Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
105 postów 115 komentarzy

MIKSA

Miksa - Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia - Roman Dmowski

Moje komentarze

 • Pis i PO
  są siebie warte PiS i PO to jedno zło !
  Wszyscy głosujemy na PiS
 • @Husky 21:02:26
  jak to ma się nijak może w takim razie nie potrafię czytać ze zrozumieniem: https://wiadomosci.wp.pl/tego-pis-sie-nie-spodziewal-anna-maria-anders-skrytykowala-dzialania-wlasnej-partii-6215574740961409a
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • @Husky 15:02:54
  Coś więcej - jest przecież więcej w mediach nt. postawy tej pani.
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • @Rzeczpospolita 19:54:04
  ale mnie to nie dziwi, tekst miał być krótki więc nawet nie rozwlekałem wątku generała Andersa i tego co on ma na sumieniu bo jest o czym mówić, poruszył Pan wątek żydowski ale przecież jest jeszcze wątek probanderowski w jego życiorysie.
  Polska – od imperium zła do Andersa
 • Bardzo się cieszę
  że są ludzie przypominający o tej wybitnej postaci. Kiedyś byłem jednym z inicjatorów nadania imienia Skalskiego lotnisku w Łodzi ale nasza propozycja została storpedowana ponieważ uznano Skalskiego za antysemitę,
  Stanisław Skalski. Lotnik, bohater, nacjonalista
 • @Jabo 13:48:33
  Niestety to prawda.
  Kto nas uczy historii ruchu narodowego?
 • Kult Ziuka
  jak widzę kwitnie ale na szczęście pojawia się w Polsce coraz więcej świadomych osób, które mówią i piszą prawdę o Piłsudskim więc mimo tych panegiryków na jego cześć jak ten z tego tekstu prawda o tym agencie i bandycie dotrze do szerokich kręgów społecznych.
  150. urodziny marszałka Józefa Piłsudskiego
 • Propaganda na
  żenującym poziomie, niemal w każdym zdaniu opisującym tą rosyjską nędzę mógłbym znaleźć odnośniki do aktualnej sytuacji w Polsce a do takiej sytuacji doprowadziły rzady Jelcyna i rozpad ZSRR akurat za Putina sytuacja w Rosji się zdecydowanie poprawia co nie znaczy że jest dobra wszędzie tak samo zresztą jak w Polsce.
  PUSTE MIEJSCA, GDZIE WCZEŚNIEJ BYŁA - ROSJA...
 • artykuł chaotyczny
  a do tego totalnie stronniczy ...oczywiście że na terytorium Polski działają służby i to rosyjskie a nie radzieckie drogi autorze i nie ma w tym nic dziwnego bo każdy normalny kraj powinien mieć świetnie działające służby wywiadu i kontrwywiadu. Poza tym działają w Polsce aktywnie nie tylko służby rosyjskie ale również niemieckie, amerykańskie, izraelskie, ukraińskie czy litewskie. Więc sianie sensacji jest zbyteczne.
  AGENTURA ROSYJSKA W POLSCE
 • To bardzo dobra wiadomość
  Panie Bogusławie Pana pisanie jest niezwykle cenne i myślę że dla całej społeczności NEONu to bardzo dobra wiadomość.
  Trudny powrót
 • Dobry tekst
  w pełni się zgadzam z przemyśleniami autora. O siebie dodam, że obserwując poczynania banderowców z Prawego Sektora i batalionu Azov widać już od kilku tygodni wzmożone działania na odcinku białoruskim zarówno w wymiarze propagandowym jak i wsparcia osobowego ludźmi którzy posiadają doświadczenie w nakręcaniu walk ulicznych z Kijowa.
  Białoruś głupcze!
 • @lorenco 23:16:17
  dokładnie tak a trzeba jeszcze wziąć poprawkę na to co byłoby tam dzisiaj skoro nawet teraz po przesiedleniach są z nimi problemy, w zwartej grupie i większej ilości stanowili by dziś tam jeszcze większy problem.
  Akce "Visla" byla nevyhnutelná!
 • Ważny temat
  poruszyłeś robią wszystko żeby nas jeszcze bardziej kontrolować i jeszcze skuteczniej doić z kasy.
  Znamię Bestii
 • @Lotna 03:56:25
  obiecuję mniej emocji jak zauważę, że ktoś nie manipuluje wydarzeniami. nie wyznaję zasady że każdy z każdym we wszystkim musi się zgadzać ale ten tekst nie ma nic wspólnego z ani z historią ONRu ani z dniem dzisiejszym.
  Neonazistowska Ukraina
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:38:49
  No własnie dochodzimy do sytuacji w której paradoksalnie zamiast krytykować akcję Wisła to musimy jej bronić bo rzekomo biedni Ukraińcy strasznie z jej powodu ucierpieli.
  Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce
 • @Lotna 16:55:23
  żeby się na dany temat wypowiadać trzeba po prostu dużo czytać i ze zrozumieniem a tego mi w Pani twórczości brakuje. stekiem bzdur nazwałem Pani wypociny nie dlatego że krytykuje pani hajlowanie tylko dlatego że na zasadzie kopiuj wklej zbiła Pani trochę lewicowego bełkotu w jeden zwarty tekst. Osobiście krytyczny jestem zarówno do działalności przedwojennego ONRu a zwłaszcza do współczesnego co nie zmienia faktu, że będę przechodził obojętnie wobec dezinformacji i manipulacji faktami.
  Neonazistowska Ukraina
 • stek bzdur
  choć uważam się za narodowca przedwojenny ONR uważam za szkodliwe odchylenie, zresztą Dmowski też tego nie pochwalał natomiast interesuje mnie prawda a ten artykuł nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością może poza kilkoma wymienionymi nazwiskami i datami. Reszta to fragmenty skrzętnie spreparowanych doniesień prasowych między innymi z pisma Nigdy Więcej którego wlasciciele z rzekomej walki z polskim faszyzmem zrobili sobie dochodowy interes, otrzymując w kolejnych latach coraz większe dotacje bo faszyzm był coraz większy ...jak znaleźli już wszystkich faszystów w AWS i LPR to później przyszła pora na zielonych faszystów w PSLu i Samoobronie a na koniec znaleźli się też oni we własnych szeregach czyli SLD i PO. Ja rozumiem że autor/ka artykułu potrzebuje koniecznie zaistnieć w szerszej świadomości społecznej ale z pisaniem to proponuję dać sobie spokój.
  Obóz Narodowo-Radykalny. Przewodnik dla zagubionych.
 • @Talbot 18:22:31
  Mysl Polska powstała nad rzeką Jordan :) skąd się takie typy biorą?
  Neonazistowska Ukraina
 • @Talbot 20:02:48
  ha ha śmieszny gość robi podział na myśli prawdziwe i nieprawdziwe tylko tak się składa że do obu pisałem tylko co to zmienia co to treści artykułu to nie rozumiem?
  Neonazistowska Ukraina
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:07:34
  Dobry komentarz :) i tam z ukraińskiego nie trzeba niczego tłumaczyć :)
  Neonazistowska Ukraina

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031