Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 121 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Moje komentarze

 • Brak słów
  na politykę zagraniczną uprawianą przez kolejne ekipy rządzące Polską po roku 1989 zwłaszcza na odcinku wschodnim gdzie wszystko robi się dokładnie odwrotnie od tego jak być powinno.
  Znowu wstaliśmy z kolan i odzyskaliśmy honor
 • straszą Rosją
  tymczasem Rosja nie jest gotowa do wojny i jeszcze długo nie będzie, i nie jest gotowa do wojny obronnej a co dopiero zaczepnej.
  Straszenie Rosją czyli projekcja pożądanego stanu.
 • @Jasiek 21:46:33
  Dziękuję to miłe jeśli to co się pisze spotyka się z pozytywnym odbiorem.
  Narodziny cywilizacji śmierci
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:33:11
  Dokładnie tak, napisałem felieton w którym pochwaliłem PiS za jedną czy drugą rzecz to przeczytałem, że jestem pisiorem napisałem krytycznie o polityce zagranicznej PiS to przeczytałem że jestem lemingiem i ruskim trollem. Doprowadzono do sytuacji w której musisz być za PiS albo za PO, tak jakby poza tymi dwoma stronami sztucznie wykreowanej barykady nie było możliwości inaczej myśleć.
  O syndromie Pana John'a
 • Ciekawy i dobry tekst
  Podzielam zdecydowaną większość zawartych w nim tez na temat kondycji naszego społeczeństwa.
  Polak Polakowi wilkiem
 • @Repsol 22:13:58
  ludzie tu kopiują całe cudze artykuły i wrzucają podobnie z linkami do nagrań, sam przez pewien czas administrowałem tym portalem i naprawdę nie rozumiem w czym jest problem. Mogę oczywiście przestać wrzucać to co piszę na tym portalu ale czy to wpłynie pozytywnie na poczytność tego portalu na pewno nie.
  W samorządzie bez zmian
 • Pis i PO
  są siebie warte PiS i PO to jedno zło !
  Wszyscy głosujemy na PiS
 • @Husky 21:02:26
  jak to ma się nijak może w takim razie nie potrafię czytać ze zrozumieniem: https://wiadomosci.wp.pl/tego-pis-sie-nie-spodziewal-anna-maria-anders-skrytykowala-dzialania-wlasnej-partii-6215574740961409a
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • @Husky 15:02:54
  Coś więcej - jest przecież więcej w mediach nt. postawy tej pani.
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • @Rzeczpospolita 19:54:04
  ale mnie to nie dziwi, tekst miał być krótki więc nawet nie rozwlekałem wątku generała Andersa i tego co on ma na sumieniu bo jest o czym mówić, poruszył Pan wątek żydowski ale przecież jest jeszcze wątek probanderowski w jego życiorysie.
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • Bardzo się cieszę
  że są ludzie przypominający o tej wybitnej postaci. Kiedyś byłem jednym z inicjatorów nadania imienia Skalskiego lotnisku w Łodzi ale nasza propozycja została storpedowana ponieważ uznano Skalskiego za antysemitę,
  Stanisław Skalski. Lotnik, bohater, nacjonalista
 • @Jabo 13:48:33
  Niestety to prawda.
  Kto nas uczy historii ruchu narodowego?
 • Kult Ziuka
  jak widzę kwitnie ale na szczęście pojawia się w Polsce coraz więcej świadomych osób, które mówią i piszą prawdę o Piłsudskim więc mimo tych panegiryków na jego cześć jak ten z tego tekstu prawda o tym agencie i bandycie dotrze do szerokich kręgów społecznych.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • Propaganda na
  żenującym poziomie, niemal w każdym zdaniu opisującym tą rosyjską nędzę mógłbym znaleźć odnośniki do aktualnej sytuacji w Polsce a do takiej sytuacji doprowadziły rzady Jelcyna i rozpad ZSRR akurat za Putina sytuacja w Rosji się zdecydowanie poprawia co nie znaczy że jest dobra wszędzie tak samo zresztą jak w Polsce.
  PUSTE MIEJSCA, GDZIE WCZEŚNIEJ BYŁA - ROSJA...
 • artykuł chaotyczny
  a do tego totalnie stronniczy ...oczywiście że na terytorium Polski działają służby i to rosyjskie a nie radzieckie drogi autorze i nie ma w tym nic dziwnego bo każdy normalny kraj powinien mieć świetnie działające służby wywiadu i kontrwywiadu. Poza tym działają w Polsce aktywnie nie tylko służby rosyjskie ale również niemieckie, amerykańskie, izraelskie, ukraińskie czy litewskie. Więc sianie sensacji jest zbyteczne.
  AGENTURA ROSYJSKA W POLSCE
 • To bardzo dobra wiadomość
  Panie Bogusławie Pana pisanie jest niezwykle cenne i myślę że dla całej społeczności NEONu to bardzo dobra wiadomość.
  Trudny powrót
 • Dobry tekst
  w pełni się zgadzam z przemyśleniami autora. O siebie dodam, że obserwując poczynania banderowców z Prawego Sektora i batalionu Azov widać już od kilku tygodni wzmożone działania na odcinku białoruskim zarówno w wymiarze propagandowym jak i wsparcia osobowego ludźmi którzy posiadają doświadczenie w nakręcaniu walk ulicznych z Kijowa.
  Białoruś głupcze!
 • @lorenco 23:16:17
  dokładnie tak a trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to co byłoby tam dzisiaj skoro nawet teraz po przesiedleniach są z nimi problemy, w zwartej grupie i większej ilości stanowili by dziś tam jeszcze większy problem.
  Akce "Visla" byla nevyhnutelná!
 • Ważny temat
  poruszyłeś robią wszystko żeby nas jeszcze bardziej kontrolować i jeszcze skuteczniej doić z kasy.
  Znamię Bestii
 • @Lotna 03:56:25
  obiecuję mniej emocji jak zauważę, że ktoś nie manipuluje wydarzeniami. nie wyznaję zasady że każdy z każdym we wszystkim musi się zgadzać ale ten tekst nie ma nic wspólnego z ani z historią ONRu ani z dniem dzisiejszym.
  Neonazistowska Ukraina

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31