Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
141 postów 163 komentarze

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Moje komentarze

 • Proszę na siebie
  uważać, komuś może się wydać że to przewrażliwienie ale ja wiem po tym co spotkało moich znajomych zajmujących się problematyką mordów OUN-UPA, że z nimi nie ma żartów.
  Zastraszanie działaczy kresowych
 • Stek bredni i tyle
  "Nie da się ukryć, że to właśnie działalność Stanów Zjednoczonych w ostatnich dwóch dekadach była najważniejszym czynnikiem stabilizującym sytuację na Bliskim" - Pan to serio pisze czy to żart?
  Czy będzie wojna USA – Iran?
 • @Hades 15:36:01
  Dzięki faktycznie przejęzyczyłem się poprawiam :)
  Obsadą Trybunału policzkiem dla Ziobry i Gowina
 • Trump przedobrzył
  konfrontacja z Europą, na Bliskim Wschodzie, z Chinami, Turcją zgrzyty nawet z Kanadą. Można odnieść wrażenie, ze USA toczy boje z całym światem poza Izraelem i przydupasami w postaci Polski. Litwy czy Rumunii. Stany nie mają takiej mocy na konfrontację na taką skalę.
  Zmierzch imperium i nowe rozdania
 • śmieszny artykuł
  jak na razie to ABW zatrudnia po znajomości ludzi którzy mieli problem żeby maturę zrobić, później będą żale że ruska agentura itd. skoro zatrudnia się przypadkowych ludzi po znajomości do takiej instytucji to nie dziwmy się potem że służby innych państw hasają sobie w najlepsze jak Polska długa i szeroka.
  Agencja Wywiadu szuka pracowników - ciekawe ogłoszenia
 • @Husky 07:41:15
  Żyd to nie wiem ale ja miałem ostatnio spięcie na fejsie w temacie Paderewskiego właśnie ...dowiedziałem się że był czołowym polskim masonem :) Także zawsze znajdą się ludzie z własną wizją rzeczywistości.
  „Wygrał Polskę na fortepianie”...
 • Tak to paradoks
  pokazujący jaki jest stan polskiej polityki Kukiz kilka lat temu wchodzi do polityki żeby rzekomo ratować nas przed takimi politykami i układami jakie własnie panują w PSLu po czym ratuje to stronnictwo przed historycznym upadkiem.
  Kukiz uratował i PSL, i Konfederację
 • Jakubiak nie
  strzelił focha tylko takie dostał polecenie od PiSu i skrzętnie je wykonał. Gdyby szefostwo Ruchu Narodowego się ogarnęło i dobrze spożytkowało czas jaki miało dopracowując program i mądrzej dobierając ludzi na listach to mimo chamstwa TVPiS wynik byłby dwucyfrowy.
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • @panna ewcia 13:13:30
  Szanowna Pani,
  oczywiście mógłbym uznać że tego ataku dokonali sami Amerykanie, że o żydach nie wspomnę ale wtedy z pewnością Iran by to nagłośnił, więc uważam że zrobili to Ci partyzanci szkoleni przez Iran i z wykorzystaniem ich sprzętu.
  Żądlą dotkliwiej niż szerszenie - drony w natarciu
 • Podzielam opinie
  trzeba zrobić wszystko żeby Konfederacja, która jest daleka od ideału miała jak najlepszy wynik. POPiSowa zaraza to przekleństwo tego kraju.
  PiS na maksa czy na minimum?
 • @MacGregor 13:12:48
  jasne, poprawię się :) Pozdrawiam
  Polityka historyczna Rosji w rocznicę agresji na Polskę
 • Z większością tez
  i spostrzeżeń się zgadzam ale jak czytam, że Rosjanie rozsmakowali się w imperializmie, to oczy przecieram. Bo skoro z jednej strony jest mowa, że Rosja tonie to znaczy, że jest w defensywie wiec nie może być jednocześnie w imperialnej ofensywie. Według poczynania Rosji to efekt rozpaczliwych prób obrony utrzymania tego co jest. Całe szczęście dla tego kraju że rządzi nim Putin, bo gdyby to był ktoś pokroju Jelcyna, to już dziś byłby to teren kontrolowany przez amerykańskich żydów. Retoryka Rosji względem Polski, to efekt ostatniej dekady naszych poczynań na odcinku rosyjskim, Czego się spodziewaliśmy przy tak agresywnej retoryce względem Rosji, że będzie dalej nadstawiać gęby do policzkowania. Oni mają przecież świadomość, jak wyglądała rzeczywistość i prawda, wiec to co robią to forma obrony, Rosjanie mają poczuć się jeszcze mocniej oblężoną twierdzą, toczoną przez wrogie siły.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • Słuszne
  spostrzeżenia, to własnie ci ludzie którzy innych nazywają rosyjską agenturą sami zachowują się jak obca agentura: rosyjska, ukraińska, żydowska i czy amerykańska.
  Ruscy agenci są wśród nas.
 • Rozbawił mnie ten tekst.
  Ta kobieta nie powinna sprawować funkcji ani polskiego ambasadora ani senatora. To cyniczna obłudna osoba żerująca na nazwisku Anders, reprezentującą interesy USA i Izraela.
  Ambasador Anders, czyli do szczęścia potrzebny jest Conte...
 • @Husky 08:20:58
  Szkoda że nie zero
  Wiatry Trumpa i deklaracja Paryża ostrzeżeniem dla Polski
 • @AgnieszkaS 23:21:28
  Szanowna Pani ja w przeciwieństwie do Pani mam odwagę przedstawiać się z imienia i nazwiska. Po drugie o głupocie idei międzymorza już na neonie pisałem. Po trzecie ja nie każe Polsce wyzbywać się idei międzymorza jako bytu funkcjonującego bo takowy nie funkcjonuje i nigdy nie zafunkcjonuje. Nie zmuszam też Pani do podzielenia moich poglądów piszę tylko to co uważam za rozsądne i racjonalne. Gdybym miał Pani wyobraźnię to idea międzymorza obejmowała by jeszcze Skandynawię i Afrykę do RPA.
  Wiatry Trumpa i deklaracja Paryża ostrzeżeniem dla Polski
 • @wiedzajestwksiążkach 02:27:17
  Dziekuję i również pozdrawiam :)
  Gwałtownie ubywa Bałtów a przybywa Hindusów
 • Przyznam, że do momentu całej akcji
  nie wiedziałem nawet kim jest dr Czerniak za to od dawna obserwuję poczynania Michalkiewicza i nie jest to na pewno postać z mojej bajki. Autor słusznie zwraca uwagę na akcję z wykupem mieszkania Michalkiewicza, która budzi niesmak i politowanie, gość który kasuje za swoje wykłady i artykuły spore pieniądze żebrze o kasę, bardzo to słabe.
  Etyka Czerniaka, etyka Michalkiewicza
 • Niestety
  ale w rzeczywistości sytuacja w Wojsku Polskim jest duża gorsza niż ta przedstawiona w powyższym tekście.
  Przyszłość armii – w przeddzień święta Wojska Polskiego.
 • @zbig71 13:41:24
  Tu na szczęście zdecydowana większość to ludzie oczytani, nie pozwalający sobie wciskać kłamstw.
  Prawdziwi bohaterowie Cudu nad Wisłą

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930