.
  Murarz przed profesorem, a sprzątaczka przed ministrem!
 • Zacznij wydawać sam lepsze pismo
  a potem nazywaj Politykę Polską szmatławcem, większość z was to zwykli pieniacze potrafiący tylko ujadać i dopatrywać się wszędzie agentury. Poziom jaki reprezentuje periodyk Polityka Polska jest jednym z najlepszych i mówię to choć się nie ze wszystkimi tezami i tekstami zgadzam. Periodyk ten nie jest z pewnością dotowany przez PiS. Mnie się też nie podoba polityka Ministerstwa Rolnictwa. Pan zarzucasz, że są w Polsce niemieckie produkty w sklepach a jakie mają być jak jesteśmy w UE? Kto głosował za przystąpieniem do UE? Ten tekst to chamstwo i prymitywizm i tyle w temacie.
  JEDNOŚĆ NARODU - kolejna fałszywa flaga?
 • Delikatnie mówiąc też
  nie przepadam za Tuskiem ale wrzucanie takich pierdół na Neon, to forma poniżenia dla intelektu pozostałych blogerów. Panie ogarnij się Pan. Widzę, ze nie wystarczy wam już wrzucanie zmanipulowanego zdjęcia z Tuskiem i Putinem ze Smoleńska tylko wrzucacie kolejne pierdoły.
  "Poważny" polityk
 • @Drab61 05:48:58
  To, że nie czytałem to nie znaczy, ze nie wiem o czym pisał w książce a ja zwyczajnie się z Tą tezą nie zgadzam.
  Mocarstwowe mrzonki Zychowicza
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:23:12
  No według sporej części ogłupianego społeczeństwa tylko chleja i walą onucą przecież. Pytam jednego takie rusofoba którego wysłano do Moskwy w delegacje jak tam wrażenia, jak mu się Moskwa podobała a on do mnie: Przecież tam nie ma co oglądąć :)
  Sputnik nad Warszawą. Rosyjski film wciąż w dobrej formie
 • @Repsol 18:03:20
  Chyba mnie Pan z kimś pomylił, to że bliżej mi do Konfederacji niż dalej, to nie znaczy, że będę ich głaskał oni byli już głaskani przez kilka lat w efekcie rozbisurmanili się i wg mnie, to co teraz ugrała Konfederacja to dokładnie tyle ile mógł mieć sam Ruch Narodowy, gdyby trochę bardziej ogarnięci ludzie tym zarządzali.
  Wolę pracowitego Ukraińca niż Polaka nieroba!?
 • @Repsol 23:26:34
  Czytał Pan w ogóle moją notkę czy tylko sam tytuł i na tej podstawie wyciąga Pan wnioski ?
  Wolę pracowitego Ukraińca niż Polaka nieroba!?
 • @Husky 18:40:04
  Tak to prawda jako szef NIKu zrobił kawał dobrej roboty, problem polega na tym, ze to była ostatnia rzecz jaką dobrze zrobił. Jako Prezydent był przeciętny a podpisanie Traktatu należy uznać za skandal.
  M. Banaś. Czy PiS tego nie widzi?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829